• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
A. Stošić

Novinar

18.08.2025

10:53

"Nisam mogla da spavam": Ćerka Goce Božinovske preživela agoniju

ATAIMAGES

Estrada

"Nisam mogla da spavam": Ćerka Goce Božinovske preživela agoniju

Podeli vest

Pevačica Jelena Vučković iz detinjstva nosi traume zbog kojih se u jednom momentu zatvorila u četiri zida.

Jelena Vučković, ćerka pevačice Goce Božinovske nedavno je stavila tačku na brak dug 13 godina, nakon čega se jedva oporavila i nastavila da živi život punim plućima. 

Pevačica je sada progovorila kako je iza nje težak period i da se u jednom momentu borila sa traumama koje su se kod nje ispoljile u vidu anksioznosti. 

Foto: ATAIMAGES

 

- Bilo je trenutaka kada sam upala u neku anksioznost. To je bolest današnjice. Svi se negde, manje-više, suočimo sa istinom, udari nas stvarnost. Od malih nogu su me pratili strahovi, jedva sam se sa tim izborila. Dešavale su mi se i ružne stvari, ne vezano za porodicu. Ti strahovi su se ogledali tako što nisam mogla da spavam, da jedem, dosta sam kilograma izgubila, stalno mislim "Šta će biti?". Sada sam se promenila, shvatila da ovaj život nema reprizu - rekla je Jelena u "Pričaonici". 

Foto: Printscreen/YouTube/HYPE TV

 

Jelena je uspela da prevaziđe sve strahove, a za Informer je otkrila da je ponovo zaljubljena i srećna. 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Sudija Josifović: UST je bilo protiv ustavnih amandmana, ali nije protestvovalo na ulici već se borilo institucionalno
Politika

Sudija Josifović: UST je bilo protiv ustavnih amandmana, ali nije protestvovalo na ulici već se borilo institucionalno

Predsednik Upravnog odbora Udruženja sudija i tužilaca Srbije (UST) Ivana Josifović istakla je danas da UST nije podržalo ustavne amandmane u oblasti pravosuđa iz 2022. godine, ali da je svoje neslaganje i stavove izražavalo na institucionalan način, a ne pozivanjem na obustavu rada, na "marširanje za pravosuđe", izlaženje ispred zgrada sudova i tužilaštava, poput nekih kolega sada.

23.02.2026

18:59

Exatlon

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…

20.02.2026

10:18

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin