• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

18.09.2025

15:29

"Usvinjila sam se, izgledam kao Dara Bubamara": Edita Aradinović oplela po koleginici

ATAIMAGES

Estrada

"Usvinjila sam se, izgledam kao Dara Bubamara": Edita Aradinović oplela po koleginici

Podeli vest

Edita Aradinović ne krije da je nezadovoljna svojim fizičkim izgledom, nakon što se ugojila 10 kilograma, a sebe je uporedila sa koleginicom Darom Bubamarom.

Nakon što je prestala da konzumira nikotin, pevačica Edita Aradinović ugojila se "preko noći" zbog čega je, kako kaže, isfrustrirana.

Iako se na njoj višak ne vidi, ona je prilično zabrinuta i nezadovoljna što sve više, po oblinama, liči na Daru Bubamaru.

Foto: ATAIMAGES

 

- Ugojila sam se 10 kilograma. Samo sam se probudila sa osam kilograma više. Ne znam kako se to desilo. Ja sam navikla da sam kao štapić, sve što je mimo toga me frustrira. Prvi put u životu sam se ovako usvinjila. Ne znam da li je bolje da ljulja nego da žulja. Ja više volim da žulja, ali vidim da se svima, a posebno momcima, dopada kada ljulja - rekla je pevačica.

Edita je potom otkrila da ima ozbiljan problem sa moljcima, koji su joj se uvukli u garderober i priznala da za stajling nije imala inspiraciju, već je crna haljina bila jednio što nije odnela na hemijsko čišćenje.

- Inspiracija je bila Slavica, žena što mi čisti kuću, spakovala mi je sve stvari u džakove jer imam moljce, već šest meseci imam moljce. Bili su ljudi iz deratizacije da mi čiste stan, morala sam sve stvari da nosim na hemijsko. Jedino što sam imala je bila ova haljina, i kada sam shvatila da pucam u njoj, izgledam malo kao Dara Bubamara, rasno. I onda sam shvatila da na ovu frizuru mora nešto da se desi, pa šta de se desi? Šiške - rekla je Edita.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Alternativno tumačenje Trampovog zakona: Ima li mesta za strateški dijalog SAD i Srbije?!
Politika

Alternativno tumačenje Trampovog zakona: Ima li mesta za strateški dijalog SAD i Srbije?!

Zakon o ovlašćenjima za nacionalnu odbranu, koji je potpisao predsednik SAD Donald Tramp, ne ometa buduće pokretanje strateškog dijaloga sa Srbijom, jer ne sadrži pravno obavezujući jezik kojim se takav proces zahteva i ne vrši pritisak na Srbiju, niti pravno obavezuje na priznanje Kosova, saopštila je večeras Pupin inicijativa u osvrtu na usvojeni akt i komentare koji su usledili.

19.12.2025

22:58

Društvo

Veliki dan za Beograd: Potpisani ugovori za prvu liniju metroa
Društvo

Veliki dan za Beograd: Potpisani ugovori za prvu liniju metroa

Ugovor za projektovanje i izgradnju saobraćajnog sistema za Liniju 1 fazu 1 beogradskog metroa, kao i Finansijski protokol između Vlade Srbije i Vlade Francuske o saradnji u oblasti finansiranja faze 1 projekta beogradskog metroa, potpisani su danas u Vladi Republike Srbije.

19.12.2025

22:00

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin