Pevačica Marija Šerifović doživela je neprijatnu nezgodu tokom odmora na Baliju, zbog koje je usred noći završila na hitnom prijemu.
Nakon nezgodnog pada niz stepenice, Marija je zbog jakih bolova odmah potražila lekarsku pomoć, strahujući da je zadobila ozbiljniju povredu.
O svemu je otvoreno govorila u svom najnovijem vlogu na Jutjubu, gde je pratiocima otkrila kroz kakvu je dramu prošla tokom boravka na egzotičnoj destinaciji.
Foto: printskrin/Jutjub/Marija Šerifović
Marija Šerifović
- Sada je petak, 23:46 je. Ja sam u taksiju, na putu za bolnicu. U kolima sam sa nepoznatom osobom koju bukvalno znam 60 minuta. Znači ovako, situacija je sledeća: Legla sam da spavam i sve je bilo u redu. Obula sam svoje kroksice da siđem niz stepenice i odnesem mami neki lek za bolove. Pala sam i sada idem da vidim da li ću odmor nastaviti u miru ili gipsu, na štakama ili longeti - ispričala je pevačica koja kupuje kuću na Baliju.
Foto: printskrin/Jutjub/Marija Šerifović
Marija Šerifović
Marija je u vlogu podelila i snimke iz bolnice, na kojima se vidi kako je u invalidskim kolicima odvoze na preglede. Kako je priznala, bolovi koje je trpela bili su nesnosni.
- Nikada nisam osetila ovoliku bol, nikada u životu - rekla je vidno uznemirena pevačica.
Nakon detaljnih pregleda, lekari su ustanovili da nije došlo do preloma kostiju, ali da je povreda ipak ozbiljna.
Foto: printskrin/Jutjub/Marija Šerifović
Marija Šerifović
- Kosti nisu pukle, izgleda da su mi popucali ligamenti. Nema mrdanja, fiksirana noga, led, injekcije... Hodam na štakama, za pet metara mi treba pet minuta - otkrila je Marija.
Iako je povreda zahtevala mirovanje i terapije, pevačica nije dozvolila da je to zaustavi. Po povratku u Beograd odmah je nastavila sa oporavkom i terapijama, a uprkos problemima sa nogom uspela je da održi zakazani koncert u Sava Centru.
Pevačica Jovana Pajić organizovala je promociju nove pesme na nesvakidašnji način - vožnjom brodom, koja je okupila brojne poznate zvanice iz javnog života.
Pevačica Marija Šerifović progovorila je za Informer o boravku na Baliju sa Jovanom Pajić, kao i o potencijalnoj kupovini kuće na toj egzotičnoj destinaciji.
Pevačica Marija Šerifović, iako umorna od serije koncerata u Sava Centru, pojavila se kao podrška na promociji nove pesme bliske prijateljice Jovane Pajić.
Pobednica Evrovizije Dara u Bugarskoj je dočekana kao nacionalana heroina, a uz titulu počasnog građanina biće joj dodeljeno i zemljište pored Crnog mora.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica Jovana Pajić organizovala je promociju nove pesme na nesvakidašnji način - vožnjom brodom, koja je okupila brojne poznate zvanice iz javnog života.
Kiril Dmitrijev oštro je napao britanskog premijera Kira Starmera nakon što je London saopštio da su britanske snage presrele naftni tanker iz takozvane ruske „flote iz senke“ u Lamanšu.
"ProGlas" već nekoliko dana unazad ide po gradovima u Nemačkoj i održava svoje tribine na kojima nismo mogli da čujemo ništa pametno, a vidimo ništa sem šikaniranja neistomišljenika. Sada su, međutim, uhvaćeni u konkretnoj "akciji".
Ugledna novinarka i autorka Marija Savić Stamenić gostovala je na televiziji K1, gde se u razgovoru osvrnula na rad na političkoj sceni i podelila iskustva saradnje sa predsednikom Aleksandrom Vučićem.
Šta jedan običan građanin Srbije, koji ne pripada ni jednoj političkoj opciji, ali je rodoljub i želi dobro svojoj zemlji, može da zaključi o takozvanom Proglasu i blokaderskoj opoziciji?
"ProGlas" već nekoliko dana unazad ide po gradovima u Nemačkoj i održava svoje tribine na kojima nismo mogli da čujemo ništa pametno, a vidimo ništa sem šikaniranja neistomišljenika. Sada su, međutim, uhvaćeni u konkretnoj "akciji".
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće od sutra do srede, 17. juna, u zvaničnoj poseti Gruziji, saopštila je Služba za saradnju s medijima predsednika Republike.
Govoreći o odnosu opozicije i studentskog pokreta, članica ZLF-a Biljana Đorđević istakla je da zahtev za napuštanje poslaničkih mandata nikada nije stigao od studenata, već da se komunikacija odvijala kroz različite naloge i neformalne kanale.
Na društvenim mrežama pojavio se snimak Džulijan Abaase, influenserke iz Ugande, koja je kroz šalu opisala kako izgleda život kada se zaljubiš u Srbina.
Ženi iz Aranđelovca pozlilo je na plaži u Leptokariji, nakon čega je izgubila svest. Zahvaljujući brzoj reakciji lokalnog lekara i mladića iz obližnjeg bara, tragedija je izbegnuta.
U jednoj stambenoj zgradi u Zagrebu muškarac je jutros zatvorio ženu na balkon. Nakon prijave incidenta, na lice mesta izašla je specijalna jedinica policije koja je brzo intervenisala.
Iran je pristao da neće proizvoditi niti nabavljati nuklearno oružje prema nacrtu memoranduma o razumevanju između iranskog rukovodstva i Sjedinjenih Američkih Država, izjavio je visoki iranski zvaničnik za agenciju Rojters.
Meksička novinarka Roksana Guzman nestala je nakon što su je naoružani muškarci oteli iz njenog stana u saveznoj državi Verakruz, a iza sebe je ostavila potresan snimak od 35 sekundi na kojem se vidi kako napadači razvaljuju vrata njenog doma.
Iran je minirao ulaze u podzemna skladišta obogaćenog uranijuma, urušio deo tunela i postavio zamke na pojedinim prilazima, čime je ozbiljno zakomplikovao svaki pokušaj da se nuklearne zalihe izvuku, prebace ili unište, prenosi CNN pozivajući se na izvore.
Volodimir Zelenski objavio je, posle sastanka sa ukrajinskim obaveštajcima, podatke prema kojima bi do parlamentarnih izbora u Rusiji 33 odsto građana moglo da ne podržava postupke ruskog predsednika Vladimira Putina.
Potpisivanjem ugovora vrednog 20 miliona dinara, Ministarstvo kulture je kroz ovogodišnji konkurs "Gradovi u fokusu 2026" omogućilo Apatinu izgradnju kompletnih instalacija i završne građevinsko-arhitektonske radove na Kući "Turski", odnosno budućem apatinskom muzeju.
Glumica Ivana Dudić ozbiljno je zabrinula sve svoje pratioce na društvenim mrežama kada je objavila fotografiju na kojoj se jasno vide jezive modrice i ogrebotine po celom licu.
Luksuzno krstarenje namenjeno odraslima između Barselone i Monte Karla izazvalo je veliko interesovanje zbog neobičnog koncepta, visokih cena i strogih pravila koja važe za sve putnike.
Ljubitelji palačinki teško će odoleti francuskoj poslastici koja spaja najbolje od nekoliko omiljenih deserata. Far Breton, tradicionalni kolač iz Bretanje, poznat je po svojoj nežnoj, kremastoj teksturi i bogatom ukusu koji osvaja već na prvi zalogaj.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.