• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

13.08.2025

12:36

(PAPARACO) Arapi gledaju u Karleušu kao hipnotisani - Od njenih oblina im ide voda na usta

Instagram prinscreen/karleusastar

Estrada

(PAPARACO) Arapi gledaju u Karleušu kao hipnotisani - Od njenih oblina im ide voda na usta

Podeli vest

Jelena Karleuša uslikana je na bazenu u Dubaiju, a objektiv je zabeležio i poglede dvojice muškaraca koji su netremice posmatrali zgodno telo muzičke zvezde.

Pevačica trenutno boravi u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, a odsela je u ekskluzivnom hotelu sa pet zvezdica koji odiše luksuzom.

Karleuša će u Dubaiju proslaviti rođendan najboljeg prijatelja, ali i napuniti baterije za predstojeće koncerte. Slobodno vreme iskoristila je da se rashladi u bazenu, a njena besprekorna figura napravila je pravu pometnju među muškim gostima. 

Foto: informer.rs

 

Dvojica Arapa nisu mogla da skinu pogled sa Jeleninih zanosnih oblina, što nije promaklo oštrom oku našeg paparaca. 

Ovo nije prvi put da su milioneri iz Emirata opčinjeni srpskom pevačicom, koja zna kako da bude u centru pažnje i bez mikrofona u ruci. 

Na Karleušinom nedavnom nastupu u Budvi, Arapin, koji u Crnoj Gori gradi stambeni kompleks na obali mora, zahtevao je da mu se obezbedi VIP separe tik uz binu, kako bi imao najbolji mogući pogled na Jelenu, a za to nije žalio novac. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Predsednik Jakov mi je pratio svaku objavu": S*ks afera u Crnoj Gori se odmotava - Pajković upozorila: Vukšić ima oružje
Politika

"Predsednik Jakov mi je pratio svaku objavu": S*ks afera u Crnoj Gori se odmotava - Pajković upozorila: Vukšić ima oružje

"Da li bi se meni ovo desilo da sam bila poslušna i da sam radila ono što se od mene tražilo?", pita Mirjana Pajković, bivša čelnica Direktorata u Ministarstvu ljudskih i manjinskih prava Crne Gore, nakon što su u javnosti procurili njeni snimci sa bivšim direktorom Agencije za nacionalnu bezbednost (ANB) i savetnikom za bezbednost predsednika države, Dejanom Vukšićem.

03.02.2026

17:44

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Više od 50.000 rezervacija: Počela prodaja jeftinih avio karti
Društvo

Više od 50.000 rezervacija: Počela prodaja jeftinih avio karti

Avio-kompanija Er Srbija od 2. do 8. februara organizuje veliku promotivnu akciju, u okviru koje putnicima nudi povoljnije uslove za putovanja ka svim destinacijama iz svoje mreže, saopštio je nacionalni avio-prevoznik. Već prvog dana promocije urađeno je više od 50.000 rezervacija.

03.02.2026

16:00

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin