• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

22.07.2025

14:12

Naš pevač zaprošen na romskoj svadbi: Žena dala 30.000 evra da joj on postane zet

Dejan Milićević

Estrada

Naš pevač zaprošen na romskoj svadbi: Žena dala 30.000 evra da joj on postane zet

Nemački reper srpskog porekla, Kilian, uzeo je na romskom veselju preko 50.000 evra.

Dobro je poznato da oni s dubljim džepom ne žale para kada su u pitanju njihova veselja. Naročito Romi iz dijaspore, koji su spremni i celu ušteđevinu da daju samo da njihova slavlja budu na najvišem nivou. Pogotovo za muziku su spremni da daju na desetine hiljada evra. 

Odavno se zna da su Snežana Đurišić, Šerif Konjević, Darko Lazić, Jana, Đani, Adil i još neke njihove izuzetno popularne kolege rado viđeni na privatnim veseljima, ali Kilian se posebno izdvojio za vrlo kratko vreme.  

Kilian je nemački reper poreklom iz Srbije, poznat po svojim hitovima ali i duetu sa Martom Savić, Anom Nikolić i mnogim drugim. Srca roma je pridobio kada se na jednom veselju pojavio u društvu pevačice Zlate Petrović obučen ceo od glave do pete u Versaće. Znamo da je zlato sinonim za sve Rome, te ih je Kilian oduševio svojom pojavom, a posle i muzikom.  

Foto: Foto: Dejan Milićević

Kilian

Nakon samo nekoliko otpevanih pesama pevač je zaradio više od 10.000 evra, dok mu je skoro 30.000 evra dala gospođa koja ga je poželela za zeta i nije htela da ga pusti dok ga ne oženi za svoju ćerku.

- Kao što moje kolege, tako i ja zaista ne volim da pričam o novcu, ko je koliko zaradio, ali da bilo je to jedno Romsko veselje gde sam dobro zaradio, a zamalo da me i ožene (smeh). Ja volim da radim romska veselja, jer tu je atmosfera zagarantovana, dao sam obećanje tada, a evo i sada da sledeće veselje na kom budem nastupao će biti potpuno besplatno. Mislim da je to najmanje što mogu da uradim za narod koji me je prihvatio kao svoj - rekao je Kilian.  

Ovaj gest malo ko od naših pevača je do sada uradio, a verujemo da će to njegova publika i te kako ceniti.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zastrašujuće! "Spisak smrti" Koste K. nije jedini
Hronika

Zastrašujuće! "Spisak smrti" Koste K. nije jedini

Nakon gotovo svakog masovnog zločina istražitelji pokušavaju da pronađu odgovor na isto pitanje - da li je tragedija mogla da bude sprečena? U mnogim slučajevima odgovor su pronašli među papirima, beleškama i zapisima koje su počinioci ostavili iza sebe.

08.06.2026

20:29

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin