Goran Bregović ima dva stana i milionske biznise sa suprugom u Parizu: Evo čime se bave
Podeli vest
Muzičar Goran Bregović na svoje ime ima registrovane tri firme u Parizu, pod zanimljivim nazivima "Tetak", "Tetka" i "Tuke". Njegove nekretnine nalaze se u 10. arondismanu, u ulicama gde prosečno kvadrat košta između 12.000 i 15.000 evra.
Kako se može proveriti u francuskom registru, u firmi "Tetka" je direktorka supruga Dženana, a partneri su Bregović i ona. Početni kapital je 1.044.000 evra, a u taj iznos je uračunata i vrednost nekretnine, stana na toj adresi. Firma je osnovana 30. juna 2017. godine s' rokom trajanja od 99 godina. Osnovna delatnost firme je trgovina nekretninama.
Muzičar Goran Bregović nastavlja da širi svoj biznis sa nekretninama, a prema saznanjima Informera, poslednji u nizu poslova tiče se luksuzne vile na Senjaku koju je iznajmio ruskim državljanima za čak 8.000 evra mesečno.
Pevačica Alka Vuica oglasila se povodom spekulacija da joj je nekadašnji partner Goran Bregović posvetio pesmu "Pediculis Pubis" (što u prevodu znači stidne vaške).
19.01.2026
23:29
U firmi "Tuke" vlasništvo je podeljeno na pet delova: 20 odsto ima Brega preko sarajevske firme "Tetak", ali i tri puta po 20 odsto zajedno s ćerkama Emom, Unom i Lulom, koju u dokumentaciji zastupa majka Dženana. Bregovićeva supruga kao fizičko lice ima samo 20 odsto. Firma "Tuke" registrovana je 17. decembra 2010. godine. Delatnosti firme su: vlasništvo, sticanje, upravljanje ili iznajmljivanje svim pravnim sredstvima svih izgrađenih ili neizgrađenih zgrada, ruralnih ili urbanih, s ciljem njihove direktne ili nedirektne eksploatacije, putem iznajmljivanja.
Muzičar Goran Bregović viđen je danas na aerodromu "Nikola Tesla", što je njegov prvi dolazak u Srbiju nakon što mu je Letonija zabranila ulazak u zemlju zbog nastupa na Krimu.
Muzičar Goran Bregović sagradio je još jednu luksuznu vilu, ovoga puta u elitnom beogradskom naselju Senjak.
16.05.2025
14:26
Goran Bregović
Preko te firme uknjižene su tri parcele u Parizu. I u toj firmi menadžerka je Dženana, a partneri su Goran, ona i njihove tri ćerke. Početni kapital u koji spadaju i nekretnine iznosi 861.000 evra.
Firma "Tetak" registrovana je 1994. i njen početni kapital je 152.450 evra. Vlasnik je muzičar, a ova firma je više puta menjala adresu. Sad joj je sedište u ulici gde im se nalazi drugi stan. Kad su osnovali firmu, Goran je imao 90 odsto vlasništva, a Dženana 10 odsto.
Posebno je zanimljivo i da je u francuskom trgovačkom registru Goran prijavljen kao srpski državljanin, dok su Dženana i njihove ćerke registrovane s francuskim državljanstvom. U registru je zapisano i kako se par venčao u Ambasadi Srbije i Crne Gore u Parizu 9. septembra 1993.
Foto: Insajder
Goran Bregović
Kako je otkrila Goranova komšinica, on je veoma poštovan u Parizu, a njegovu suprugu Dženanu često viđa.
