• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
K. L.

Novinar

28.11.2025

21:52

"Kolege mi nisu poželele sreću": Na koncert Tonija Cetinskog nije došao niko od poznatih

ATAIMAGES

Estrada

"Kolege mi nisu poželele sreću": Na koncert Tonija Cetinskog nije došao niko od poznatih

Podeli vest

Pevač Toni Cetinski pred koncert u Beogradu otkrio je da mu niko od kolega nije poželeo sreću i osvrnuo se na ponašanje kolege Marka Perkovića Tompsona.

Toni se pred sam početak koncerta pojavio vidno raspoložen, iako se nijedna poznata ličnost nije pojavila kako bi ga podržala. Kaže da mu to nije pokvarilo raspoloženje, jer mu je fokus na publici i emociji koju želi da prenese.

- Stajling je prikladan prostoru i publici, ne volim da budem mnogo upicanjen. Nemam rituale pred koncerte, imam samo molitvu, kao i ceo bend. Ja sam optimista. Odlučio sam da mi se turneja zove "Samo ljubav" i tako će ostati dok ne zavlada ljubav - rekao je Toni.

Foto: ATAIMAGES

Toni Cetinski

Osvrnuo se i na Tompsona, ističući da mu je takva tematika daleko od njegovog nastupa.

- To je vraćanje u prošlost. Klinci koji su rođeni posle rata nisu više klinci, imaju po 30 godina, nepotrebno je vraćati se u prošlost. Ima tu dosta politike. Kod mene je samo ljubav i tako će biti dok moj optimizam ne splasne - naglasio je pevač.

Otkrio je i da će njegova supruga biti u publici.

- Supruga će biti tu, ne znam baš da li će biti u prvom redu. Ima jako puno ljudi koji dolaze iz svih krajeva sveta i to me jako raduje - rekao je Toni.

Foto: ATAIMAGES

Toni Cetinski

Posebne emocije probudilo je i prisećanje na Tošeta Proeskog, sa kojim je imao i druženje i duetsku pesmu.

- To su emocije koje je teško objasniti rečima, mogu samo da pevam o njoj. Kada bih se prisećao Tošeta, sve bi se pretvorilo u jednu tužnu priču, a večeras moramo da slavimo ljubav. Niko od kolega mi večeras nije poželeo sreću, valjda smatraju da imam dovoljno sreće - dodao je.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin