Scena kao iz serije - Jovana Jeremić prigrlila bivše partnere: "Mi smo jedna velika porodica"
Podeli vest
Voditeljka Jovana Jeremić je na svom Instagramu objavila fotografiju na kojoj se između ostalih nalaze i njeni bivši partneri i tom prilikom je napisala da su oni jedna velika porodica.
Voditeljka se sada nakon žurke oglasila na svom Instagramu i jednom fotografijom sve iznenadila. Naime, ona se slikala sa ćerkicom Leom, Vojom, Draganom i njegovim i sinovima, a pored toga na pomenutoj fotki možemo videti i voditeljkinu bratanicu i bratanca.
Glavni i odgovorni urednik Informera Dragan J. Vučićević je govorio o emotivnom partneru Jovane Jeremić, a ona nije želela ni da potvrdi, ni da demantuje ono što je on rekao.
24.10.2025
21:40
Foto: Instagram printscreen/jeremicjovana
Jovana Jeremić na rođendanu
"Mi smo svi jedna velika porodica. Najbogatija žena na svetu. Moje ljubavi su moje ordenje i moja snaga. Dva muškarca koja su obeležila moj život do 35. Moj prvi suprug Voja i moj drugi nevenčani suprug Dragan. Velike prave ljubavi", napisala je Jovana Jeremić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Odluke britanske vlade kojima se proširuje definicija „krajnje desnog ekstremizma“ predstavljaju direktan udar na slobodu govora i kulturni identitet, ocenio je ruski senator Aleksej Puškov.
Sjedinjene Američke Države vrše pritisak na NATO da ograniči svoje međunarodne aktivnosti, uključujući smanjenje snaga Kfora na Kosovu i Metohiji, tvrdi briselski portal "Politiko".
Profesor Filozofskog fakulteta Čedomir Antić oštro je kritikovao predstavnike blokaderskog pokreta, koji više od godinu dana malteritraju narod i pokušavaju destabilizaciju zemlje, poručivši im da zaslužuju propast koja im sledi.
Informer je došao u posed ugovora o prodaji Junajted medije, tačnije SBB-a, NET TV-a i Sport kluba, koji dokazuju da su tajkun Dragan Šolak i njegova ekipa u džep strpali 1,5 milijardi evra.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa generalnim direktorom Direktorata Evropske komisije za susedstvo i pregovore o proširenju Gertom Janom Kopmanom.
Ljiljana Zelen Karadžić, supruga Radovana Karadžića koji se nalazi u Hagu, preminula je juče u Istočnom Sarajevu u 81. godini i biće sahranjena sutra na gradskom groblju Bare na Palama, a svi se pitaju da li će njen muž prisustviovati njenom poslednjem ispraćaju.
Sanja Kalinović je izazvala haos u Exatlonu tako što je u tunelu blokirala Tijanu Jović, a Aleksa Erski je rekao "da bi je on povukao za noge i napravio haos, jer mu žena nije tu".
Radojica Lazić se rasplakao kada je Elica Erski eliminisana iz Exatlona i tim povodom je rekao da se nikada nije ni nadao da će plakati za nekime u rijalitiju.
Narodni poslanik Nebojša Bakarec i državni sekretar Adam Šukalo gostujući u Info jutru komentarisali su sinoćni napad na sveštenstvo Srpske pravoslavne crkve u Novom Sadu.
Prethodne sedmice u Informerovoj hit emisiji "Na merama" otkrili smo vam kako izgleda kad advokat blokader Božo Prelević pokušava da se kulturno uzdiže, šta sada radi “penzionisani” košarkaš Željko Rebrača, koja je omiljena “disciplina” političara u pokušaju Pavla Grbovića, na koji način se opušta pevačica Marija Šerifović, kakva je dnevna rutina političarke Slavice Đukić Dejanović, te koliko se na jednom protestu zadržao samozvani revolucionar Miša Bačulov…
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) saopštio je da se u toku noći očekuje jače naoblačenje sa zapada, koje će mestimično usloviti kišu, a u višim planinskim predelima jugozapadne i južne Srbije i sneg.
Žena stara (40) godina lakše je povređena u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u Borči, a rano jutros došlo je do udesa i na Pančevačkom mostu, rečeno u Hitnoj pomoći.
Policija Brodsko-posavskog upravnog okruga završila je kriminalističku istragu nad muškarcem (44) zbog sumnje na zloupotrebu poverenja u privrednom poslovanju.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se večeras dogodila u mestu Veliko Golovode kod Kruševca jedna osoba je lakše povređena, a jedna teže, prenose mediji.
Osnovno državno tužilaštvo u Kolašinu odredilo je zadržavanje do 72 sata ukrajinskom državljaninu V. S. (21) zbog sumnje da je na putu Mateševo–Kolašin izazvao udes i udario u vozilo pratnje premijera Milojko Spajić, pri čemu su povređena tri policajca.
Ukrajina se suočava sa akutnim nedostatkom raketa za protivvazdušni sistem Patriot, što ozbiljno ugrožava njenu sposobnost da se odbrani od ruskih vazdušnih udara, piše američki list Vol strit džornal.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da ne dolazi u obzir povlačenje ukrajinskih trupa iz Donbasa kao deo eventualnih mirovnih pregovora sa Rusijom, naglašavajući da Kijev neće pristati na teritorijalne ustupke.
Američki predsednik Donald Tramp produžio je američke sankcije Rusiji za još godinu dana zbog situacije u Ukrajini, navedeno je u izvršnoj uredbi predsednika.
Sjedinjene Američke Države ubrzano gomilaju borbenu avijaciju i sisteme protivraketne odbrane u neposrednoj blizini Irana, dok satelitski snimci i novi bezbednosni potezi ukazuju na ozbiljnu pripremu za moguću eskalaciju.
Nova domaća dramedija "Biće novih leta" kroz humor i ironiju priča o opsesiji za društvenim statusom i lažnim sjajem, pokazujući šta se dešava kada maske konačno padnu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar