"Milicu Pavlović i Barbaru Bobak ne mogu da slušam": Voditelj opleo po pevačicama
Podeli vest
Voditelj Milan Milošević iskreno je izjavio da su, po njegovom mišljenju, najiritantnije osobe na estradi pevačice Milica Pavlović i Barbara Bobak.
Voditelj Milan Milošević, poznat po humoru i legendarnim izjavama, uvek otvoreno iznosi svoje mišljenje o dešavanjima na domaćoj javnoj sceni, ponovo je izazvao pažnju javnosti iskrenim komentarom o pojedinim estradnim ličnostima.
Pevačica Milica Pavlović otkrila je da je jednom prilikom od kolegninice Dare Bubamare dobila molbu da na društvenoj mreži šeruje reklamu za njen koncert.
Muzička zvezda Jelena Karleuša oštro je ragovala na izjavu pevačice Milice Pavlović da bi rado obrisala njihov duet "Mašala".
23.10.2025
10:32
Gostujući u podkastu kod Lune Đogani, Milošević je odgovarao na niz pitanja o estradi, a jedno od njih bilo je - ko je, po njegovom mišljenju, najiritantnija osoba među poznatima.
Iako joj ranije nisu prijale pojedine izjave Rade Manojlović, pevačica Milica Pavlović sada je otkrila da koleginicu ipak podržava i želi joj uspešnu karijeru.
Pevačica Milica Pavlović se seli u Grčku i kupuje stan od 500.000 evra, saznaje Informer!
21.10.2025
07:01
Voditelj nije dugo razmišljao, već je bez ustručavanja rekao:
- Držaću se pevača i pevačica. Najiritantnija osoba na estradi, kada gledam njene intervjue, mi je Milica Pavlović, a isto tako i Barbara Bobak. Pesme obožavam, ali su mi iritantne što se tiče njihovih priča i tih stvari koje one pričaju. Totalno mi para uši, ne mogu da odgledam do kraja, ali pesme obožavam.
Njegov komentar brzo je izazvao brojne reakcije na društvenim mrežama, dok su jedni podržali voditelja zbog iskrenosti, drugi su smatrali da je bio previše oštar prema popularnim pevačicama.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica Milica Pavlović otkrila je da je jednom prilikom od kolegninice Dare Bubamare dobila molbu da na društvenoj mreži šeruje reklamu za njen koncert.
Sednica Narodne Skupštine, koju je za sredu za 11 časova zakazala predsednica parlamenta Ana Brnabić i na kojoj je trebalo da se glasa o nepoverenju Vladi premijera Đure Macuta, prekinuta je danas dvaput.
Predsednica Skupštine Ana Brnabić oglasila se na društvenoj mreži "Iks" i obratila se Generalnom sekretaru Evropske demokratske partije (EDP) Sandru Gociju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da se mir i stabilnost mogu očuvati isključivo ukoliko država poseduje dovoljnu snagu, naglašavajući da je jačanje bezbednosnog sistema ključni preduslov za očuvanje sigurnosti.
Novi EES sistem kontrole ulaska u Evropsku uniju, koji je zvanično počeo sa dvadesetčetvoročasovnom primenom 10. aprila, pretvorilo je putovanja u pravu agoniju za državljane zemalja izvan EU.
"Fiat 500" kao mali, gradski auto, prethodnih godina pokorio je evropsko tržište, a posebnu popularnost stekao je među ženskim vozačima. Najnovije izmene učinile su ga potpuno električnim, dok spoljašnji izgled gotovo da nije promenjen.
Doktorka Jelena Đenadić, specijalista opšte hirurgije iz Šapca trčaće u subotu na Beogradskom maratonu. Kilometre u polumaratonskoj trci "prodaje" u humanitarne svrhe da bi pomogla šabačkom udruženju obolelih od multiple skleroze.
U Kaleniću kod Uba danas je ozvaničen probni rad Regionalnog centra za upravljanje otpadom, najvećeg ekološkog projekta u oblasti upravljanja otpadom u poslednjih nekoliko decenija.
Radosav Cvijović, poznat kao novosadski Eskobar i njegov zet Slavko Pavlov, inače teniski trener, danas su po drugi put prvostepeno osuđeni u Specijalnom sudu u Beogradu.
Velika Britanija postigla je dogovor o isporuci 120.000 dronova Ukrajini, u okviru najvećeg paketa vojne pomoći te vrste do sada, prenose britanski mediji.
Ukrajinske zalihe protivvazdušnih raketa "Patriot", proizvedenih u SAD, suočavaju se sa kritičnom nestašicom, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski u intervjuu za nemački ZDF.
Utvrđen je identitet napadača koji je izveo oružani napad u školi u turskom gradu Kahramanmarašu. Reč je o Isi Arasu Mersinliju, učeniku osmog razreda.
Putovanja su se promenila više nije dovoljno samo imati pasoš, kartu i kofer. Danas, vaš telefon, laptop i drugi uređaji mogu postati problem pri prelasku granice.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar