• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

26.02.2026

13:01

Dejan Dragojević u islamskoj odeći napustio Srbiju: Ovako su reagovali članovi porodice

Printscreen/Instagram/dejan_dragojevic_official

Estrada

Dejan Dragojević u islamskoj odeći napustio Srbiju: Ovako su reagovali članovi porodice

Podeli vest

Bivši rijaliti učesnik Dejan Dragojević, koji je tokom braka sa bivšom ženom Dalilom prešao u muslimansku veru, otišao je na još jedno islamsko putovanje.

Naime, Dejan je otkrio da tokom Ramazana odlazi u Saudijsku Arabiju, a pre puta objavio je niz fotografija iz porodičnog doma. 

Najveću pažnju privukla je njegova slika u islamskoj odeći

Foto: Printscreen/Instagram/dejan_dragojevic_official

 

Dragojević je pokazao kako provodi vreme sa majkom Biljanom Dragojević, ocem Goranom, devojkom Jovanom Stojanović, sestrom Suzanom i zetom pre nego što je otputovao, te nema sumnje da ga njegovi najmiliji podržavaju svim srcem. 

Foto: Printscreen/Instagram/dejan_dragojevic_official

 

"Odlazak u Saudijsku Arabiju! Allah poziva u Kuću mira i upućuje koga hoće na Pravi put. Ja sam dobio još jedan poziv, ovo je treći put da idem. InshAllah dok ne stignem tamo, vidimo se uskoro", napisao je u opisu fotografija Dejan. 

BONUS VIDEO:


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
surovi

pre 1 mesec

Odabrao je... ubrzo će videti šta je uradio i šta tek TREBA da uradi.

sledeća vest

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin