"Tresao sam se kao nikad u životu, sve je letelo": Čeda o detaljima tuče sa advokatom
Podeli vest
Nakon što je u pratnji advokata saslušan u Policijskoj stanici Savski venac, političar Čedomir Jovanović otkrio je sve detalje tuče koja se juče dogodila u centru Beograda.
Političar Čeda Jovanović i njegov prijatelj Aleksandar Kos došli su u pratnji advokata u policijsku stanicu kako bi dali izjavu nakon tuče u kojoj su juče učestvovali.
Povodom tuče između političara Čedomira Jovanovića i advokata Žarka Mladenovića pokrenuta je istraga, nakon koje će se odlučiti da li je došlo do krivičnog dela.
19.02.2026
20:03
Kako je naveo, u lokal je došao na kafu sa prijateljem Aleksandrom Kosom, a neprijatnosti su počele kada je ustao da naruči piće.
Advokat Žarko Mladenović oglasio se nakon incidenta u kafiću u centru grada, gde je došlo do fizičkog sukoba sa političarem Čedomirom Jovanovićem.
19.02.2026
17:04
- Kad se sve to meni desilo, razmišljam zašto se to meni desilo. To je krst koji nosim i ne bih da se menjam. Pozvao me je prijatelj juče da popijemo kafu. Ušli smo u kafić u kom se okupljaju advokati. Seli smo za sto, ja sam u onoj gužvi krenuo do šanka da uzmem još jedno piće. Jedan čovek mi je rekao "Čedo, zdravo", a drugi je krenuo da me vređa. Uglavnom su bile uvrede na račun dece, moje Jelene. Barabe očekujem oko 3 ujutru, a ne oko Palate pravde- rekao je Čeda za Kurir.
Advokat Žarko Mladenović, koji se oglasio se nakon incidenta u kafiću u centru grada, gde je došlo do fizičkog sukoba sa političarem Jovanovićem, tvrdi da je Čeda prvi počeo, dok političar ima drugačiju verziju priče.
- Sklonio sam se u stranu, umio sam se, tresao sam se kao nikad u životu. Sve mogu da podnesem, ali ponižavanje teško. Izašao sam napolje. Ovo mi je prvi put u životu da sam se sa nekim porečkao u restoranu. Rekao mi je da sam sad sam i da nemam obezbeđenje. Čovek me je napao. Teško mogu da opišem šta se desilo, ja molim institucije da puste snimke. Letelo je sve što je moglo da leti - kaže Jovanović.
Prijatelj Aca Kos je sve vreme bio uz političara.
Foto: ATAIMAGES
- Aca u ovoj priči statira, on me je izgurao napolje. Još jedan čovek je bio povređen u tom metežu. Oni koji misle da tako mogu da se ponašaju - ne mogu. Ja da živim sa obezbeđenjem u Srbiji, neću. Ja nemam neprijatelje u ovoj zemlji. Ne znam ja ko je taj čovek. Zato postoje institucije, želim da policija sprovede istragu, ja nigde ne bežim - rekao je Čeda.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
baba sera
pre 1 mesec
To je cena koja mora da se palti. A ceh je veliki .. prenece se i na potomke .. trebao si na vreme da mislis kada si prodavao narod necastivom .. sad je kasno ..
Političar Čeda Jovanović i njegov prijatelj Aleksandar Kos došli su u pratnji advokata u policijsku stanicu kako bi dali izjavu nakon tuče u kojoj su juče učestvovali.
Nemačka stranka Alternativa za Nemačku (AfD) prvi put je izbila na čelo nacionalne ankete sa 27 odsto podrške, dok istovremeno raste nezadovoljstvo građana radom vladajuće koalicije, pokazalo je najnovije istraživanje javnog mnjenja agencije YouGov.
Prištinska rezolucija o "istini i dostojanstvu žrtava rata" mogla bi da otvori vrata uvođenju verbalnog delikta i kažnjavanju svakog ko dovede u pitanje zvanični narativ o ratu i ulozi terorističke OVK, upozorava istraživač Studija bezbednosti Nikola Vujinović, gostujući u emisiji "Jutro na RT".
