Pevačica Goga Gačić otvoreno je govorila o razvodu od kolege Marka Gačića, koji je javno priznao da ju je nakon deset godina braka prevario.
Iako je Marko ranije izjavio da je njihov brak bio "samo na papiru" i da ženu u koju se zaljubio ne može nazvati ljubavnicom, Goga sada tvrdi da to nije istina. Kako kaže, uprkos svemu, svakodnevne obaveze joj ne dozvoljavaju mnogo vremena za razmišljanje o svemu što se dogodilo.
- Nikada ne mogu biti slobodna devojka, ja sam žena i majka. Uvek sam oko dece, moram prvo njih da organizujem, da skuvam ručak, učim sa detetom, pa tek onda da idem na nastup. Na sto strana sam - iskreno je ispričala.
Foto: ATAIMAGES
Goga Gačić
Ipak, naglašava da se ne kaje zbog odluke da godinama porodicu stavi ispred karijere.
- Ne kajem se, jer nema cenu odrastanje moje dece. Ti trenuci su nenadoknadivi. Ne kajem se ni zbog godina u braku, mislim da se sve dešava sa razlogom. Mi smo tu samo da sledimo Božje puteve - rekla je ona.
Goga je posebno želela da demantuje Markove tvrdnje da je njihov brak bio samo formalnost.
- To moram da demantujem. Ispratila sam šta je rekao, ali nije istina da smo živeli pro forme. Istina je da sam pronašla poruke i da je on javno priznao šta je uradio. Nismo imali krizu u braku niti ozbiljne probleme. U porodici uvek ima nekih situacija, ali verujem da se uz razgovor sve može popraviti - rekla je pevačica.
Foto: ATAIMAGES
Marko Gačić
Dodaje i da nikada nije sumnjala u suprugovu vernost, iako su do nje povremeno dolazile razne priče.
- Nisam sumnjala, nemam vremena za to. Zašto bih bila sa nekim u koga sumnjam? Dolazile su do mene neke priče, ali nisam dozvolila da utiču na naš odnos. Smatram da su brak i ljubav tvrđava koju ne može tek tako neko da sruši. Sasvim slučajno sam videla poruke i pozive. Nisam vikala, nisam taj tip. Možda nije dobro što držim stvari u sebi, ali suze su nekad lek - priznala je.
Kako kaže, sve se srušilo u jednom trenutku.
- U sekundi se raspalo sve. Teško mi je još uvek da pričam o tome - dodala je.
Foto: ATAIMAGES
Marko i Goga Gačić
Iako Marko sada otvoreno govori o svojoj novoj ljubavi, Goga tvrdi da joj neverstvo nije odmah priznao.
- Nije baš tako priznao, trebalo je vremena. Možda smo samo poslednja dva meseca živeli tako pro forme, ali sve pre toga nije bilo tako. Ne znam ko je devojka sa kojom me je prevario, a isto bi mi bilo i da znam. Rekla sam sebi da moram dalje, jer vreme leči sve rane - rekla je ona.
- Moja kuma nema dlake na jeziku. Tamara mi je velika podrška. U tom prvom naletu bila je uz oboje i uz Marka i uz mene, jer je želela da čuje obe strane. Zaista je čovek i našla se tu i za njega i za mene - zaključila je Goga za Blic.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram profilu sjajan snimak iz Banata, gde je nakon posete Kini odmah krenuo u obilazak naših mesta i razgovor sa građanima.
Hrvatski premijer - Andrej Plenković, govorio je kako treba preispitati rečnu granicu između Srbije i Hrvatske, što znači da bi se delovi koji pripadaju Srbiji pripojili Hrvatskoj.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je prilikom uključenja na Informer TV, da se protiv njega već duže vreme vodi organizovana kampanja iz Crne Gore, ali da ga to neće sprečiti da nastavi da radi u interesu Srbije i njenog naroda.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ga politički protivnici okrivljuju za sve što se dogodi u zemlji, navodeći da se, kako kaže, kroz stalno ponavljanje neistina stvara slika da je odgovoran za svaki problem.
