• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

18.08.2025

20:06

Pevačici uništili auto na parkingu: Ona ne zna šta ju je snašlo (FOTO)

Instagram printscreen/vinoispodslamnatogsesira

Estrada

Pevačici uništili auto na parkingu: Ona ne zna šta ju je snašlo (FOTO)

Podeli vest

Učesnici "Zvezde Granda", Andrijani Stojanović Cici, danas su uništili automobil na parkingu ispred zgrade.

Aleksandra Stojanović Cica danas je, kada je došla do svog automobila videla da su joj oštećena suvozačeva vrata. 

Foto: Instagram printscreen/vinoispodslamnatogsesira

Cici uništili auto

Naime, neko je namerno ogulio vrata oštrim predmetom, ostaveći trajno oštećene. 

Ovaj prizor je isterao iz takta pevačicu, koja se odmah požalila na mrežama. Ona je podelila snimak na kom se vidi šteta i pored toga je dodala kratak komentar. 

Foto: Instagram printscreen/vinoispodslamnatogsesira

Andrijana Stojanović Cica

"Kakvih sve ljudi ima na ovom svetu, ja reči nemam", poručila je Andrijana. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića
Politika

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića

Pravni tim Saveta za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost, nakon analize javno dostupnih podataka, zaključuje da Javno tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK), pod rukovodstvom Mladena Nenadića i Zagorke Dolovac, nezakonito i politički proganja ministra Nikolu Selakovića i to na osnovu naloga Marinike Tepić, opozicione narodne poslanice.

05.12.2025

11:28

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin