Ona je sada počastila svoje pratioce na Instagramu vrelim fotografijama sa plaže. Voditeljka je uživala na suncu u minijaturnom bikiniju, mokra od kupanja i sunca, a u prvom planu bio je njen izvajan stomak i zategnuto telo.
Vrela voditeljka je muškim pratiocima probudila maštu i digla pritisak i zbog poze u kojoj se našla. Ona je raširila noge, a niko nije ostao imun na njenu isklesanu figuru i mišićave butine.
Podsetimo, Jovana je izazvala haos na mrežama i kada se snimala u liftu i to objavila na Instagram, a od brutalnih kadrova i zategnute zadnjice gorele su mreže.
Voditeljka Jovana Jeremić zapalila je društvene mreže objavom sa odmora u Crnoj Gori, gde trenutno boravi sa partnerom, bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom.
Bokser Miloš Stojanović Tigar istakao je da njegova partnerka, voditeljka Jovana Jeremić, nije sponzoruša, već uspešna i samostalna žena koja je sve u životu postigla sama.
Jovana Jeremić se trenutno nalazi u Crnoj Gori, a na Instagram je objavila novu vruću fotku na kojoj pozira golišava, u crnom kupaćem i pokazuje isklesano telo!
Voditeljka Jovana Jeremić sinoć je došla na rođendan koleginice Bojane Lazić kada je progovorila o novom ugovoru na Pinku i otkrila kako uskoro kreće sa pisanjem svoje knjige.
Voditeljka Jovana Jeremić pozirala je u minijaturnom bikiniju koji je jedva obuzdao njene obline, a njeno izvajano telo momentalno je postalo glavna tema na internetu.
Voditeljka Jovana Jeremić podelila je snimak iz popodnevne vožnje rolerima, a svi na šetalištu gledali su zgodnu voditeljku u minijaturnom šortsu i topu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Voditeljka Jovana Jeremić zapalila je društvene mreže objavom sa odmora u Crnoj Gori, gde trenutno boravi sa partnerom, bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom.
Neko na "holideju", a neko se bori za Srbiju! Dok se nosilac blokaderske liste Vladan Đokić treći put ove godine brčka na moru, predsednik Aleksandar Vučić neumorno obilazi Srbiju i Republiku Srpsku i razgovara sa narodom, sluša probleme običnog čoveka i nudi rešenja!
General Aleksus Grinkevič, komandant Evropske komande američke vojske (EUCOM), uputio je Pentagonu pisano upozorenje da će, ukoliko ne dobije još jedan mornarički razarač, morati da bira između odbrane Izraela i teritorije Sjedinjenih Američkih Država.
Lažni ekolog Aleksandar Jovanović Ćuta otvoreno je priznao da su ciljevi blokadera privilegije i novac, a da bi ostvarili te ciljeve blokaderima će biti neophodna pomoć stranaca.
Jezivi snimci i svedočanstva o stradanju srpskog naroda tokom pogroma "Oluja" još jednom podsećaju na nesreću i pakao kroz koji su prošle hiljade nevinih ljudi.
Ambasada Ruske Federacije povodom Dana sećanja na ubijene i prognane Srbe saopštila je da je „Oluja“ jedna od najtragičnijih stranica novije istorije Balkana.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić poslala je apel svim građanima Srbije da pažljivo poslušaju govor predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji će govoriti na skupu posvećenom sećanju na stradale i prognane u zločinačkoj akciji Oluja.
Kada su visoke temperature, zaštitu od sunca postavite sa spoljne strane vetrobranskog stakla, jer je dvostruko efikasniji od onog koji se stavlja iznutra. Najefikasniju zaštitu pruža cerada koja prekriva veći deo vozila, jer može smanjiti temperaturu u unutrašnjosti automobila za čak 10 stepeni.
Ruski naučni direktor Nacionalnog istraživačkog centra za epidemiologiju i mikrobiologiju "Gamaleja" Aleksandar Ginzburg izjavio je da će prvi pacijent u septembru završiti terapiju vakcinacije ruskim lekom za lečenje melanoma.
Iz užičkog JKP Vodovod apeluju na građane da vodu za piće koriste racionalno i odgovorno, zbog izuzetno visokih temperatura došlo je do rekordne potrošnje
U Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu juče su privedena trojica osumnjičenih: C. H. (39), X. Z. (36) i W. Z. (35), svi državljani Narodne Republike Kine.
Užička policija utvrdila je identitet dvojice muškaraca čija su tela jutros pronađena u reci Đetinji, na Gradskoj plaži u Užicu. Reč je o Imreu Fabianu zvanom Fudo (54) i Darku Muriću (31), obojici iz Užica.
M. Đ. (40), M. S. (32), M. K. (31) uhapšeni su u Subotici zbog sumnje da su počinili krivično delo teško ubistvo, tako što su na Karaburmi, kako se sumnja, usmrtili Radivoja G.
Ruski vojnik je danas otvorio vatru na svoje kolege u Sevastopolju, gradu na Krimu koji je pod kontrolom Rusije, ubivši jednog vojnika i ranivši drugog.
Zemljotres jačine 4,3 stepena po Rihteru pogodio je jutros područje u blizini Pize u centralnoj Italiji, saopštio je Italijanski nacionalni institut za geofiziku i vulkanologiju.
Toplotni talas koji je zahvatio Egipat trajaće do srede ili četvrtka, a zbog visokog nivoa vlažnosti percipirana temperatura povećava se i do četiri stepena Celzijusa, podaci su Egipatskog meteorološkog zavoda (EMA).
Premijer Mađarske Peter Mađar izjavio je danas da je ta zemlja u ponedeljak uveče bila nekoliko milimetara udaljena od potpunog zatvaranja nuklearne elektrane Pakš, ali da je do jutros nivo vode porastao za santimetar i po, tako da poslednja turbina i dalje radi.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Glumac Dragiša Milojković, koga će publika zauvek pamtiti kao Milutina iz serije "Seljaci", biće sahranjen u utorak, 4. avgusta, na Gradskom groblju u Jagodini.
Često korišćenje veštačke inteligencije (AI) može da dovede do razvoja zavisnosti, oteža neposrednu komunikaciju među ljudima i izazove probleme u prilagođavanju društvenom okruženju, izjavila je direktorka Instituta za kliničku psihologiju i socijalni rad moskovskog Univerziteta Pirogov Vera Nikišina.
Mitiseri nastaju kada se pore zapuše viškom masnoće i nečistoćama, a najčešće se javljaju na nosu, čelu i bradi. Njihovo ceđenje može izazvati iritaciju i oštetiti kožu.
Kada su napolju visoke temperature, retko ko želi dugo da stoji pored šporeta. Zato su brza i lagana jela idealan izbor, a ova testenina sa limunom pravi je dokaz da se od nekoliko sastojaka može napraviti obrok pun ukusa.
Američka internet platforma Redit ostvarila je u drugom kvartalu 2026. godine bolje rezultate od očekivanja Volstrita, uz skok neto dobiti za 183 odsto međugodišnje na 253 miliona dolara, ali su akcije uprkos tome pale više od 10 odsto nakon što je rukovodstvo upozorilo na nestabilan priliv korisnika sa internet pretraživača usled sve većeg uticaja veštačke inteligencije (AI).
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.