• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

29.05.2026

22:15

"Sine, kad porasteš shvatićeš da te majka blamira": Marija Šerifović se obratila nasledniku

ATA Images

Estrada

"Sine, kad porasteš shvatićeš da te majka blamira": Marija Šerifović se obratila nasledniku

Pevačica Marija Šerifović večeras ima svoj tradicionalni oncert u Sava Centru, a u jednom trenutku sa bine obratila se svom sinu Mariju.

Naime, Marija je bila emotivna kada je govorila o nasledniku, te je nasmejala publikom jednom rečenicom.

- On je moje sunce, on je moja radost, on je svi moji organi, ajde sada svi da pevamo nikad glasnije i đuskamo nikad jače, da ipak kad poraste shvati da sam ga bar malo blamirala kad je bio mali - rekla je Šerifovićka.

Foto: ATAIMAGES

 

Ona se obratila i svojoj publici. 

- Čudno se osećam od onih prethodnih je prošlo tri meseca, ja kad tako neegde odem istripujem se da mi ovo nije nedostajalo. Kada je pala sada ova zavesa pala, vi ste neizbrisiva polovina mog bića. Izvešću jednu pesmu sjajne umetnice koja je do skoro bila bucka, ja sam još uvek bucka. Čekamo trenutak da i ja to prestanem da budem. Zamislite skinem 20 kilograma i više ne znam da pevam. Postoji ta šansa, sigurno bi falilo malo podmazanja - rekla je pevačica.

BONUS VIDEO:

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Dan kad je Gvatemala bila centralna vest u Srbiji!
NA DANAŠNJI DAN

Dan kad je Gvatemala bila centralna vest u Srbiji!

Listajući po baštama kafana, klupama po parkovima i na radnim mestima, prvo izdanje Večernjih Novosti tog toplog ali oblačnog junskog dana, radnom narodu Jugoslavije pogled bi u samom zaglavlju novine najpre privukle reklame za domaće cigarete "Morava", i to čak dve verzije, one "Morave" koju je proizvodila fabrika duvana u Nišu, i one druge koju su proizvodili od makednoskog duvana u fabrici u Skoplju.

20.06.2026

10:03

Hronika

Planeta

Pakao pred vratima Evrope: Stiglo je jezivo upozorenje, oglasio se Makron!
Planeta

Pakao pred vratima Evrope: Stiglo je jezivo upozorenje, oglasio se Makron!

Francuska meteorološka služba Meteo-Frans u petak je objavila narandžasto upozorenje na ekstremne vrućine za 60 departmana, kojim je pogođeno skoro 36 miliona Francuza, dok intenzivni toplotni talas pogađa i velike delove Evrope, uključujući Španiju, Portugal i Veliku Britaniju, prenose danas mediji.

20.06.2026

13:31

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

"Podstiče nasilje nad migrantima": Nemačka zabranila film koji potresa Evropu
Showbiz

"Podstiče nasilje nad migrantima": Nemačka zabranila film koji potresa Evropu

Akcioni triler "Citizen Vigilante", u kojem glavnu ulogu tumači Armi Hamer, zabranjen je u Nemačkoj nakon što su nadležni odbili da mu dodele starosnu oznaku, uz obrazloženje da podstiče nasilje prema migrantima, dok pojedini kritičari autora filma, kontroverznog nemačkog reditelja Uvea Bola, optužuju za krajnje desničarske stavove.

19.06.2026

14:52

Magazin