• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

23.12.2025

21:39

(VIDEO) Naša pevačica se pojavila u Superpoteri: Odgovor nije bio tačan

RTS printscreen

Estrada

(VIDEO) Naša pevačica se pojavila u Superpoteri: Odgovor nije bio tačan

Podeli vest

Pevačica Sanja Vučić našla se u kvizu "Superpotera".

Za razliku od pevača Dragana Kojića Kebe koji je učestvovao u kvizu, Sanja je emisiju pratila iz svog doma, a na Instagramu je objavila isečak kada je pitanje o njoj došlo na red.

Jovan Memedović je takmičaru postavio pitanje:

- Koja muzičarka je bila autorka numere kojom je Sanja Vučić predstavljala Srbiju na "Pesmi za Evroviziju" - glasilo je pitanje, a ponuđeni odgovori su bili:

- Slađana Milošević, Leontina Vukomanović i Ivana Peters.

Foto: ATAIMAGES

Sanja Vučić

Takmičar je rekao da je u pitanju Leontina, ali tačan odgovor glasio je - Ivana Peters.

- E, pa nije tačno - napisala je Sanja.

BONUS VIDEO

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Užas: Pronađeno telo partnera unuke Mika Džegera
Showbiz

Užas: Pronađeno telo partnera unuke Mika Džegera

Telo dugogodišnjeg partnera unuke slavnog muzičara Mika Džegera pronađeno je u moru nakon višednevne potrage, a policija je saopštila da veruje da je reč o Aleksanderu Keju (37), čiji je nestanak prijavljen 24. januara 2026.

03.02.2026

13:26

Tokom snimanja trilogije "Hobit" uginulo oko 27 životinja
Kultura

Tokom snimanja trilogije "Hobit" uginulo oko 27 životinja

Oko 27 životinja uginulo je na farmi na Novom Zelandu gde su bili smešteni konji i druga stoka korišćeni tokom snimanja filmske trilogije "Hobit", a prema navodima više čuvara životinja, uzrok smrti bili su izuzetno loši i opasni uslovi držanja.

03.02.2026

11:21

Magazin