• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
K. L.

Novinar

16.11.2025

09:22

Bivša Darka Lazića sa sinom napustila Srbiju - Oglasila se iz druge države (FOTO)

ATA Images

Estrada

Bivša Darka Lazića sa sinom napustila Srbiju - Oglasila se iz druge države (FOTO)

Marina Gagić, bivša žena Darka Lazića, otišla je na kratak odmor sa njihovim sinom Aleksejem i podelila fotografije.

Marina je iznenadila svoje pratioce kada je otkrila da je sa sinom Aleksejem, kojeg je dobila u vezi sa pevačem Darkom Lazićem, napustila Srbiju i otputovala u Temišvar, popularni grad u Rumuniji.

Na Instagramu je objavila niz fotografija koje prikazuju kako provode dan u opuštenoj i porodičnoj atmosferi. Dečakov široki osmeh i njihov nežan zagrljaj odmah su raznežili društvene mreže, pa su mnogi pratili s oduševljenjem ostavljali komentare podrške i ljubavi.

Na slikama se vidi da Marina i Aleksej uživaju u zajedničkim trenucima. Šetnja gradom, smeh i bliskost jasno pokazuju koliko su povezani. Pratioci su posebno istakli da Marina posvećeno brine o svom sinu i da njihov odnos odiše toplinom i harmonijom.

Inače, pevač je nedavno organizovao proslavu prvog rođendana ćerke Srne, a Marina je tom prilikom otkrila kako nije bila pozvana. Prilikom rođenja Srne, Marina nije krila koliko joj je drago što je Aleksej dobio sestru.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Nova ulaganje države: Oglasila se Milica Đurđević Stamenkovski
Društvo

Nova ulaganje države: Oglasila se Milica Đurđević Stamenkovski

Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski potpisala je danas sa direktorom Zavoda za zaštitu spomenika kulture Zrenjanin Milanom Кovačevićem ugovor o dodeli sredstava za realizaciju projekta sanacije i restauracije Spomenika fašističkog terora u Jankovom Mostu kod Zrenjanina.

15.06.2026

13:01

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin