• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

24.11.2025

15:37

Smrt Ljilje Jorgovanović slomila Milicu Pavlović: "Imala je planove i radovala im se"

ATA Images

Estrada

Smrt Ljilje Jorgovanović slomila Milicu Pavlović: "Imala je planove i radovala im se"

Podeli vest

Pevačica Milica Pavlović oglasila se potresnom porukom nakon vesti o smrti tekstopiskinje Ljiljane Jorgovanović.

Ljiljana Jorgovanović preminula je u 66. godini i važila je za jednog od najuspešnijih domaćih autora. Milica i Ljiljana godinama su blisko sarađivale, pa se Jorgovanovićevo ime nalazi na mnogim Miličinim hitovima sa poslednjih albuma.

"Umrla je moja Ljiljana...

Još sam u šoku. Izgubila sam ne samo najbližu saradnicu, sa kojom sam proživela pola svoje karijere, već i prijateljicu koju sam volela, sa kojom sam bila bliska i koja je uvek bila tu da me razume, posavetuje, koriguje i uči životnim lekcijama.

Foto: Youtube printscreen/Senorita Music

Ljiljana Jorgovanović

Smrt mi nikada nije išla uz Ljiljanu - takvu ženu... pre svega intelektualku sa kojom je bilo zadovoljstvo provoditi vreme, strasnu osobu koja je volela život i znala da ga živi, energičnu i veselu ženu koja je imala planove i radovala im se.

Duboko sam potresena njenim odlaskom i mogu reći da ćemo svi osetiti prazninu, jer nas je napustila tekstopisac, umetnik i vizionar one posebne, magične kategorije.

Saučešće porodici...

Počivaj u miru, draga moja prijateljice, i hvala ti na svemu što smo delile. Volim te."

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin