• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
M.D.

Novinar

01.11.2025

11:11

Prvi put bez Saše Popovića: Suzana Jovanović dočekala rođendan zavijena u crno

E stock

Estrada

Prvi put bez Saše Popovića: Suzana Jovanović dočekala rođendan zavijena u crno

Podeli vest

Pevačica Suzana Jovanović danas proslavlja 56. rođendan.

Ove godine Suzana je ostala bez supruga Saše Popovića, koji je nakon teške bolesti preminuo 1. marta.

Suzana i Saša decenijama su važili za jedan od najskladnijih parova domaće estrade. Njihova ljubavna priča trajala je više od 25 godina, a tokom braka dobili su ćerku Aleksandru Popović.

Foto: ATAIMAGES

Saša Popović i Suzana Jovanović

Gubitak Saše duboko je potresao Suzanu, a o bolu koji oseća govorila je u nekoliko navrata:

- Trudim se da budem dobro. Večeras je za mene sve jako emotivno... Jako stresno, ali se trudim da budem na visini zadatka, jer znam da bi sada moj Sale pored mene rekao: "Sule moj, samo se osmehuj, jer najviše volim tvoj osmeh." Ovde, u Grandu, oseća se Saletov duh i njegova energija, i to će se osećati dokle god Zvezde Granda budu postojale. On je ovde davao sto posto sebe. Toliko je izgarao u svom poslu i toliko je voleo ono što je radio... Ljude s kojima je radio, tu decu koju je stvarao tokom ovih 20 godina. Mnogo toga sam naučila pored njega, mnogo toga doživela sa njim. Trudiću se da budem dostojanstvena u patnji i bolu. Ali, ukoliko budemo pominjali i pričali o njegovim delima koja su ostala iza njega, on će živeti zauvek. Živeće moj Sale."

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

Umro legendarni glumac
Showbiz

Umro legendarni glumac

Glumac japanskog porekla Kari-Hirojuki Tagava, poznat po ulogama u "Mortal Kombatu, umro je u 75. godini.

05.12.2025

08:24

JOŠ Zabava VESTI

Magazin