- Goran je veliki umetnik. Jako je poštovan ovde. On dolazi ovde s vremena na vreme, nije ovde tako često kao nekad. Poslednji put sam ga videla pre nekoliko meseci, išao je na ručak u jedan restoran ovde u blizini koji baš voli. Dženana je stalno u ovom stanu, ovde živi i kad je potrebno odlazi za Beograd, pa se vraća. Sada je s ćerkama na moru u Crnoj Gori. Odmori su, pa je Pariz prazan. Njih dvoje su u braku na daljinu, što i ne treba da čudi kad je Goran stalno na putu. Dobro poznajem i ćerke. To su jako lepe, obrazovane i vaspitane devojke. Ema živi na relaciji Pariz-Beograd, a Una i Lula su ovde - zaključila je Selin za Kurir.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Muzičar Goran Bregović nastavlja da širi svoj biznis sa nekretninama, a prema saznanjima Informera, poslednji u nizu poslova tiče se luksuzne vile na Senjaku koju je iznajmio ruskim državljanima za čak 8.000 evra mesečno.
Kazahstan je uveo potpunu zabranu uvoza ruskog žita i stočne hrane, a prvi efekti već su vidljivi – železničke kompozicije sa robom iz Rusije vraćaju se sa granice, dok trgovina trpi ozbiljan udar.
Sjedinjene Američke Države spremne su da konačno usaglase bezbednosne garancije za Ukrajinu samo ukoliko se ukrajinske snage povuku iz Donbasa, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski u intervjuu za Rojters.
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je sinoć da je Nemačka zemlja koja se ubedljivo najbrže naoružava u svetu i dodao da je, kada je reč o naoružavanju Srbije, bolje da Nemci gledaju svoje dvorište umesto što nam drže moralne pridike.
Na osnovu informacija do kojih je došao portal NS Uživo, blokaderi iz Novog Sada i Bačke Palanke iz jedne prodavnice, čije je ime poznato toj redakciji, naručili su veću količinu biber-sprejeva sa ciljem izazivanja nereda i incidenata u nedelju u Kuli.
Dok se javnost još seća šokantnog incidenta koji je 2019. godine uzdrmao ceo kraj, ime porodice Milutina Miloševića „Kašikare” ponovo je u centru pažnje i to zbog ambicija njegovog sina Novaka Miloševića koji se nalazi na blokaderskoj izbornoj listi "Nu dau" u Majdanpeku!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na društvenim mrežama i još jednom podsetio javnost na snažnu poruku koju je uputio ženama tokom svog obraćanja u Beogradskoj areni.
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Zabog radova na rredovnom održavanju u ulicama Dr Žorža Matea i Auto-put za Zagreb, od 26. marta do 9. aprila doći će do izmena u saobraćaju javnog prevoza.
Apelacioni sud Crne Gore ukinuo je prvostepenu presudu kojom su Marko Šuković i Miloš Marković bili osuđeni na ukupno 27 godina zatvora za ubistvo Saše Klikovca.
Sjedinjene Američke Države spremne su da konačno usaglase bezbednosne garancije za Ukrajinu samo ukoliko se ukrajinske snage povuku iz Donbasa, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski u intervjuu za Rojters.
Kopnena operacija Sjedinjenih Američkih Država protiv Irana razmatra se kao realna opcija i mogla bi da počne u skorije vreme, navode američki mediji pozivajući se na izvore iz Kongresa.
Učenik je pucao iz samostrela na nastavnicu u školi u ruskom gradu Čeljabinsku, nakon čega je biber sprejem napao više zaposlenih i povredio jednu učenicu, a potom skočio kroz prozor, prema navodima svedoka.
Turski tanker Altura, koji je prevozio oko 140.000 tona sirove nafte iz Rusije, pogođen je dronom u Crnom moru, oko 24 kilometara od Istanbula, pri čemu su oštećeni paluba i mašinski prostor, saopštili su turski izvori.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na Informer TV izazvalo je veliku pažnju javnosti, a jedna od najintrigantnijih tema koja prožima epizode jeste caričin otvoren sukob sa Ruskom pravoslavnom crkvom.
Na prvi pogled, bežični miš izgleda kao savršenstvo moderne tehnologije, nema kablova koji se zapetljaju, a pokreti su slobodni. Kada se sagledaju njegovi nedostaci, slika je manje idilična.
Sidni Svini je istakla svoju figuru u providnom čipkastom bodiju tokom seksi fotografisanja, kako bi promovisala sledeće izdanje svoje linije donjeg veša.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar