Zbog njega se razvela voditeljka "Slagalice"? Uhapšeni Uroš Ćertić pretio njenom bivšem mužu
Podeli vest
Kaskader i bivši rijaliti učesnik Uroš Ćertić, koji je juče uhapšen zbog napada mačetom na mladića, pričao je svojevremeno o aferi sa voditeljkom Marijom Veljković.
Jedan od najpoznatijih srpskih kaskadera Uroš Ćertić, za kojim od sinoć traga policija jer je mačetom isekao muškarca, oglasio se i progovorio o detaljima ovog napada.
27.11.2025
13:55
Njihov brak, u kom su dobili troje dece, je navodno već bio poljujan i u krizi kada je voditeljka "Slagalice" započela vezu sa poznatim kaskaderom. Uroš se tada oglasio za medije i javno zapretio Marijinom suprugu.
Beogradska policija traga za Urošem Ćertićem, našim najpoznatijim kaskaderom koji je danas pretukao i, najverovatnije, mačetom posekao muškarca u centru Beograda.
Kaskader i bivši rijaliti učesnik Uroš Ćertić pravosnažno je osuđen i uskoro bi trebalo da započne izdržavanje zatvorske kazne.
14.11.2025
18:02
- Prestanite da me više uznemiravate i poručite i njenom bivšem mužu i njenom advokatu, da je*ao sam nju, a je*aću i njega kad je mogao pored takve žene da spava dve godine, a da nemaju ništa. Samo da mu pojasnim nešto da se ne uzbudi previše, kad mislim da ću da ga je*em ne mislim na se*s i fizički obračun, nego da ću otići na neku nacionalnu televiziju i otkriti šta je sin njegovog brata uradio, a on ništa nije preduzeo povodom toga, ne bude li konačno izvadio moje ime iz usta i prestao da po društvenim mrežama maltretira Mariju i mene. Toliko, doviđenja - izjavio je Uroš svojevremeno za časopis "Svet".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
mikele.architect
pre 1 mesec
Kakva voditeljka takav ljubavnik...IQ =broju cipela😉
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević uživo u emisiji Kolegijum odgovorio je na prozivke blokaderskog novinara u pokušaju Nemanje Šarovića koji je izneo napao redakciju Informera zbog pevača Dragan Ašanina koji je pevao na božićnoj proslavi.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi snimak na svom Instagram nalogu @avucic koji je u trenu izazvao salve reakcija korisnika ove društvene mreže.
Blokaderi već danima ne prestaju da lešinare na vremenskoj nepogodi koja je zadesila Srbiju, pokušavajući na sve načine da okrive vlast i predsednika Aleksandra Vučića zbog otežanih uslova za kretanje i nestanke struje, pritom u potpunosti zanemarujući da je situacija mnogo teža u drugim zemljama.
Blokaderi i njihovi simpatizeri koji su u manjini, danima za vremenske nepogode optužuju predsednika Srbije Aleksandra Vučića, iako je stanje na putevima prohodno i država nije u kolapsu, kao što je to bio slučaj u vreme dok su oni koji sada blokiraju bili vlast. Međutim, narod Srbije sve pamti...
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi snimak na svom Instagram nalogu @avucic koji je u trenu izazvao salve reakcija korisnika ove društvene mreže.
Juče i danas propala TV Nova S, propali političar i pravnik Nemanja Šarović, i propali ustaški mediji u Zagrebu besramno lansiraju laži o ubistvu koje je razrešeno pre 34 godine.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Proteklih sedmica u Informerovoj hit emisiji “Na merama” otkrili smo vam, između ostalog, kako penzionerske dane provode nekadašnji državni zvaničnici Vuk Drašković i Vojislav Koštunica, šta rade lažni revolucionari Miša Bačulov i Aleksandar Jovanović Ćuta kad misle da nema kamera, sa kime nazdravlja predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić, kako izgleda “sladak život” glumca blokadera Miloša Timotijevića…
Istoričar Aleksandar Raković gostujući u Info jutru komentarisao je napade na predsednika Srbije Aleksandra Vučića i napravio paralelu između smene vlasti u Crnoj Gori i pokušajima smene u našoj državi.
Prva epizoda Exatlona, najvećeg sportsko-takmičarskog spektakla na svetu, premijerno je prikazana u sredu, a svi koji su propustili da je pogledaju, imaće prilike da to učine danas od 13 časova, kada će na TV Informer biti emitovana repriza.
Tokom povlačenja 1915. godine srpska vojska, pritisnuta od strane brojčano najmoćnijeg neprijatelja, povlačila se ka jugu zemlje očekujući pomoć saveznika, ali pomoć nije stizala, osim jedne male, ali dovoljne formacije vojske Irske!
Majka i dete, inače strani državljani, izgubili su se tokom šetnje na Fruškoj gori zbog čega su intervenisali vatrogasci - spasioci koji su ih pronašli.
Miodrag Jovanović iz Leskovca, čiji je nestanak prethodnih dana prijavila supruga, pojavio se u Policijskoj upravi u Leskovcu, gde je dao izjavu da nije bio nestao, već da je, kako se nezvanično saznaje, svojevoljno napustio porodični dom zbog narušenih odnosa sa suprugom.
Zločin koji je potresao Srbiju dogodio se pre tačno 13 godina u Kruševcu, kada je Radoslav Marinković (67) ubio Danijelu (42) i njenu ćerku Milicu (6) Milićević. Nekoliko meseci kasnije, Marinković je izvršio samoubistvo u zatvoru.
Po nalogu dežurnog javnog tužioca Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, Z.J, otac maloletnika za kog se sumnja da je iz vatrenog oružja pucao u svoju babu i dedu, a zatim u sebe, zadržan je u trajanju od 48 sati zbog postojanja sumnje da je izvršio krivično delo "zapuštanje i zlostavljanje maloletnog lica".
Odluka Iraka da nacionalizuje naftno nalazište Zapadna Kurna-2, u kome je ruska kompanija Lukoil od 2009. godine imala 75 odsto vlasništva, izazvala je snažne reakcije i otvoreno nezadovoljstvo u ruskim političkim i finansijskim krugovima.
Avion E-4B Najtvoč, poznat kao takozvani „avion sudnjeg dana“, uočen je u četvrtak na nebu iznad Los Anđelesa, što je odmah izazvalo talas spekulacija na društvenim mrežama.
Nakon raketnog udara „Orešnikom“ koji je izveden tokom protekle noći, Ukrajina bi mogla da ostane praktično bez gasa tokom zime, upozorio je vojni ekspert Viktor Litovkin u intervjuu za ruski list Izvestija.
Specijalni predstavnik predsednika Ruske Federacije Kiril Dmitrijev oštro je reagovao na izjave šefice evropske diplomatije Kaja Kalas, koja je nakon udara raketama „Orešnik“ pozvala zemlje Evropske unije da iz sopstvenih zaliha izdvoje i hitno isporuče Ukrajini dodatne sisteme protivvazdušne odbrane.
Potpredsednica Nacionalne skupštine Francuske Klemans Gete objavila je da Francuska pokreće inicijativu za donošenje rezolucije o planiranom izlasku iz NATO saveza, kao odgovor na, kako je navela, agresivnu politiku Sjedinjenih Američkih Država pod administracijom predsednika Donalda Trampa.
Milja Vujanović, nekadašnja Mis Srbije i filmska diva imala je život dostojan filma. Nakon uspeha u glumi napušta taj poziv zbog astrologije ali tragično strada nakon što ju je verenik upucao, ostavivši je paralizovanu do smrti 2005. godine.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar