Pobednik "Farme" Kristijan Golubović stavio je tačku na odnos sa Kristinom Spalević i otkrio da je počeo da snima za "Only Fans".
Kristina Spalević poručila je da više ne postoji ni najmanja šansa da se ona i Kristijan pomire, a Golubović je reagujući na njen stav poručio da je i on stavio tačku.
- Ja sam otac njene dece, pa je uzela decu i otišla. Šta hoće da se je*e povremeno i da mi uzima kintu, a neće da živi sa mnom. Marš bre u pi**u mat*i*u, ne trebaš mi više! Ako uporedim Ivanu i Kristinu, one su nebo i zemlja. Ja sam to Kristini rekao i njoj je to smetalo. Više ne može da mi upada na profile, da mi uzima novac, kraj priče, stavili smo tačku - rekao je Kristijan Golubović u lajvu na društvenim mrežama.
Foto: Informer
Kristina Spalević
Prema njegovim rečima, iako je sa Kristinom završio, još je nije potpuno zaboravio.
- Njoj odgovara da živimo kao momak i devojka, ćuti nemoj da čuju babe na jutjubu da smo se pomirili, a kad se posvađamo onda mi kaže: "Ne mogu s tobom više, ostao si isti". Svi lažu protiv mene, mene samo napravda boli - rekao je Kristijan, a zatim otkrio da je počeo da snima za platformu za odrasle:
- Ona meni kaže neću da snimam za "Only Fans". Evo ja sam snimio nešto za "Only Fans", oduševićete se! Nabijeno je, puno je svega, ali nema ništa konačno. Ali to je način da napravim lovu. To sam predložio njoj davno da uzmemo pare da imamo ozbiljan novac, ali ona morališe, a u rijalitiju je po 45 minuta bila ispod jorgana.
Podsetimo, Golubović je nedavno privukao pažnju javnosti kada je na Instagram profilu objavio fotografiju na kojoj pozira bez odeće.
Bivša rijaliti učesnica Kristina Spalević definitivno je stavila tačku na odnos sa Kristijanom Golubović, te je istakla da udvarači mogu da se spreme da joj priđu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivša rijaliti učesnica Kristina Spalević definitivno je stavila tačku na odnos sa Kristijanom Golubović, te je istakla da udvarači mogu da se spreme da joj priđu.
Rukovodilac Centra za međunarodnu saradnju i strateške komunikacije Uprave državnog obezbeđenja Ukrajine Valentina Savicka poginula je u ruskom raketnom udaru na izložbu dronova u Kijevskoj oblasti. U napadu je stradalo deset ljudi, dok je više od 100 ranjeno.
Rostov na Donu satima je odjekivao od snažnih detonacija tokom noćašnjeg vazdušnog napada, a stanovnici tvrde da su im se tresli prozori i čitavi stanovi.
Blokaderski general Blagoje Grahovac, čovek koji je otvoreno stao na stranu uličarskih blokadera i pljuvao vojnu paradu u Beogradu – sada je otišao u ekstremno islamističko Sarajevo i usred podkasta, kod voditeljke udane za najvećeg srbomrsca, ispalio najstravičnije uvrede na račun Srbije, SPC i predsednika Aleksandra Vučića.
Poznati istoričar i profesor Čedomir Antić odjavio je blokadersku bandu i do nogu potukao njihovu bolesnu ideologiju revanšizma, anarhizma i totalitarizma, dok je tajkunsku televiziju N1 označio kao glavnog krivca za bolesno deljenje i huškanje naroda u Srbiji.
Dežurni opozicioni "pametnjaković" Božo Drašković, tokom gostovanja na tajkunskoj televiziji Nova S, brutalno je udario na romsku populaciju u Srbiji, najprizemnije ih optuživši da su potkupljivi i da svoje dostojanstvo prodaju za 2000 dinara.
Pukao je još jedan opozicioni balon laži, a dežurni blokaderski "pametnjaković" Božo Prelević napravio je potpuni karambol u sopstvenim kontradiktornim izjavama.
U Srbiji će u danas posle svežeg i pretežno vedrog jutra, u toku dana biti pretežno sunčano i malo toplije, navode u Republičkom hidrometeorološkom zavodu Srbije (RHMZ).
Sedam međunarodnih nagrada i priznanja koje je učenička kompanija Moneta Works iz Tehničke škole "Mileva Marić Ajnštajn" iz Novog Sada osvojila na najvećem evropskom festivalu preduzetništva mladih Gen-E 2026 u Rigi predstavljaju mnogo više od uspeha jednog tima ili jedne škole.
Javnost bruji o promociji pedofilije na društvenim mrežama kontroverznog jutjubera Marka Radmanovića, a sada na videlo izlaze još detalja. Naime, protiv Radmanovića uveliko se vodi postupak pred Osnovnim sudom u Sremskoj Mitrovici zbog sumnjivog događaja u koji je umešana dvanaestogodišnja devojčica.
Četvorogodišnje dete poginulo je u teškoj saobraćajnoj nesreći na auto-putu A3 kod Lužana, dok su tri osobe povređene. Policija je zbog sumnje da je izazvao nesreću podnela krivičnu prijavu protiv državljanina Bosne i Hercegovine (45).
Osnivač i izvršni direktor kompanije ElevenEs iz Subotice Nemanja Mikać preminuo je nekoliko dana posle jezive nesreće koju je doživeo prilikom skoka padobranom.
Ukrajinske bespilotne letelice (BPL) napale su skladište kompanije Vajldberis u Jekaterinburgu, a udar je pogodio automobile parkirane neposredno ispred logističkog centra.
Ukrajinske bespilotne letelice napale su skladište kompanije Vajldberis u Jekaterinburgu, a udar je pogodio automobile parkirane neposredno ispred logističkog centra.
Američki milijarder Ilon Mask odbacio je optužbe da je naglo ukidanje programa Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID) dovelo do smrti dece u Africi, pitajući zašto Gejtsova fondacija i druge privatne humanitarne organizacije nisu preuzele finansiranje ugroženih programa.
Američka raketa sistema Patriot pala je na područje baze Pete flote Ratne mornarice SAD u Bahreinu tokom pokušaja presretanja iranskih projektila, pokazuju snimci objavljeni posle najnovijeg napada Teherana.
Eksplicitne scene iz domaćih hit-serija poslednjih godina redovno podižu prašinu, dele publiku i otvaraju pitanje da li je reč o umetničkoj slobodi ili lovu na gledanost.
Nestanak struje i nevreme mogu oštetiti elektronske uređaje i dovesti do gubitka važnih podataka. Nekoliko jednostavnih mera može pomoći da svoju opremu zaštitite od mogućih kvarova.
Ne morate da trošite novac na skupe osveživače kako bi vaš dom prijatno mirisao. Uz nekoliko sastojaka koje već imate kod kuće, lako možete ukloniti neprijatne mirise.
Kašalj, temperatura i osećaj iscrpljenosti često se pripisuju običnoj prehladi, ali ponekad iza tih simptoma može da se krije mnogo ozbiljniji problem, kao što je upala pluća.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.