Dok Srbija traži odgovore o tragičnoj smrti studentkinje Milice Živković (25) koja je bila žrtva blokaderske sekte, iz Evropskog parlamenta se direktno mešaju u unutrašnje stvari naše zemlje.
Blokaderi koji su odavno pokazali da im ništa nije sveto, ali i da ne znaju zbog čega više izlaze na ulice, danas su, verovali ili ne, organizovali protest u Pančevu zbog izgradnje dečjeg igrališta.
Panika oko debate predsednika Aleksandra Vučića i generalnog sekretara Evropske demokratske partije Sandra Gocija, od koje je on pobegao uz pomoć blokaderske "N1", i dalje traje.
Porodica Šućak iz Novog Sada, koja ima dvoje maloletne dece, pretrpela je ozbiljan šok krajem marta, kada su ih blokaderi opsedali pred kućnim pragom, a sada se suočava sa novim strahom od blokadera pred današnje davanje izjave u sudu o tom događaju.
Potrčko okorelog opozicionara Miroslava Mikija Aleksića - Đorđe Stanković, poznat po skaradnom engleskom i krađi toalet papira u Skupštini Srbije prilikom gostovanja na antisrpskoj "N1" priznao je da je u strahu od raspisivanja izbora.
Svake godine, 17. aprila, obeležava se Svetski dan hemofilije. Ovo je trenutak kada skrećemo pažnju javnosti na izazove sa kojima se suočavaju osobe koje žive sa poremećajima zgrušavanja krvi, ali i prilika da podsetimo na važnost dostupnosti savremenog lečenja.
U Srbiji će danas biti pretežno sunčano vreme, uz malu ili umerenu oblačnost i toplo vreme za ovaj period godine, sa najvišom dnevnom temperaturom od 20 do 24 stepena, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
Beogradska policija intenzivno traga za napadačem koji je u utorak uveče, 14. aprila, bez ikakvog povoda nožem naneo teške povrede opasne po život Milošu Đ. (22) u autobusu gradskog prevoza.
Firma "Spectacular" Svetislava Filipovića koji je pre dva dana uhapšen u međunarodnoj akciji, uvoznik je pošiljki iz Ekvadora, Kolumbije i Ukrajine, a zvanično su trgovali bananama i orašastim plodovima. To se navodi na sajtu Volza, platforme za trgovinske podatke i analitiku. Da je preduzeće "Spectacular" od ranije pod lupom nadležnih, potvrđeno je i od Uprave carina Crne Gore.
Srbin i član ozloglašene grupe "Pink Panteri" (51) koji je po poternici uhapšen u Italiji tražen je zbog spektakularne pljačke zlatare u Sloveniji 2016. godine.
Jeziva scena odigrala se pre nekoliko dana u Severnoj Makedoniji kada su dvojica muškaraca kidnapovala trećeg, pa ga prisiljavala da prizna da je silovao suprugu jednog otmičara.
Češki premijer Andrej Babiš izjavio je posle razgovora sa generalnim sekretarom NATO Markom Ruteom da je Češka spremna da ispuni obaveze prema saveznicima i pomogne u obezbeđivanju plovidbe kroz Ormuski moreuz.
U organizaciji Konzulata Jamajke u prepunom Dorćol Platzu, a u prisustvu brojnih muzičara, medija i prijatelja benda, održana je promocija novog albuma, večitih mladića rok scene, YU Grupe, koji su na promociju stigli specijalnim “autobusom za raj”.
Svi ga pamte kao Burduša, romskog muzičara iz serije "Muzikanti". Malo ko zna da je Jovan diplomirao na Akademiji za pozorište, film, radio i televiziju. Još manje ljudi zna zašto su oči ovog glumca večito delovale tužne.
Mnogi se pitaju u kom trenutku je najbolje posoliti jelo, a kulinarski stručnjaci imaju prilično jasan odgovor. Tajming je važniji nego što se misli i može direktno uticati na konačan ukus.
Kosa vam opada više nego inače i gubi na gustini? Rešenje možda nije u skupim tretmanima, već u jednostavnim prirodnim trikovima koji mogu probuditi koren i vratiti vlasima snagu i sjaj.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar