Vlado Georgiev predmet je podsmeha na društvenoj mreži "X", jer opet iznosi tvrdnje kako je Zemlja ravna ploča.
Zaboravite Arsitotela, Pitagoru, Kopernika, Keplera, Njutna i svih tih nekoliko dosadnih vekova naučnog napretka - sve je to bila jedna velika zavera. Jer, zamislite, Vlado Georgiev je zumirao brod, 10x, 40x, pa čak i 80x je zumirao. I, brod se i dalje vidi. Dakle, konačno je dokazano, Zemlja je ravna ploča.
Vlado je to dokazao uz pomoć telefona, interneta i neizmerne količine samopouzdanja, bez pokrića. Nije mu potreban teleskop, niti znanje iz fizike, samo "X" nalog.
- Evo za glupandere koji tvrde da brodovi nestaju na horizontu zbog “zakrivljenja”, dok ja objašnjavam da je samo daleko i da ljudsko oko ne može da ga vidi. 1.brod koji se ne vidi (a vidi) 2.zoom x 10 3.zoom x 40 4.zoom x 80. Nema na čemu i drugi put globusari - napisao je pevač.
I dok NASA baca milijarde na satelite, teleskope i misije, Vlado rešava misterije svemira sa 80x zumom. Naime, on je jedan od onih sa estrade koji su zagovornici da je Zemlja - ipak ravna ploča. Umesto da radi ono što jedino zna, a to je da peva, Vlado je rešio da, dok mu je karijera u zastoju, "edukuje" ljude o kosmologiji putem društvenih mreža.
Foto: ATAIMAGES
Očekujemo da uskoro demantuje i gravitaciju – uz pomoć balona, štipaljke i punog meseca. A možda i objasni kako Sunce nije 150 miliona kilometara udaljeno, već zapravo tamo negde iznad brda.
Zbog iznošenja svoje sulude teorije Georgiev je postao predmet podsmeha na društvenim mrežama.
"Kad ti karijera stane, uvek možeš da postaneš učitelj u školi ravnozemljaštva", "Kad koristite zum i izgubite kredibilitet zauvek", "Kad okrene globus čeka da mu Australija ispadne", "Propala mu karijera pevača, pa sada bi da bude fizičar", "Ima li kraja glupostima ovog čoveka?", "Zumirao brod i oborio Aristotela","Sreća glupih ljudi je što ne znaju da su glupi", samo su neki od komentara na teoriju Vlade Georgieva.
Muzička zvezda Jelena Karleuša podnela je sedam zasebnih tužbi protiv pevača Vlada Georgieva, zahtevajući odštetu od ukupno 100.000 evra zbog brutalnih uvreda koje je uputio na njen račun tokom svog nedavnog koncerta u beogradskom Centru "Sava".
Jedna korisnica Instagrama objavila je stori u kojem je iskazala sumnju da je pevač Vlado Georgijev ukrao svesku sa tekstovima pokojnog Rođe Raičevića i na osnovu njih izgradio celu svoju karijeru.
Muzička zvezda Jelena Karleuša nasmejala je mnoge objavom na društvenoj mreži Iks, u kojoj tvrdi da pevač Vlado Georgiev i reditelj Emir Kusturica nisu naročito obdareni.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Muzička zvezda Jelena Karleuša podnela je sedam zasebnih tužbi protiv pevača Vlada Georgieva, zahtevajući odštetu od ukupno 100.000 evra zbog brutalnih uvreda koje je uputio na njen račun tokom svog nedavnog koncerta u beogradskom Centru "Sava".
Premijer Crne Gore Milojko Spajić, koji je došao na to mesto glasovima Srba, a svakodnevno sprovodi antisrpsku politiku, po ko zna koji put u poslednje vreme napao je Srbiju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je posetio kompaniju sportske opreme "Sportex" u Arilju, gde je obišao pogone i razgovarao sa zaposlenima i vlasnikom firme Draganom Simovićem.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je meštanima Zeoke da ne brinu zbog obećanja o izgradnji rzavske vode i puta, ističući da će lično preuzeti odgovornost za realizaciju projekta.
Savo Manojlović, lider opozicije u pokušaju i njegov pokret "Kreni-promeni" najbolji su primer kako izgleda političko lešinarenje i pokušaj korišćenja svake katastrofe u svrhu lične promocije.
U ovom trenutku se preko Panonske nizije premešta oslabljeni hladni front, koji će u narednim danima doneti pad temperature, dok će padavine biti lokalnog karaktera.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić i pomoćnik ministra i načelnik Sektora za vanredne situacije Luka Čaušić vanredno su se obratili iz Deliblatske peščare, gde od početka avgusta bukti nezapamćeni požar .
Pomoćnik načelnika Uprave za vatrogasno-spasilačke jedinice Sektora za vanredne situacije Miloš Milenković izjavio je danas da se u Deliblatskoj peščari i Stolovima u okolini grada Kraljeva ne beleži širenje požara i naveo da nema ugroženih naselja i stanovnika.
Sutra, 12. avgusta, na nebu iznad Srbije dolazi do šok prizora koji se neće ponoviti decenijama, jer će doći do delimično pomračenja Sunca koje će biti vidljivo golim okom uz pravu zaštitu.
Likvidacije izvršene snajperskim naoružanjem u Srbiji i regionu predstavljaju potpis profesionalaca i najčešće su povezane sa obračunima visokopozicioniranih članova organizovanih kriminalnih klanova.
Uprava policije, u saradnji sa Državnim tužilaštvom, proverava više od 50 stranih državljana, među kojima su dominantno državljani Ukrajine, kao i Moldavije i Slovačke, a koji su juče zatečeni u jednoj većoj kući u podgoričkom naselju Mareza, gde je pronađena i veća količina sofisticirane digitalne opreme, uređaja i novca.
Iz američkog vojnog helikoptera pucano je na kormilo broda pod panamskom zastavom nakon što je posada ignorisala upozorenja, objavio je „Volstrit džurnal“.
Perete kosu uveče i budite se sa spljoštenom, naelektrisanom frizurom koja se već do podneva masti? Možda problem nije u šamponu ni u tvrdoj vodi, već u tome kada perete kosu.
Prošle godine, Xiaomi 17 Pro i Xiaomi 17 Pro Max su lansirani u Kini i nikada nisu stigli van domaćeg tržišta kompanije, međutim, prema novom izveštaju, situacija će se promeniti ove godine.
Pirinač sa tikvicama i graškom je jednostavno, lagano i ukusno jelo koje se priprema od svega nekoliko sastojaka. Kombinacija pirinča, tikvica i graška pruža prijatan spoj ukusa, a jelo je pogodno i kao lagan ručak ili prilog uz meso.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.