Član Glavnog odbora SNS Radoslav Marjanović izjavio je da će večeras u 19.00 sati biti uklonjen baner sa natpisom Srbija pobeđuje sa zgrade palate Albanija i da će mladunci bele čiope biti zaštićeni, ali je ukazao da je tokom popodneva organizovan politički performans kojim se skupljaju jeftini politicki poeni, a ugrožava bezbednost građana.
Poznato je da Nenad Rašić, potrčko Aljbina Kurtija javno podržava blokadere, koji više od godinu dana pokušavaju destabilizaciju Srbije i izazivaju nerede širom zemlje. Međutim, sada su blokaderi otišli korak dalje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas na Informer TV da se nakon njegove posete Kini pregovara o velikoj investiciji sa kompanijom koja treba da zaposli čak 3.000 ljudi.
Zlatna LEGO kockica jedan je od retkih primeraka za ljubitelje ove igre, a verovali ili ne, u nemačkom Kvedlinburgu na aukciji prodat je za gotovo 18.000 dolara.
Načelnik granične policije pri Policijskoj upravi Prijepolje, Danilo Femić, poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć kod Bijelog Polja.
Crnogorac D.B. (45) iz Podgorice, uhapšen je u Srbiji po međunarodnoj poternici NCB Interpol Podgorica, zbog sumnje da je učestvovao u stvaranju kriminalne organizacije i švercu narkotika.
Pripadnici MUP, UKP, Službe za borbu protiv droga, u koordinaciji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, zaplenili su 36 kilograma marihuane i uhapsili D. P, V. P. i A. A. zbog sumnje na neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga.
Maloletni M. G. (17) uhapšen je zbog sumnje da je nakon žestoke porodične svađe u Bečeju, ubio svog oca Jovana G. (54). Tinejdžer je sam pozvao policiju, prijavio da se potukao sa ocem i priznao da postoji velika verovatnoća da ga je ubio.
Jermenija mora unapred da zna gde će prodavati svoju robu ako odluči da napusti Evroazijsku ekonomsku uniju i okrene se Evropskoj uniji, poručio je ruski predsednik Vladimir Putin.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski pokušava da uvuče Evropu u direktan sukob sa Rusijom, ocenio je finski političar Armando Mema, komentarišući pad drona na stambenu zgradu u rumunskom gradu Galacu.
Pozivi da NATO pokaže spremnost za napad na Kalinjingradsku oblast Rusije neodgovorni su i ne smeju se izgovarati olako, poručio je hrvatski predsednik Zoran Milanović, kritikujući izjavu litvanskog ministra spoljnih poslova Kestutisa Budrisa.
Američki predsednik Donald Tramp nalazi se u odličnom zdravstvenom stanju i potpuno je sposoban da obavlja dužnost predsednika SAD i vrhovnog komandanta, naveo je lekar Bele kuće Šon Barbabela posle pregleda u vojnoj bolnici Volter Rid.
Marša Lukas, slavna filmska montažerka i dobitnica Oskara za kultni film "Ratovi zvezda", preminula je u sredu u Rančo Miražu u Kaliforniji u 80. godini života.
Narodno pozorište Timočke krajine "Zoran Radmilović" iz Zaječara ostvarilo je veliki međunarodni uspeh osvajanjem Gran prija za najbolju predstavu na 30. Festivalu ruske klasike, koji je danas završen u gradu Lobnja, nadomak Moskve, za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" u režiji Nikole Zavišića.
Bred Pit se suočava sa tužbom koju su protiv njega podneli proizvođači jedne luksuzne kreme za penis, i to zbog navodne prevelike sličnosti u nazivima njihovih kozmetičkih linija.
Rumer Vilis, ćerka glumačkih legendi Brusa Vilisa i Demi Mur, optužila je bivšeg partnera Dereka Ričarda Tomasa da ju je psihički zlostavljao sve zbog borbe oko starateljstva nad detetom.
Paola Tombini, italijanski farmer iz čuvene kompanije "Cirio", otkriva četiri ključne tajne kako da uzgajate paradajz na italijanski način i izvučete maksimum iz svakog ploda.
Ovog leta dovoljan je samo jedan upečatljiv komad da ceo outfit izgleda moderno, skupo i sređeno bez mnogo truda. Upravo zato su efektne suknje postale apsolutni hit sezone i već preplavile ulice, modne piste i društvene mreže.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar