• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
M.D.

Novinar

07.11.2025

22:44

Propala pornićarka, sada i bukvalno: Severina poljubila patos, publika ostala zgrožena (VIDEO)

ATAIMAGES

Estrada

Propala pornićarka, sada i bukvalno: Severina poljubila patos, publika ostala zgrožena (VIDEO)

Podeli vest

Na društvenim mrežama pojavio se snimak večerašnjeg pada pevačice Severine Vučković, osvedočene srbomrziteljke lakog morala.

U pokušaju da publici priredi "spektakl", Severina, koja se na godišnjicu tragedije u Novom Sadu fotografisala sa krvavom šakom nasmejana od uva do uva, trčala je i skakala u visokim potpeticama.

Ipak sve sve završilo neslavno - poljupcem o pod, koji je, sudeći po reakcijama, bio jedini zanimljiv deo nastupa propale porno glumice.

Publika u Areni Zagreb je u neverici posmatrala miljenicu blokadera kako ostaje da leži raširenih ruku, pokušavajući da od nezgode napravi šou.

Kako je sve izgledalo, pogledajte u video-zapisu ispod teksta.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin