Njeno zdravstveno stanje bilo je ozbiljno narušeno, a stres bio glavni okidač.
- Ja sam se bukvalno razbolela prošle godine. Sad konačno mogu da kažem - dobro sam. Imala sam baš zdravstvenih problema zbog tog stresa - priznala je voditeljka.
Foto: ATAIMAGES
Ana je šokirala javnost nabrajajući svoje dijagnoze i prepričavajući susret sa doktorkom koja nije mogla da veruje u kakvom su joj stanju nalazi.
- Kakvih hoćeš. Mogu da krenem da ti nabrajam. Skoro sam sebi rekla: "Ana, moraš da se posvetiš prvo zdravlju da bi sve ostalo bilo dobro." Otišla sam na jednu kliniku i došla kod doktorke koja me je pitala kakvih zdravtsvenih problema imam, i kad je videla moje rezultate, pitala me je: 'Dete, je l' imaš ti nešto da nemaš?'. Ja imam problem sa štitnom žlezdom, sa nadbubrežnom žlezdom, sa kortizolom, sa insulinom, sa insulinskom rezistencijom... To je ono što sam proverila, sa svim ovim imam problema. Mogu i rezultate da pokažem. Rekla sam da ću jedan dan da odem u emisiju, i da ne bude ono kao - meni je bilo loše zdravstveno, ja tako pričam, bolje da ti ne kažem kakvi su mi bili rezultati, ali sad su, hvala Bogu, dobri, jer sam se stvarno posvetila tome - objasnila je Ana u emisiji za "Adria TV".
Foto: Youtube printscreen/Zadruga
Kako bi organizam vratila u normalu, voditeljka je morala iz korena da menja svoje životne navike, a ne samo da se osloni na terapiju medikamentima.
- Pijem lekove ujutru za štitnu, uveče za insulinsku, ali to nije bilo dovoljno, nisu pomogli samo lekovi. Morala sam da povedem računa o mnogim stvarima i navikama, da bi se sve to dovelo u normalu - da jedem zdravo, da imam redovne obroke, spavanje, koje je u mom slučaju zbog prirode posla jako komplikovano - istakla je ona.
Voditeljka Ana Radulović nakon 11 godina braka razvela se od pevača Mirčeta Radulovića, a nakon svega ostali su u prijateljskim odnosima, kako kaže, zahvaljujući njoj.
Voditeljka Ana Radulović vodi sudski spor protiv Nađe Rakić bivše devojke Nenada Marinkovića Gastoza, koja se ponovo nije pojavila na zakazanom ročištu.
Voditeljka Ana Radulović progovorila je o najtežem periodu u ovoj godini, kada je bivša devojka Nenada Marinkovića Gastoza pokrenula priču da postoji njihov intimni snimak.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Voditeljka Ana Radulović nakon 11 godina braka razvela se od pevača Mirčeta Radulovića, a nakon svega ostali su u prijateljskim odnosima, kako kaže, zahvaljujući njoj.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u trodnevnoj zvaničnoj poseti Gruziji, gde se sastao sa predsednikom Gruzije Mihail Kavelašvili, državnim zvaničnicima i patrijarhom Gruzijske pravoslavne crkve.
Blokader Ilija Sekicki, blizak saradnik sina Milomira Jaćimovića iz Novog Sada, danas je brutalno napao ekipu Informera ispred zatvora Klisa u Novom Sadu.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić, koji boravi u trodnevnoj zvaničnoj poseti Gruziji, imao je priliku da glavni grad ove zemlje, Tbilisi, vidi iz malo drugačije perspektive.
Lider Srpske radikalne stranke (SRS), prof. dr Vojislav Šešelj, žestoko je udario na blokadere i njihove organizatore, poručivši da iza svega vidi uticaj stranih faktora i pokušaj destabilizacije Srbije, iznevši potom upozorenje da se sprema scenario koji je jednom već uništio Srbiju.
Nemanja Starović, ministar za evropske integracije u Vladi Republike Srbije, na brutalan način je prokomentarisao sramnu izjavu Borislava Borka Stefanovića, potrčka tajkuna Dragana Đilasa, o održavanju skupa Srbiji partnerskih zemalja u Beogradu.
Kupci koji raspolažu budžetom od oko 12.000 evra, teško će pronaći novi automobil u tom cenovnom rangu, ali polovnjaci koji su se prethodnih godina pokazali kao pouzdani, ekonomični i povoljni za održavanje su "tojota jaris hibrid", "suzuki vitara", "reno klio 1.5 dCi" i "honda sivik".
Srpska ekonomija ostala je otporna na spoljne i domaće izazove uzrokovane ratom na Bliskom istoku, koji negativno utiče na globalna tržišta, ocenio je Odbor izvršnih direktora Međunarodnog monetarnog fonda.
Policija u Beču razbila je navodno visoko organizovanu kriminalnu mrežu koja je, prema sumnjama istražitelja, funkcionisala gotovo kao legalno preduzeće. U akciji kodnog naziva "Operacija Psiho", otkrivena je ilegalna proizvodnja kanabisa.
Pred Višim sudom u Beogradu počinje postupak protiv Srđana P. optuženog za teško ubistvo i paljenje objekata u Velikom Polju kod Obrenovca, navodno zbog spora oko prodaje zemljišta.
Kod NIS-ove pumpe u Ivanjici danas je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj se prevrnuo traktor, što je izazvalo otežano odvijanje saobraćaja na ovoj deonici puta.
U operativnoj akciji "Pelikan" danas, 15. juna, na području Zvornika i Bijeljine pronađeno je i oduzeto više od dva kilograma kokaina, 982 kutija cigareta, tri pištolja, dva prigušivača te dva kilograma plastičnog eksploziva.
Rusija je odnela pobedu nad Ukrajinom u međunarodnom arbitražnom postupku u Hagu povodom prava obalne države u Crnom moru, Azovskom moru i Kerčkom moreuzu, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova Ruske Federacije.
Predsednik SAD Donald Tramp, potpredsednik Džej Di Vens i predsednik iranskog parlamenta Mohamed Bager Galibaf elektronski su potpisali Memorandum o razumevanju.
Američki predsednik Donald Tramp saopštio je danas da su komercijalni brodovi, od kojih mnogi sa naftnim tovarima, počeli da prolaze kroz Ormuski moreuz.
Ksenija Repić, najstarija unuka poznate glumice Ljiljane Stjepanović, krenula je njenim stopama i već kao dete osvojila publiku ulogama u domaćim serijama.
Italijanska pevačica i jedna od najvećih seks-bombi osamdesetih godina, Sabrina Salerno (58), ponovo je rešila da zapali društvene mreže i dokaže da joj godine ne mogu ništa.
Ova domaća gibanica pravi se od jednostavnih sastojaka koje većina domaćinstava već ima pri ruci, a rezultat je mekano i sočno jelo sa neodoljivom zapečenom koricom.
Naslage leda u zamrzivaču predstavljaju čest problem u domaćinstvima jer zauzimaju prostor, otežavaju rad uređaja i mogu povećati potrošnju električne energije. Ipak, uz pomoć biljnih ulja taj proces možete usporiti.
Dok je godinama privlačila pažnju provokativnim fotografijama i sadržajem za odrasle, influenserka i model Nejlin Ešli danas tvrdi da je odlučila da potpuno promeni svoj život.
Ako vam internet u pojedinim delovima stana ili kuće radi sporo zbog slabijeg Wi-Fi signala, postoji jednostavno rešenje koje možete isprobati bez dodatnih troškova.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.