• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

25.08.2025

12:30

"Ko je ta budala iz Hrvatske?!" Aca Lukas ponizio Filipa Cara nakon njegovih bljuvotina

ATAIMAGES

Estrada

"Ko je ta budala iz Hrvatske?!" Aca Lukas ponizio Filipa Cara nakon njegovih bljuvotina

Podeli vest

Aca Lukas se oglasio nakon sramotnih tvrdnji Filipa Cara da je pevač Aleksandri Nikolić plaćao za seksualne usluge.

Filip Car, čovek koji bi da nije bilo srpskih rijalitija još uvek cepao karte na trajektima, izneo je niz laži o jednoj od najvećih muzičkih zvezda na ovim prostorima.

Njegov besmisleni pokušaj da skrene pažnju na sebe samo potvrđuje koliko je mali i nebitan, a jalove izjave Lukasa ne dodiruju ni u tragovima.

Foto: ATAIMAGES

Filip Car

- Neću da komentarišem zadrugare neke tamo. Ja sam Aca Lukas, ne "Zadruga". Nikada u životu ne plaćam za seks. Ne znam ko je to. Niti znam, niti me interesuje, ne znam ni ko je taj Filip Car. Je l' taj Filip Car beše ona budala iz Hrvatske? I da sam bio, i da nisam, ne znam ko je ona - poručio je Lukas za Republiku.

Podsetimo, Filip Car, kome je majka Srpkinja, ćerka mu se rodila u Srbiji, koga je naša zemlja "hranila" i njegovo ime proslavila, nedavno je veličao Marka Perkovića Tompsona. Car iza sebe ima bogatu biografiju, toliko burnu da je pravo čudo kako nije iza rešetaka. Više o tome čitajte OVDE.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

(VIDEO) Zaboravljeni snimak aktuelniji nego ikad! Davno im je rekao Sergej Trifunović: Aleksandra Subotić je cenzor - tražila je da se skida emisija!
Politika

(VIDEO) Zaboravljeni snimak aktuelniji nego ikad! Davno im je rekao Sergej Trifunović: Aleksandra Subotić je cenzor - tražila je da se skida emisija!

Video snimak čiji je glavni akter propali političar Sergej Trifunović u kom nekadašnji predsednik Pokreta slobodnih građana govori o cenzuri Aleksandre Subotić, smenjene direktorke tajkunskih medija koji posluju unutar “Junajted grupe”, ponovo je postao aktuelan nakon što je obelodanjeno da će nova uprava voditi medije poput N1, Nove, Radara i Danasa.

22.02.2026

11:10

Exatlon

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…

20.02.2026

10:18

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin