"Dešavalo se da napustim stan": Marka Miljkovića i Lunu Đogani svađa umalo koštala braka
Podeli vest
Bivši rijaliti učesnik Marko Miljković priznao je da njegov brak sa Lunom Đogani nije bez trzavica, pa je otkrio da se, posle žučnih svađa, dešavalo i da napusti stan.
Kako Miljković ističe, najveći kamen spoticanja među njima jeste - inat.
Luna Đogani uputila se u Malme kako bi iznenadila baku koju godinama nije videla.
26.09.2025
18:01
- Inatimo se... Krene oko gluposti, ona meni inat, ja njoj... Obuzdamo se u zadnje vreme. Besmisleno je pominjati te neke sitnice zbog kojih izbije neka žešća svađa. Neviđene gluposti zbog kojih se raspravljamo. Podigne ona ton, podignem ja. Vratim joj uvek istom merom, ali prođe dan, dva, pa ispeglamo situaciju - pričao je Miljković za Sikter.
Luna Đogani i Marko Miljković su prošli mesec snimili šest emisija za svoj kanal koje traju po sat vremena i od toga su inkasirali pozamašnu svotu novca.
Luna Đogani otkriva da zbog bolesti nije bila aktivna na Instagramu.
08.09.2025
23:28
Luna Đogani i Marko Miljković
On je otkrio i da je bilo ozbiljnih kriza, ali da su ih uspešno prebrodili.
- Bilo je krizno, dvaput možda. Kada je bio pun kofer i meni i njoj. Niko nikada nikog nije isterao iz stana, ali da je neko otišao da proluftira mozak, to se dešavalo... Ode neko dan, dva iz stana, neću sad u detalje, proluftira se mozak, priča se, nađe se rešenje... Do sada se uvek našlo i tu smo, Bogu hvala, gde jesmo. Šta bi bilo da nema tih klackalica, ja bih se zapitao da li je sve u redu sa nama?
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ruski predsednik Vladimir Putin obratio se javnosti danas u Moskvi u okviru velike godišnje konferencije sa pitanjima građana i medija. Govorio je o ratu u Ukrajini, odnosima sa Zapadom i ključnim unutrašnjim pitanjima.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić obratila se danas javnosti Srbije nakon što su 4 člana Regulatornog tela za elektronske medije (REM) podneli ostavke.
Zakon o ovlašćenjima za nacionalnu odbranu, koji je potpisao predsednik SAD Donald Tramp, ne ometa buduće pokretanje strateškog dijaloga sa Srbijom, jer ne sadrži pravno obavezujući jezik kojim se takav proces zahteva i ne vrši pritisak na Srbiju, niti pravno obavezuje na priznanje Kosova, saopštila je večeras Pupin inicijativa u osvrtu na usvojeni akt i komentare koji su usledili.
Sudija Apelacionog suda u Beogradu Milimir Lukić, koji je bio jedan od govornika na skupu blokaderskih sudija i tužilaca 7. decembra ispred Ustavnog suda u Beogradu, studirao je punih sedam godina u Prištini i fakultet završio sa prosečnom ocenom 6,07.
Ministarstvo spoljnih poslova Republike Srbije najoštrije osuđuje odluku Komonvelta Bahama da prizna jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova, kojom je grubo i svesno narušen međunarodnopravni poredak utemeljen na Povelji Ujedinjenih nacija, upravo u godini u kojoj se obeležava 80 godina od njenog usvajanja.
Jedna od vodećih hrvatskih banaka našla se u centru skandala nakon što je regulator otkrio da je bez pravnog osnova prikupljala lične podatke klijenata, što predstavlja ozbiljno narušavanje njihove privatnosti.
Danas pola Srbije slavi, a pola ide na slavu, pa su se mnogi dosetili kako da zarade na današnji dan i olakašaju roditeljima koji imaju malu decu. Verovali ili ne, napravili su specijalne slavske pakete u takozvanim čuvaonicima.
Ugovor za projektovanje i izgradnju saobraćajnog sistema za Liniju 1 fazu 1 beogradskog metroa, kao i Finansijski protokol između Vlade Srbije i Vlade Francuske o saradnji u oblasti finansiranja faze 1 projekta beogradskog metroa, potpisani su danas u Vladi Republike Srbije.
U mestu Crkvine, na regionalnom putu Tutin – Novi Pazar, oko 19 sati dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je došlo do prevrtanja putničkog automobila.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Pančevu, u saradnji sa UKP, pod nadzorom Osnovnog javnog tužilaštva, uhapsili su dve osobe koje su osumnjičene da su prodavale prerađeno svinjsko meso zaraženo parazitom "Trichinela spiralis suis", a za obojucu je večeras određen pritvor do 30 dana.
Poruke sa kriptovane aplikacije Skaj ukazuju na to da je Radoje Zvicer tvrdio da zna ko je naručio ubistvo Jevrema Brkovića, koji je u napadu brutalno pretučen, a njegov pratilac Srđan Vojičić ubijen.
Gotovo 13 kilograma kokaina zaplenjeno je u sredu, 17. decembra, na graničnom prelazu Karasovići, a uhapšen je 56-godišnji albanski državljanin koji je drogu pokušao da prokrijumčari iz Republike Hrvatske ka Albaniji, piše Večernji.
Američki predsednik Donald Tramp se bacio na praznično preuređenje Bele kuće, postavivši nove pločice ispod portreta bivših predsednika na takozvanoj „Predsedničkoj stazi slavnih“.
EU daje Kijevu kredit od 105 milijardi dolara (90 milijardi evra) uz uslov nastavka ratnih dejstava. Zato će, najverovatnije, morati da se bori i sledeće godine.
Nemački kancelar Fridrih Merc poslao je danas svog izaslanika za Ukrajinu Gintera Zautera u Sjedinjene Američke Države, uoči razgovora Vašingtona i Moskve planiranih za vikend o mogućem mirovnom rešenju za Ukrajinu, saznaju nemački mediji od izvora iz vlade.
Ukrajina ima saznanja o tačnim lokacijama na teritoriji Belorusije na kojima će biti raspoređen ruski raketni sistem "Orešnik" i te informacije prosleđuje svojim partnerima, izjavio je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski
Muzej afričke umetnosti u Beogradu poziva ljubitelje avanture i putopisne literature na razgovor o knjizi "U srcu Afrike - Ekspedicija Kragujevac-Kilimandžaro 1975", autora Milana Rakočevića. Događaj će se održati u ponedeljak, 22. decembra u 18 časova.
Ako ste u braku sa Lavom, zvezde vas guraju u najintenzivniji emotivni period do sada – ali uz pravi pristup, kriza može postati snažnija strast umesto razlaza.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar