• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

06.08.2025

15:09

Pevačice otkazale nastupe u Crnoj Gori - Nakon skandala Tairovićeva poručila: "Dužni su da vrate novac"

Informer/Kristijana Ćaćić

Estrada

Pevačice otkazale nastupe u Crnoj Gori - Nakon skandala Tairovićeva poručila: "Dužni su da vrate novac"

Podeli vest

Pevačice Tea Tairović, Ivana Boom Nikolić, Anđela Ignjatović Breskvica, Edita Aradinović, Angelina su otkazale svoje nastupe na crnogorskom festivalu.

U Baru je trebalo da se održi muzički festival od 7. do 10. avgusta, ali u poslednjem momentu došlo je do promene plana. Manifestacija će se ipak održati od 10. do 12. avgusta, zbog čega su prvobitno najavljeni izvođači otkazali svoj dolazak.

Iako je bilo planirano da na festivalu nastupe Tea Tairović, Ivana Boom Nikolić, Anđela Ignjatović Breskvica, Edita Aradinović, umesto njih pevaće Aca Lukas, Senidah i Barbara Bobak.

Ubrzo su se pevačice oglasila na svojim Instagram profilima.

Foto: Printscreen/Instagram/tea_tairovic

Saopštenje Tee Tairović

"Dragi moji, žao mi je što se, zbog neispunjenih uslova da se koncert održi, nećemo družiti u Baru 07.08. Kao što već znate moj raspored koncerata je veoma gust i nemam taj luksuz da mi se datum koncerata-pomera za po dan-dva-pet, niti znam razlog tome, niti da mi se iz dana u dan saopštava druga lokacije koncerta... Smatram da je za dobar koncert potrebna i dobra organizacija i da moja publika zaslužuje samo najbolje. Organizatori su dužni da vam vrate novac od prodatih karata", napisala je Tea, a ubrzo nakon nje su se oglasile Breskvica i Ivana istim povodom.

Foto: Printscreen/Instagram/brrrreskvica

Saopštenje Anđele Ignjatović Breskvice

"Upravo sam dobila informaciju da je moj tim odlučio da nastup u Baru 10.08. bude otkazan zbog neizmirenih obaveza prema ostalim izvođačima", napisala je na Instagramu Breskvica.

Ivana Nikolić takođe je zamolila publiku za razumevanje.

Foto: Printscreen/Instagram/ivana_boom_nikolic

Saopštenje Ivane Bum Nikolić

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Saopštenje Telekoma Srbija
Društvo

Saopštenje Telekoma Srbija

Obaveštavamo javnost da je došlo do krađe manjeg dela podataka iz naše korisničke baze, od strane za sada nepoznatih počinilaca.

17.03.2026

13:38

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin