• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
K. L. - D.G.

Novinar

12.03.2026

20:04

Članu porodice pozlilo: Nakon što su telo uneli u kuću, intervenisala Hitna pomoć (FOTO/VIDEO)

Miloš Rafailović

Estrada

Članu porodice pozlilo: Nakon što su telo uneli u kuću, intervenisala Hitna pomoć (FOTO/VIDEO)

Telo Dragana Lazića uneto je u kuću u Brestaču, a nakon toga nekome od člana porodice je pozlilo.

Beli kovčeg sa telom Dragana Lazića stigao je u kuću u Brestaču, kada su se začuli jauci majke Branke koja je dozivala sina. 

Hitna pomoć je nakon što je dopremljeno telo hitno reagovala jer je nekome od članova porodice pozlilo. 

U kuću je stigao i sveštenik koji je nosio krst, a za njim i žena koja je u rukama držala cveće. 

Podsetimo, porodica i prijatelji i dalje se okupljaju u domu porodice Lazić u selu Brestač, gde pružaju podršku Darku i njegovim najbližima nakon ovog velikog gubitka. Dragan će biti sahranjen sutra, 13. februara, na groblju u Brestaču.

BONUS VIDEO

Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

26 godina ćutanja, a onda horor u "ukletoj kući u Čačku": Sin ubio roditelje pa sebe, komšije otkrile jezive detalje
Hronika

26 godina ćutanja, a onda horor u "ukletoj kući u Čačku": Sin ubio roditelje pa sebe, komšije otkrile jezive detalje

Od stravičnog dvostrukog ubistva i samoubistva u Čačku prošlo je osam meseci, a ovaj slučaj i dalje budi jezu i otvara pitanje misterije kuće u kojoj se sve dogodilo. Tog 6. decembra 2025. godine pronađena su tri tela, a ubrzo se ispostavilo da je sin ubio oca i majku tako što im je prerezao vrat nožem, a potom sebe ubo u grudi i isekao vene, što je dovelo do toga da iskrvari nasmrt.

15.08.2026

23:45

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin