• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M.S.

01.06.2026

13:50

"Bradavice kao trešnje!" Voditeljka iskusno mami sedmicama bez brusa - Macu niko nije primetio

nivescelzius/instagram

Estrada

"Bradavice kao trešnje!" Voditeljka iskusno mami sedmicama bez brusa - Macu niko nije primetio

Voditeljka, pevačica i influenserka Nives Celzijus, pozirala je pored bazena u plavoj haljini i pokazala prirodne sedmice bez brushaltera!

Hrvatica Nives Celzijus ponovo je uspela da zapali društvene mreže provokativnom objavom koja je izazvala lavinu komentara!

Objavila je snimak u kom pozira, a u kadar je uletela maca!

Nives je pozirala kraj bazena u uskoj plavoj haljini sa dubokim dekolteom koji je istakao njene obline, dok je celokupan izgled upotpunila zavodljivim pogledom. Budući da ima prirodne sedmice, macu je malo ko i primetio.

 

 

 

Mnogi pratioci poručili su joj da „izgleda brutalno“, dok su se komentari samo nizali.

"Bradavice kao trešnje", "Najjače cice", "Nives, goriš", "Na jednu legneš, drugom se pokriješ", su samo neki od zanimljivih komentara.

Foto: nivescelzius/instagram

 

 

Jasno je da Hrvatica ispod haljine ne nosi brushalter, te su se njene prirodne sedmice jako ocrtale, a muškarci nisu prestajali da bruje o bradavicama!

Posebnu pažnju privukla je činjenica da je haljina jedva obuzdala njene grudi.

 

Foto: nivescelzius/instagram

 

 

Ali to nije sve... Rešila je da počasti fanove još jednom seksi fotografijom. 

Nives, poznata po izraženim oblinama i provokativnom umetničkom izrazu, pokazala je i telo u crnom kupaćem kostimu

U prvom planu našla je njena zanosna figura, a najviše zadnjica, koju je dodatno istakla pažljivo odabranom pozom.

Podsetimo, nedavno je demantovala glasine da ju je sa bivšim mužem, fudbalerom Dinom Drpićem, upoznao nekadašnji funkcioner Dinama Zdravko Mamić.

Foto: nivescelzius/instagram

 

 

Kako je Nives izjavila, Mamić jeste poznat po kontroverznim izjavama, ali se, prema njenim rečima, nikada ne služi lažima.

- Postoji urbana legenda da je Mamić jednom rekao kako je on mene doveo u Dinamo i da me je Dino potom oženio. Mislim, to je potpuna glupost. Čovek to nikada nije izjavio. On zna svašta reći, ali nikada ne laže - rekla je Nives za "Happy FM" i dodala:

- On je Dina izuzetno poštovao, bez obzira na sve što se među njima kasnije dogodilo, i verujem da ga i danas poštuje. Ima veliko poštovanje i prema meni. Ta priča je apsolutna besmislica, jer se Zdravko i ja u to vreme nismo ni poznavali.

 

 

BONUS VIDEO


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Narodno pozorište Timočke Krajine "Zoran Radmilović" osvojilo Gran pri za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" na Festivalu ruske klasike u Podmoskovlju
Kultura

Narodno pozorište Timočke Krajine "Zoran Radmilović" osvojilo Gran pri za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" na Festivalu ruske klasike u Podmoskovlju

Narodno pozorište Timočke krajine "Zoran Radmilović" iz Zaječara ostvarilo je veliki međunarodni uspeh osvajanjem Gran prija za najbolju predstavu na 30. Festivalu ruske klasike, koji je danas završen u gradu Lobnja, nadomak Moskve, za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" u režiji Nikole Zavišića.

29.05.2026

19:12

Magazin