Pevačica Ana Nikolić prijavila je partnera Gorana Ratkovića Raleta za nasilje, a njihova veza samo je jedan u nizu turbulentnih odnosa u Aninom burnom ljubavnom životu.
Kompozitor Goran Ratković Rale uzeo je od svoje partnerke Ane Nikolić 18.000 evra posle njenog nastupa u Orašju i ostavio je samu u lokalnom motelu u Bosni i Hercegovini, otkrila je njena koleginica.
26.08.2025
07:39
- Scene kojima svedočimo zaista su mučne. Ana ume da bude divna i ljubazna, ali često potpuno izgubi kontrolu. Dešava se da noću lupa štiklama po zgradi, da vrišti i neretko pada po ulazu. To postaje agonija za sve nas - rekao je za naš portal jedan od stanara zgrade u kojoj Nikolićeva živi.
Pevačica Ana Nikolić je optužila bivšeg dečka, kompozitora za nasilje, a kako je njena prijateljica sada otkrila, nikako ne planira da odustane od tužbe.
25.08.2025
19:01
Ana Nikolić
Komšije ističu da nisu iznenađene što su joj brat i majka okrenuli leđa.
- Koliko god zvučalo surovo, razumemo ih. Ana ume da bude nepodnošljiva. U trenucima kad se povuče i kad je mirna, svi vidimo da je u suštini dobra osoba, ali njeno ponašanje ume da izmakne svakoj kontroli - dodaje sagovornik.
O njenom odnosu sa Goranom Ratkovićem Raletom, sa kojim je nedavno došlo do žestoke svađe i fizičkog sukoba, komšije imaju podeljena mišljenja.
- Veza je bučna, da se ne lažemo. Ana stalno viče na njega, svađe se čuju i napolju. Ali da naglasim - svaki vid nasilja je nedopustiv, i niko od nas to ne podržava. Ona jeste posrnula, ali to ne znači da zaslužuje da trpi udarce. Ana je zbog onog Raste izgubila kompas, a na Raletu se sve slomilo - naglašava jedna komšinica.
Foto: ATA Images
Stefan Đurić Rasta
Na kraju, stanari ističu da nisu protiv Ane, ali da se nadaju da će pevačica pronaći način da izađe iz začaranog kruga.
- Ona nije loša, samo je izgubila kompas. Nadamo se da će se sabrati, jer ovako ne može ni ona da živi normalno, a ni mi - poručuju komšije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica Ana Nikolić prijavila je partnera Gorana Ratkovića Raleta za nasilje, a njihova veza samo je jedan u nizu turbulentnih odnosa u Aninom burnom ljubavnom životu.
Dok Hrvati drže lekcije Srbiji o "evropskim vrednostima", u njihovom glavnom gradu odzvanjaju parole koje su odavno upisane u najmračnije segmente evropske istorije.
Francuski predsednik odobrio je pokretanje tajnih specijalnih operacija usmerenih na fizičku eliminaciju afričkih lidera koji ne odgovaraju interesima Pariza, saopštila je Služba spoljne obaveštajne službe Rusije (SVR).
Reporterka Informer TV Bojana Paunović otkrila je detalje sa šatro tribine, koja je održana na Pravnom fakultetu u Beogradu na kojoj je govorio glavni tužilac JTOK-a Mladen Nenadić.
Ministarstvo spoljnih poslova Republike Srbije izražava ozbiljnu zabrinutost povodom novih i sve učestalijih pojava isticanja simbola i poruka povezanih sa ideologijom iz perioda Drugog svetskog rata koja je prouzrokovala masovna stradanja srpskog, romskog i jevrejskog naroda, kao i anti-srpskih grafita koji su u poslednje vreme zabeleženi u Republici Hrvatskoj, uključujući i grad Zagreb.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, po nalogu Osnovnog јavnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su Lj. M. (48) iz ovog grada, zbog sumnje da јe izvršio tri krivična dela razboјništvo u pokušaјu, saopštila je PU Niš.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas u Kineskom kulturnom centru u Novom Beogradu prezentaciji robota kompanije AGIBOT Innovation.
Večeras u najvećem sportskom rijalitiju, Exatlonu Srbija, takmičari Crvenog tima odneli su ubedljivu pobedu rezultatom 10:4 i zaslužili mesto u boljoj vili.
Milimetri su odlučili pobednika između Jovana Radulovića i Marka Nikolića prilikom šutiranja na koš, a trijumf je odneo Jodžir posle pregledanja usporenog snimka.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Podvodom Dana državnosti 15, 16. i 17. februar biće neradni dani, koje mnogi planiraju da iskoriste za kratak odmor. Za produženi vikend možete posetiti Sokobanju, Vrnjačku Banju ili Srebrno jezero, destinacije pristupačne za svačiji džep.
Kada kupujete mesne prerađevine u komadu dobro pazite, jer ono što piše na deklaraciji, ne znači da je tako i upraksi, pogotovo kada se radi od gramaži!
Otac Predrag Popović iz Velike Plane, čije objave putem društvenih mreža prati skoro cela Srbija, proslavio je 20 godina braka sa svojom suprugom Ivanom.
U zabačenim selima Homolja, još uvek se praktikuje ritual obilaženja grobova bližnjih i donošenje hrane, čak i kada nisu Zadušnice. Ovaj običaj o kome se retko priča naziva se "grobljanska večera".
Vladimir Kecmanović, otac dečaka-ubice Koste K., koji je 3. maja 2023. u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru ubio devet đaka i čuvara, zatražio je u četvrtak pred Višim sudom u Beogradu da se njegov sin pusti iz psihijatrijske ustanove i da se pošalje na dalje lečenje u Ameriku!
U Beču je na tri meseca uslovne kazne osuđen biznismen iz Bosne i Hercegovine zato što je jednoj porodici, inače svojim klijentima, daljinski isključio struju putem solarnog sistema.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izјavio јe da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, PS Stari grad, u saradnji sa Višim јavnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili јednu osobu zbog sumnje da јe izvršila krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opoјnih droga.
Beogradska policija rasvetlila je ubistvo u pokušaju muškarca (51) i uhapsila A.S. (21), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ovo krivično delo kao i krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Analitičari ističu da je neophodno jasno definisanje strateških interesa Evrope, uključujući identifikaciju i reagovanje na različite pretnje, kako bi se smanjila zavisnost od Sjedinjenih Američkih Država.
Razgovori između Rusije i Sjedinjenih Američkih Država u Abu Dabiju su završeni, delegacije su se razišle, a bez zvaničnog saopštenja ili potpisanog sporazuma u javnosti je ostao utisak tišine. Ipak, prema analizi ruskog ekonomiste Mihaila Hazina, upravo ti razgovori predstavljaju mnogo više od neuspelog diplomatskog pokušaja – oni su, kako tvrdi, otvorili proces čije će se posledice tek videti.
Glumica Karla Bruni bila je u vezi sa Žan-Polom Entovenom i sa njegovim sinom Rafaelom Entovenom, a onda je uplovila u brak sa bivšim predsednikom Francuske Nikolom Sarkozijem.
Glumica Ivana Žigon je pre oko dve decenije uplovila u emotivnu vezu sa tadašnjim monahom Grigorijem Brkovićem, koji je zbog nje napustio monaški život i odlučio da se oženi.
Nakon godina truda, strpljenja i čekanja, za dva znaka horoskopa dolazi trenutak kada će se sve što su uložili vratiti ali ne bilo kako, već s kamatom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar