"Mojoj mamici, mojoj kraljici, najdivnijoj mami i baki na svetu danas je rođendan. Mama - imenica koja nema zamenicu", napisala je Nataša.
Foto: Printscreen/Instagram/bekvaceva
Mira i Nataša Bekvalac
Nataša Bekvalac iskreno je progovorila o svom privatnom životu, kao i o karijeri. Tom prilikom, pevačica je otkrila da joj trenutno odgovara mirna faza kroz koju prolazi.
- Suštinski mi je dosta svega. Pogotovo lažnog života i pogotovo toga što generalno većinski deo svog života, što prvo zbog roditelja pa zbog nekih obrazaca u kojima smo bili. Stalno se ogledaš u očima drugih ljudi. Toliko toga sam uradila pogrešno za sebe želeći da udovoljim drugim ljudima ili sam procenila da bi im se takva više dopadala i bukvalno sam izvršavala sopstveno ranjavanje.
Ipak, Nataša je shvatila da je ne zanimaju tuđi životi, već da samo želi svoj mir.
- A sada, kroz ceo put kroz koji me je život odveo, ja ne mogu. Stvarno ne mogu da razmišljam šta će ko reći. Kad malo bolje razmislim, najvoljenija sam bila kad sam bila najnesrećnija, a kad mi je bilo super, bila sam najviše osuđivana. Tako da sada samo želim da se bavim svojim poslom u miru, potpuno oslobođena, da odgajam svoju decu - ispričala je za FM radio.
Voditeljka Jovana Jeremić je podigla prašinu nakon što se oglasila usred sve glasnijih priča da je u emotivnoj vezi sa sportistom Milošem Stojanovićem Tigrom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Voditeljka Jovana Jeremić je podigla prašinu nakon što se oglasila usred sve glasnijih priča da je u emotivnoj vezi sa sportistom Milošem Stojanovićem Tigrom.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će na predstojećim izborima glas za bilo koga drugog osim listu Ujedinjena Srbija biti glas za blokadere.
Nacionalni antikorupcijski biro Ukrajine (NABU) i Specijalizovano antikorupcijsko tužilaštvo (SAP) stigli su u Kancelariju predsednika Ukrajine, gde su, prema navodima iz Kijeva, pokrenute istražne radnje u slučaju velike kriminalne grupe povezane sa sadašnjim i bivšim poslanicima.
Predsednik Srbije je, prilikom obilaska nove zgrade Službe hitne pomoći pri Domu zdravlja u Kuršumliji, govorio o dešavanjima na Kosovu i Metohiji i teroru koji trpi naš narod od strane lažnog premijera Aljbina Kurtija.
Šef poslaničke grupe SNS u Skupštini Srbije Milenko Jovanov oglasio se povodom napisa blokaderske "Radio Slobodna Evropa" u vezi sa dodelom sredstava dvojici narodnih poslanika.
Raskrinkavanje plenumaške "liste za odstrel" nastavlja se punom parom! Na udaru su se našli blokaderi sa njihove liste. Na čelu novih dosijea su Jovana Jemović, Marija Džunić, Đorđe Terek i Marija Ratković, saradnica okorelih opozicionara.
Srpska pravoslavna crkva i vernici danas obeležavaju Preobraženje Gospodnje, a jedno od verovanja na ovaj veliki praznik je da se od ranog jutra gleda u nebo, zato što vremenske prilike imaju veliko značenje.
Nova analiza fosila iz čuvenih katranskih jama La Brea u Kaliforniji ukazuje na to da je moćni smilodon, takozvani sabljozubi tigar, patio od brojnih genetskih poremećaja, verovatno usled ukrštanja bliskih srodnika, što je moglo da doprinese njegovom izumiranju pre oko 12.000 godina
Sezona alergija može da utiče na svakodnevni ritam i osećaj vitalnosti. Odabrani sastojci u proizvodima One Two Three pružaju dodatnu podršku organizmu i imunitetu u periodu povećane izloženosti alergenima.
Strašan prizor i danas je na mestu jezive saobraćajne nesreće kod Mladenovca u kojoj je noćas poginuo vozač "audija a4" M. J. (42), dok je vozač autobusa u koji je automobil udario i sedmoro mladih povređeno.
Sedamdesetosmogodišnja žena zadobila je teške telesne povrede od kojih je ubrzo preminula u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros u osam sati u Ulici Starca Vujadina u Nišu.
Evropi preti novi talas poskupljenja hrane nakon što su ekstremne vrućine i suša ovog leta desetkovale prinose širom kontinenta - u Francuskoj je rod pojedinog povrća pao i do 100 odsto, u Italiji se suše polja pirinča, dok Nemačka očekuje milione tona žitarica manje nego prošle godine.
Ruske snage izvele su tokom noći seriju udara na ciljeve u Harkovskoj oblasti i Zaporožju, koristeći bespilotne letelice Geran i balističke rakete Iskander-M.
Talasi požara zahvatili su više delova Evrope - u Grčkoj su uhapšena dvojica muškaraca zbog izazivanja vatre, u Portugalu je tokom noći bilo aktivno više od 100 požara, dok je u Belgiji posle pet dana lokalizovana jedna od najvećih vatrenih stihija u istoriji zemlje.
Bivši ukrajinski ministar odbrane Mihailo Fedorov, koga je predsednik Volodimir Zelenski smenio u julu, zatražio je da Ukrajina pronađe način da održi izbore čak i dok traje rat, čime je otvorio jedan od najozbiljnijih unutrašnjih političkih izazova za vlast u Kijevu od početka sukoba 2022. godine.
Gostovanje predstave "Ljudi odozgo", u kojoj glavnu ulogu igra srpski glumac Sergej Trifunović, a koje je bilo zakazano za 8. septembar u Kulturnom centru Osijek, zvanično je otkazano.
Stjuardesa upozorava da izbor odeće za avion nije samo stvar udobnosti. U slučaju evakuacije, određena garderoba može povećati rizik od povreda, pa je važno pažljivo birati šta ćete obući.
Ako želite da osvežite garderober bez kupovine velikog broja stvari, dovoljno je da se oslonite na nekoliko ključnih nijansi. Za jesen 2026. posebno se izdvajaju mlečno bela, čokoladno braon, tamnoplava, maslinasto zelena i prljavo ružičasta boja.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.