• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

27.11.2025

11:03

Zna ko se bavi prostitucijom - Pevačica raskrinkala estradu: "Prljave pare, odeš u dva sa dva i to je to"

ATAIMAGES

Estrada

Zna ko se bavi prostitucijom - Pevačica raskrinkala estradu: "Prljave pare, odeš u dva sa dva i to je to"

Pevačica Goca Božinovska tvrdi da je mnogo tezgi izgubila zato što njeno telo nije bilo na prodaju, što nije bio slučaj sa nekim njenim koleginicama.

Goca Božinovska, koja je nedavno dobila treće unuče, priznala je da zna ko su pevačice koje se bave prostitucijom, te kako kaže i ona je imala priliku da se na nastupima susretne sa nepristojnim ponudama.

Pevačica je jednom prilikom ispričala da joj je gazda lokala u kom je pevala nudio pare za intimne odnose. Kako kaže, tada je pobesnela i nikada se više nije vratila tu da peva.

Foto: ATAIMAGES

 

Uvek je to bilo prisutno, mi kolege smo znali između sebe šta se dešava i ko se time bavi. Ja odem na tezgu pojavi se neki gazda i pita koliko da ti dam, koliko koštaš. Ja sve mislim priča o tezgi, a on kao ne nego koliko koštaš posle tezge. Ma marš bre, zbog toga sam toliko tezgi izgubila u životu. Ranije se to krilo, ali mi smo uvek između sebe znali koja se time bavi. Šta im vrede te prljave pare, odeš u dva sa dva i to ti je to - rekla je svojevremeno za Svet-Scandal.

Gocu je svojevremeno pijani gost napao na nastupu, a pevačica mu je mikrofonom "pocepala" glavu, jer nedolično ponašanje nikad nije htela da trpi.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta
Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta

Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.

27.06.2026

21:57

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin