• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

11.08.2025

22:42

Bez trunke šminke na licu: Dragana Katić pokazala kako izgleda u 60. godini (FOTO)

ATAimages

Estrada

Bez trunke šminke na licu: Dragana Katić pokazala kako izgleda u 60. godini (FOTO)

Voditeljka Dragana Katić je pre nekoliko dana proslavila svoj 60. rođendan, a sada je na Instagramu podelila fotografiju i pokazala kako izgleda šminke.

Dragana Katić je objavila selfi iz stana na kom se vidi da na licu nema ni gram šminke, kao ni filter, što je retkost među javnim ličnostima.

Foto: instagram printscreen/dragana_katic

Dragana Katić

Katićka je podigla kosu u nisi rep i na licu je samo nosila providne sunčane naočare sa roze staklima. 

Pored toga voditeljka je obukla i široku, braon haljinu kako bi joj bilo što udobnije po vrućinama, a uz sve to je u ruci nosila malu torbu poznatog brenda. 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Ovo je bolesna mržnja! Linta raskrinkao brutalni teror Zagreba: Hapse majke i traumatizuju srpsku decu zbog badnjaka i šajkače
Politika

Ovo je bolesna mržnja! Linta raskrinkao brutalni teror Zagreba: Hapse majke i traumatizuju srpsku decu zbog badnjaka i šajkače

Predsednik Saveza Srba iz regiona, Miodrag Linta, ocenio je danas da odluka suda u Šibeniku da krajiškoj Srpkinji Nikolini Bačkonja Filipović izrekne zatvorsku kaznu od 15 dana zbog toga što je na svom fejsbuk profilu objavila fotografiju svog sedmogodišnjeg sina sa šajkačom na glavi, badnjakom u ruci i tri podignuta prsta, kao šovinističku, sramnu i neprihvatljivu.

15.08.2026

16:15

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Sport

Planeta

Zelenski puca po šavovima: Nema ko da predstavlja Kijev, a Tramp samo....
Planeta

Zelenski puca po šavovima: Nema ko da predstavlja Kijev, a Tramp samo....

Ukrajinski predsednik se muči da pronađe nekoga sa dovoljnim uticajem da predstavlja Kijev pred Trampovom administracijom, a potencijalni kandidati se pokazuju nevoljnim da preuzmu iscrpljujući zadatak u kritičnom trenutku rata, prema rečima dva bivša visoka ukrajinska zvaničnika i četiri poslanika, piše briselski Politiko.

15.08.2026

13:44

JOŠ Planeta VESTI

Magazin