• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

31.05.2026

13:27

Haris Džinović opleo po Melininoj gala svadbi: "Glamur moraš sam da zaradiš"

ATAIMAGES

Estrada

Haris Džinović opleo po Melininoj gala svadbi: "Glamur moraš sam da zaradiš"

Pevač Haris Džinović govorio je o bivšoj supruzi Melini i njenoj luksuznoj svadbi u Monaku i istakao da mu ne pada na pamet da se ponovo ženi.

Harisova bivša supruga Melina nedavno se ponovo udala i to za britanskog milonera Džefrija Arnolda, a njih dvoje žive na Azurnoj obali.

O njihovoj gala svadbi pisali su mediji danima širom regiona, a njen bivši suprug dao je iskren komentar na to.

Foto: Printscreen/Instagram/angela_bosnjakovic_makeup

Melina Džinović

- To je njihov posao i meni to ne smeta. Meni je to smešno, ali samo su teme milioni, zlato, satovi, torbe... Ali za glamur moraš sam zaraditi. Glamur ti niko drugi ne može platiti - rekao je on, pa prokomentarisao i to da li njoj smeta medijska pažnja:

Foto: ATAIMAGES

Haris Džinović

- Pa upravo to radi. To njoj treba. Ko bi drugi radio nego ona? Da joj smeta, skrivala bi se, ali mene to ne zanima. O njoj više ne bih govorio ništa, jer ne želim ni čuti, ni videti bilo šta što je vezano za nju. Apsolutno me ne interesuje. Otišla je i to je to - naglasio je pevač za hrvatski portal Net. 

Džinović je priznao da mu smeta kada se mediji bave njegovom decom.

- Naravno da smeta. Mislim da decu treba ostaviti po strani. Zašto bi deca bila upletena u afere ili nešto što njima uopšte ne pripada. Treba ih pustiti da normalno i zrelo odrastaju, bez opterećenja stvarima koje ih se ne tiču - smatra Haris Džinović.

Foto: printscreen instagram/djinadzinovic

Đina Džinović

Pevač se dotakao i svog emotivnog života. Priznao je da mu žene prilaze, ali da je teško naći onu pravu.

- Prilaze, ali uglavnom su sramežljive. Ipak, najčešće prvi prilaze muškarci, kao što je uvek i bilo. To je neko nepisano pravilo. Neko priđe radi fotografije, neko zbog dejta, neko predloži ručak ili večeru, neko druženje - otkrio je on, pa dodao:

Foto: ATAIMAGES

Haris Džinović

- Da bi se prava osoba prepoznala, potrebno je vreme. Ne može se to dogoditi odmah za stolom, da sednemo, svidimo se jedno drugome i odmah smo zaljubljeni. Sve se to treba posložiti, a vreme pokaže jesmo li jedno za drugo ili ne.

Kada je reč o novom braku Haris ima jasan stav.

- Ne postoji šansa, da se ubodem na ekser, ne pada mi na pamet - poručio je za kraj.

BONUS VIDEO

 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

Dan MUP i Dan policije: Položen lovorov venac na Spomen-obeležje u Novom Beogradu (FOTO)
Hronika

Dan MUP i Dan policije: Položen lovorov venac na Spomen-obeležje u Novom Beogradu (FOTO)

Povodom obeležavanja Dana Ministarstva unutrašnjih poslova, slave Ministarstva i Dana policije, potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić jutros je, u pratnji direktora policije Dragana Vasiljevića, položio lovorov venac na Spomen-obeležje u Novom Beogradu, u znak sećanja na policijske službenike koji su dali svoje živote čuvajući mir i bezbednost građana Srbije.

31.05.2026

11:44

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Narodno pozorište Timočke Krajine "Zoran Radmilović" osvojilo Gran pri za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" na Festivalu ruske klasike u Podmoskovlju
Kultura

Narodno pozorište Timočke Krajine "Zoran Radmilović" osvojilo Gran pri za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" na Festivalu ruske klasike u Podmoskovlju

Narodno pozorište Timočke krajine "Zoran Radmilović" iz Zaječara ostvarilo je veliki međunarodni uspeh osvajanjem Gran prija za najbolju predstavu na 30. Festivalu ruske klasike, koji je danas završen u gradu Lobnja, nadomak Moskve, za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" u režiji Nikole Zavišića.

29.05.2026

19:12

Magazin