Zlata Petrović progovorila o porodičnom prokletstvu i o dugovima svog starijeg sina koje je godinama vraćala.
Zlata Petrović godinama je živela u agoniji, boreći se da spase starijeg sina, kog je dobila u braku sa Hasanom Dudićem, a sve vreme je krivila sebe.
Foto: printscreen instagram
- Moja majka se kockala. Kod nas je bilo uobičajeno da danas imamo puno, a da sutra nemamo ni dinara. Ona je bila pevačica i ja sam talent za muziku nasledila od nje. Prvi put sam ušla u kafanu kada sam imala 17 godina jer nisam mogla više da podnosim da jedan dan imamo pune kese para, a drugi dan nemamo šta da jedemo. E kada sam osetila svoje pare, rekla sam sebi da je to moj život i više nisam prestala da pevam - otkrila je svojevremeno Zlata Petrović za Svet i dodala:
- Posle je majčin porok prešao na mog sina i on se godinama lečio od kocke. Bilo je mnogo teško. Morala sam da trčim i radim za svoju porodicu, pa za širu familiju, koja je siromašna, i njih sam obezbedila… Sve sam morala sama da obavim jer sam veoma odgovorna osoba. Plakala sam danima znajući da moj sin ide da prokocka sve što zaradim, a šta ćeš, to je život.
Zlata Petrović godinama je krila da je vraćala kockarske dugove svog sina.
- Petnaest godina sam ćutala i vraćala sve njegove dugove, koji nisu bili mali, a onda sam jednog dana rekla sebi Dosta je. I stavila sam tačku na to. To je bio kraj. Dosta sam ja sebe krivila za sve to – ispričala je Zlata za Svet kroz kakvu je muku prošla, ali na svu sreću, Miki je pobedio porok, uspešno se bavi muzikom i u odličnim je odnosima i sa majkom i sa ocem, a podario im je i unuke.
Rijaliti učesnik Uroš Stanić u izjavi za Informer otkrio je šta publika može da očekuje od njega u "Eliti 9", pritom se osvrnuvši i na Mikija Dudića, sina pevačice Zlate Petrović, za kog smatra da je loš izbor za rijaliti.
Miki Dudić, sin pevačice Zlate Petrović i pevača Hasana Dudića, prema saznanjima domaćih medija, potpisao je ugovor za učešće u devetoj sezoni "Elite".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mihajlo
pre 8 meseci
I kakve veze sada sa tim ima sto navija za zvezdu.??
I sta su radili nasred ulice.?? Ima zebra za prelaz ulice
Rijaliti učesnik Uroš Stanić u izjavi za Informer otkrio je šta publika može da očekuje od njega u "Eliti 9", pritom se osvrnuvši i na Mikija Dudića, sina pevačice Zlate Petrović, za kog smatra da je loš izbor za rijaliti.
Monstruozno iživljavanje blokadera nad jednom starijom gospođom iz Mladenovca samo je još jedan dokaz ko su zgubidani u stvari, na koji način oni razmišljaju, kakvim se rečnikom služe, šta priželjkuju svima onima koji ne misle kao oni, a pogotovo građanima Srbije koji se usude da im protivreče.
Ministar za javna ulaganja Darko Glišić gostovao je na TV Informer, gde se oštro osvrnuo na aktuelna politička dešavanja u zemlji, ponašanje opozicije, situaciju na fakultetima, kao i na pritiske sa kojima se Srbija suočava.
Predsednik SNS-a i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević izneo je za Kurir televiziju ozbiljne optužbe na račun rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića, tvrdeći da mu je otvoreno pretio otporom i nemirima na univerzitetu.
Narodni poslanik i poznati advokat Vladimir Đukanović , otkrio je namere samozvanih političkih aktivista i blokadera koji su sinoć, tokom gostovanja u emisiji Utisak nedelje, otvoreno priznali šta je njihov krajnji cilj – političko kadriranje i preuzimanje svih institucija i strukovnih udruženja u zemlji!
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Možda bi neko na njenom mestu postupio drugačije, ali gest mlade Prokupčanke, koja je želela da ostane anonimna, dokaz je i vaspitanja, poštenja i odgovornosti.
Krajem prošle godine Fondacija Humana srca pokrenula je akciju pomoći petočlanoj porodici Babić iz sela Bačina kod Varvarina. Danas, nekoliko meseci kasnije, ta akcija dobija svoj najlepši epilog - porodica Babić ulazi u novi dom.
Danas u poslepodnevnim satima preminula je Vesna Pecirep iz mesta Jehovac kod Kiseljaka, na koju je jutros pucao njen suprug Miro Pecirep, potvrdili su iz MUP-a SBK za portal Avaz.ba.
Posebno odeljenje za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uputilo je Jedinici za finansijske istrage Službe za borbu protiv organizovanog kriminala MUP RS zahtev za prikupljanje potrebnih obaveštenja u cilju utvrđivanja da li se u radnjama osumnjičenog Saše Vukovića stiču elementi krivičnog dela Pranje novca.
D. Dž. (21) iz sela Grabovnica kod Kuršumlije teško je povređen kada mu je mašina za baliranje sena odsekla ruku do ramena. Nakon hitne operacije u UKC Niš njegovo stanje je životno ugroženo.
Specijalni predstavnik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom i šef Ruskog fonda za direktna ulaganja Kiril Dmitrijev pozvao je danas EU da bude konstruktivna u podršci miru u Ukrajini.
Iranski predsednik Masud Pezeškijan danas je obećao da neće pokleknuti ni pred jednom silom, niti žrtvovati dostojanstvo nacije, nakon najnovijeg zaoštravanja ratne retorike američkog predsednika Donalda Trampa, preneli su iranski mediji.
Argentinska pevačica Šakira dobila je konačnu pravnu bitku sa poreskim vlastima u Španiji koje će morati da joj vrate više od 60 miliona evra, koliko su iznosili nametnuti porez i novčani penali, koji su prema mišljenju suda, nezakonito određeni.
Stjuardesa Barbijebak La Asafata upozorava da sedenje sa prekrštenim nogama tokom leta nije preporučljivo, jer usporava cirkulaciju krvi i povećava rizik od stvaranja krvnih ugrušaka u nogama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar