• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

23.01.2026

21:20

Čije obrve su lepše - Kebine ili Ivanove? Denser se podmladio tehnikom iscrtavanja (FOTO)

ATAIMAGES

Estrada

Čije obrve su lepše - Kebine ili Ivanove? Denser se podmladio tehnikom iscrtavanja (FOTO)

Podeli vest

Pevač Ivan Gavrilović osvežio je izgled iscrtavanjem obrva.

Poput Dragana Kojića Kebe, koji je ranije otvoreno govorio o estetskim tretmanima kojima se podvrgavao, Gavrilović je posetio stručnjaka za ulepšavanje, odlučan da svom licu podari mladalačkiji i svežiji izgled.

- Jeste, sredio sam obrve. Nisam očekivao da će to neko odmah primetiti, ali drago mi je da se vidi. Pa i muškarci treba da vode računa o sebi, isto kao i dame. Ne znam ko ima lepše obrve Keba ili ja ali sigurno je da nama obojici dobro stoje - rekao je Ivan kroz osmeh.

Foto: ATAIMAGES

Dragan Kojić Keba

Gavrilović ne krije da mu je važno kako izgleda, naročito jer je veći deo života proveo na sceni i pred kamerama.

- Bavim se poslom gde vas ljudi stalno gledaju. Ne vidim ništa loše u tome da se čovek potrudi da izgleda uredno i negovano. Godine idu, ali to ne znači da treba da se zapustimo.

Ivan smatra da se stavovi o muškoj nezi u Srbiji polako menjaju i da sve više muškaraca otvoreno govori o tretmanima koje koristi, bilo da je reč o frizuri, koži lica ili estetskim korekcijama. Upravo zato, kako kaže, ne vidi razlog da krije sitne promene koje ga čine zadovoljnijim sobom.

- Nekada je to bila tabu tema, a danas je sasvim normalno da muškarci vode računa o sebi. Ako žene mogu, zašto ne bismo mogli i mi? Bitno je da se čovek oseća dobro u svojoj koži - poručuje denser za Kurir.

BONUS VIDEO


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Informer TV obara rekorde: Hvala vam što nam verujete
Live TV

Informer TV obara rekorde: Hvala vam što nam verujete

U prvom delu dana, kada su pojedini evropski parlamentarci, predvođeni Toninom Piculom, boravili u Beogradu, a dešavanja u Narodnoj skupštini Srbije bila u fokusu javnosti, Informer televizija bila je i na licu mesta, kao i ubedljivo najgledaniji izbor građana Srbije.

23.01.2026

14:27

Ne propustite: Nova epizoda Informerove senzacionalne emisije "Na merama" u subotu od 20h!
Live TV

Ne propustite: Nova epizoda Informerove senzacionalne emisije "Na merama" u subotu od 20h!

Prošle sedmice u Informerovoj senzacionalnoj emisiji “Na merama” videli ste kako izgleda kad pevač Darko Lazić krene na turneju, gde voli da provodi vreme funkcioner radikala Miljan Dajmanović, na šta troši novac bivši političar Mlađan Dinkić, koja je “misija” političara u pokušaju Petra Đurića, za koga poklone kupuje predsednik PKS Marko Čadež, te kuda se zaputio tzv. analitičar Milan St. Protić..

23.01.2026

11:04

Šešelj otkrio: Naši susedi povlače priznanje Kosova?
Live TV

Šešelj otkrio: Naši susedi povlače priznanje Kosova?

Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru govorio je o Davosu, govoru američkog predsednika Donalda Trampa, ali i o prodaji Naftne industrije Srbije i benefiti koje će naša zemlja imati od toga.

22.01.2026

11:24

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin