Dečko pokojne Stele Savić, Miša Paskulov, otkrio je kako je sa Kristijanom Golubovićem sklopio dogovor da mu ostavi kuću pod uslovom da Golubović bude njegov staratelj.
Miša Paskulov, partner Stele Savić, prijateljice bivšeg rijaliti učesnika Kristijana Golubovića, bio je podvrgnut poligrafskom ispitivanju.
03.04.2026
09:39
Nakon što je sahranio prijateljicu neko vreme boravio je u njenoj kući na Zvezdari, da bi zatim prešao u stan Stelinog emotivnog partnera Miše Paskulova.
Bivši učesnik rijalitija Kristijan Golubović odlučio je da progovori i predstavi javnosti Mišu Paskulova, emotivnog partnera pokojne Stele Savić, sa kojim je ona živela poslednjih pet godina u stanu na Zvezdari.
01.04.2026
09:16
Kristijan Golubović i Miša Paskulov
Za Golubovića i Paskulova u kraju u kom je Stela Savić živela ovih dana raspitivala se i policija, tvrde njene nekadašnje komšije.
- Pre neki dan je bila policija. Vidite, roletne su spuštene. Tražili su Kristijana i Mišu Paskulova - ispričao je za Kurir jedan komšija.
Iako objekat više nije u Stelinom vlasništvu, izvori s terena tvrde da Kristijan Golubović ovu nekretninu i dalje koristi, makar delimično. U kući skladišti lične stvari, ali i predmete koji pripadaju njegovoj bivšoj partnerki Kristini Spalević.
Foto: Printscreen You Tube/AmiG Show
Kristijan Golubović
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dečko pokojne Stele Savić, Miša Paskulov, otkrio je kako je sa Kristijanom Golubovićem sklopio dogovor da mu ostavi kuću pod uslovom da Golubović bude njegov staratelj.
Bivši učesnik rijalitija Kristijan Golubović odlučio je da progovori i predstavi javnosti Mišu Paskulova, emotivnog partnera pokojne Stele Savić, sa kojim je ona živela poslednjih pet godina u stanu na Zvezdari.
Dečko pokojne Stele Savić, Miša Paskulov, otkrio je kako je sa Kristijanom Golubovićem sklopio dogovor da mu ostavi kuću pod uslovom da Golubović bude njegov staratelj.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević potpuno je razobličio blokadersku glumicu Anđelku Stević Žugić koja je, podsetimo, otišla u Hrvatsku kako bi gostovala u jednoj tamošnjoj emisiji i na zastrašujuć način, verovali ili ne, pljuvala sopstvenu zemlju.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović, perjanica antisrspke televizije N1, masno je slagala da je unuka čuvenog srpskog akademika i arhitekte, pokojnog Nikole Hajdina, i to iskoristila kao jedan od glavnih aduta da sebi "podigne" status i postane poželjan kandidat za blokadersku listu na izborima.
Ljudi, pukla je neviđena bruka tajkunske novinarke sa antisrpske N1, Žakline Tatalović, čija je laž da joj je deda čuveni arhitekta Nikola Hajdin javno raskrinkana, a ona se danas tokom Kolegijuma Informer TV javila na poziv našeg glavnog urednika Dragana J. Vučićevića - a bolje da nije!
Darko Mladić, sin generala Ratka Mladića, izjavio je da je zdravstveno stanje njegovog oca i dalje veoma teško, te da narednih dana očekuje hitnu odluku Haga o zahtevu za puštanje generala na lečenje u Srbiju.
Jovanka Žitea, kraljica vlaške magije, otkriva tajne Jabukovca! Od udara groma i vila, do tri braka i zabrane ulaska u crkvu - ovo je njena neverovatna priča.
Beogradska policija uhapsila je A. M. (79) zbog sumnje da je u porodičnoj kući u Vrčinu, nakon bizarne svađe oko računa za struju, potegao kuhinjski nož na svog unuka A. M. (35) i naneo mu povrede.
Ministarstvo unutrašnjih poslova ukazuјe na porast broјa slučaјeva nepropisne vožnje kolovoznom trakom namenjenom za kretanje vozila iz suprotnog smera, što predstavlja јedan od naјtežih saobraćaјnih prekršaјa.
Bivši načelnik Službe državne bezbednosti (SDB) Srbije Jovica Stanišić zatražio je od suda u Hagu da ga prevremeno oslobodi izdržavanja kazne od 15 godina zatvora na koju je osuđen zbog ratnih zločina u Hrvatskoj i BiH, 1992-95.
Američki marinci pokrenuli su program razvoja bespilotnog teretnog helikoptera, dodelivši ugovor vredan 15,5 miliona dolara kompanijama Sikorsky i Robinson Unmanned.
Pretnje Volodimira Zelenskog da će uvesti sankcije Tel Avivu ukazuju na razdor između šefa kijevskog režima i premijera Izraela Benjamina Netanjahua, izjavio je bivši premijer Ukrajine Nikolaj Azarov, prenose RIA Novosti.
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov boravi u poseti Kazahstanu, gde ga očekuju razgovori s predsednikom te zemlje Kasim-Žomartom Tokajevom i drugim zvaničnicima.
Glumica Đovana Antoneli (50), koju publika širom regiona i danas pamti kao Žade iz serije "Zabranjena ljubav", i dalje privlači veliku pažnju javnosti.
Mnogi ljudi povremeno razmišljaju o tome šta ih čeka u narednom periodu, a ovaj kratki "test ličnosti" zasniva se na jednostavnom posmatranju dlana i linija na njemu.
Domaći burger sos je jedna od onih stvari koje potpuno promene ukus običnog obroka. Kada ga jednom probate, industrijske verzije iz prodavnice više vam neće delovati ni približno isto.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar