• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

07.12.2025

20:01

Baka Prase dobio 60.000 evra na kladionici: Jutjuber van sebe, pokazao i tiket (FOTO)

Instagram prntscreen/bakaprase

Estrada

Baka Prase dobio 60.000 evra na kladionici: Jutjuber van sebe, pokazao i tiket (FOTO)

Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, pohvalio se na Instagramu tiketom koji mu je doneo 60.000 evra.

Na fudbalskoj utakmici između Crvene zvezde i Vojvodine, Bogdan je odigrao na pobedu Vojvodine po kvoti 7 i osvojio neverovatnu sumu.

Uložio je milion dinara, a na tiketu je zaradio sedam miliona dinara, što je približno 60.000 evra.

Nedugo zatim podelio je fotografiju sa društvom, gde su svi zajedno slavili dobitak, uz poruku:

"Leleee, proš'o tiket, 60.000 evra!"

Podsetimo, fudbaleri Vojvodine režirali su veliko iznenađenje pošto su u derbiju 18. kola Superlige savladali Crvenu zvezdu 1:0, golom Njegoša Petrovića, prenosi Sportunjo.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

Društvo

Hronika

Za šta se ovo Crna Gora sprema? Od automatskog "tompsona" i tenkovskog arsenala do ksalola i kokaina (FOTO)
Region

Za šta se ovo Crna Gora sprema? Od automatskog "tompsona" i tenkovskog arsenala do ksalola i kokaina (FOTO)

Uprava policije Crne Gore sprovela je veliku koordinisanu akciju na području severa zemlje, u kojoj je izvršeno čak 10 pretresa na teritoriji Kolašina, Berana, Bijelog Polja, Rožaja i Plava. Ono što je tom prilikom pronađeno i zaplenjeno u privatnim kućama i pomoćnim objektima šokiralo je javnost i otvorilo pitanje za šta se to građani na severu spremno naoružavaju.

21.08.2026

23:41

Stradali muškarac imao arsenal oružja u Velikoj Moštanici, pod lupom i preživela žena: Znala da živi okružena oružjem?
Hronika

Stradali muškarac imao arsenal oružja u Velikoj Moštanici, pod lupom i preživela žena: Znala da živi okružena oružjem?

Strahovita detonacija u Velikoj Moštanici, u kojoj je poginuo Nebojša K. (48), a njegova nevenčana supruga Dragana F. (50) povređena, otkrila je jezivu tajnu koju je nastradali skrivao u svom dvorištu. Iako se u prvim momentima sumnjalo da je u pitanju eksplozija bojlera, policijski uviđaj pod ruševinama ogolio je stravičnu istinu - kuća je bila napunjena ogromnom količinom oružja i eksploziva.

21.08.2026

22:33

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin