• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
K. L.

Novinar

07.02.2026

06:03

"Doneo mi je mir za koji nisam znala...": Marija Šerifović iznenadila sve priznanjem (FOTO)

ATA Images

Estrada

"Doneo mi je mir za koji nisam znala...": Marija Šerifović iznenadila sve priznanjem (FOTO)

Podeli vest

Marija Šerifović boravila je na Baliju u društvu koleginice i bliske prijateljice Jovane Pajić, a po povratku sa putovanja oglasila se na društvenim mrežama i podelila snažnu i emotivnu poruku.

Marija Šerifović koja je nedavno priznala da je spremna da se odseli iz Srbije, na svom Instagram profilu je otkrila da joj je boravak na Baliju doneo unutrašnji mir i preko potrebnu energiju, ističući da putovanja za nju imaju mnogo dublje značenje od samog odmora.

"Putovanja nisu beg, ona su povratak. Nekima služe da vide svet. Drugima da pobegnu od svakodnevice, ljudi, buke, očekivanja. Nekima su dokaz da žive, drugima da još uvek traže. Svako putuje iz drugačijeg razloga. I svako se vrati sa onim za čim je potajno krenuo", napisala je Marija.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic)

U nastavku objave, Šerifovićeva je otkrila koliko joj je ovo putovanje značilo na ličnom nivou.

"Meni je Bali doneo mir. Ne onaj trenutni, turistički, već tihi, duboki mir za koji nisam ni znala da mi nedostaje. Mir u kome se ništa ne dokazuje. U kome se ne žuri. U kome sam prvi put čula sebe bez buke sveta", poručila je pevačica.

Posebne reči uputila je i Jovani Pajić, sa kojom je provela deset dana na egzotičnoj destinaciji.

Foto: Printscreen/Youtube/Marija Šerifović

Marija Šerifović i Jovana Pajić

"Neka mesta ne posećujemo slučajno. Pozovu nas onda kada smo spremni da stanemo. Da dišemo. Da budemo. I nikada mi to ne bi uspelo bez moje doktorke za dušu i moje leve pretkomore Jovane Pajić. Kakvih deset dana", napisala je Marija, završivši poruku rečima:

"Bali, do sledećeg dolaska ostani ono što jesi. Ja ću poneti mir koji si mi dao i vratiti se kada bude vreme.

BONUS VIDEO


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Pratite "Na merama" večeras od 20h! Otkrivamo šta rade Aleksić, Lompar, Šabić…
Live TV

Pratite "Na merama" večeras od 20h! Otkrivamo šta rade Aleksić, Lompar, Šabić…

Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!

02.05.2026

10:11

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin