Jelena Vučković je među prvima saznala da je ubijen Zoran Šijan, drugi muž njene majke Goce za kog je bila jako vezana, a sada je u emisiji otkrila kako je saznala ovu vest.
Pevačica Jelena Vučković otvorila je dušu u emisiji "Demanti" o bivšem mužu koji ju je izdao, ali i progovorila o ubijenom Zoranu Šijanu, drugom mužu njene majke Goce Božinovske, otkrivši do sada nepoznate detalje o njihovom odnosu, porodičnim trenucima, kao i o tome kako su se slagali njen otac Rade Vučković i Šijan.
Jelena je sa setom i emocijama ispričala kako čuvaju uspomenj na njega, ističući da je za nju bio mnogo više od majčinog partnera.
- Pre dva dana smo sedeli u Surčinu, brat, sestra, deca, majka. Uvek se dotaknemo Zokija, pustili smo neke pesme i snimke. Uvek ga se setimo - započela je Jelena, pa se prisetila njihovog prvog susreta i detinjstva:
- Prve patike sam dobila od Zokija. Ja sam ga prva i upoznala, ja sam bila sa mamom na moru, kad su se oni upoznali. Bio je tu i Miki Zlazin, Zlata... Razvila se ljubav, išao je na moje priredbe, radio je stoj na rukama, bio je vrhunski sportista, deci je pokazivao šta sve zna. Mirko i Zorana treba da budu ponosni što su imali takvog oca.
Foto: printscreen/Instagram/jelenavuckovic1
Mnoge je zanimalo kakav je bio odnos između njenog biološkog oca, proslavljenih kompozitora Rade Vučkovića, i Zorana Šijana, s obzirom na to da su obojica bili deo njenog života.
Jelena ističe da tu nikada nije bilo sujete, već međusobnog poštovanja.
- Tati nije smetalo što imam lep odnos sa Zokijem. Oni se i znaju iz kafane. Dao mi je jednom u kafani pozamašan bakšiš, a Rade mu je rekao: "Da mi čuvaš dete" - otkrila je pevačica, naglašavajući da nikada u porodici nije osetila podelu:
- Kada sam dobila brata i sestru, nije nas nikad odvajao. Ni majka ni Zoki. Mi smo rođeni, tako su nas gledali.
Foto: Privatna arhiva
Rafalima iz automatskog oružja, 27. novembra daleke 1999. godine ubijen je Zoran Šijan, uspešni sportista, kik-bokser i zavodnik, koji je otišao sa "one strane zakona". Iako jedan od vođa zloglasnog surčinskog klana, to mu nije pomoglo.
Na uglu Nemanjjne i Ulice Svetozara Markovića, dok je čekao zeleno svetlo na semaforu, izrešetan je rafalima, a navodno su u njega pucala dva napadača - jedan iz "kalašnjikova", drugi iz "škorpiona".
Foto: ATA Images/Informer Portal / Youtube printscreen
Ubijen je sa 35 godina, ali je već imao takvu reputaciju da se o njemu i danas priča. Njegova likvidacija pokrenula je lanac krvavih događaja, a na neki način posledice tog ubistva osete se i danas.
Posebno emotivan trenutak bio je kada se prisetila tragičnog dana kada je saznala da je Zoran ubijen, kao i trenutka u Kraljevu koji joj je zauvek urezao ožiljak na srcu.
- Mirko, Zorana i ja smo bili u Kraljevu, majka je bila na putu. Nije bilo mobilnih telefona, zvali su na fiksni, tetka se javila. Odvela je decu na stranu, i meni je rekla: "Zoran je nastradao." Ostavilo je sve dubok trag, stalno pričamo o njemu. Bio mi je kao otac, volela bih da je živ, sve bi bilo drugačije - rekla je Jelena, pa poslala snažnu poruku svima koji imaju roditelje, a koju je čula od brata Mirka i sestre Zorane:
Foto: ATA Images/Privatna arhiva
- Oni meni kažu: "Budi zahvalna što imaš oca, što dobiješ poziv od oca." Budi srećna sve dok vidiš to "tata" na telefonu.
Pevačica Jelena Vučković u emisiji "Demanti" ogolila je dušu o bivšem partneru sa kojim je bila 13 godina, a koji ju je izdao, povredio i prevario na gnusan način!
Večeras od 20 časova na Jutjub kanalu "Informer portal" očekuje vas novo izdanje emisije "Demanti", koja ni ovog puta ne beži od najškakljivijih tema. Kroz iskren i emotivan razgovor gledaoce će voditi Vanja Jovanović.
U četvrtak od 20 časova na Jutjub kanalu "Informer portal" ne propustite novu epizodu emisije "Demanti", u kojoj pevačica Jelena Vučković otvara dušu iskrenije nego ikada do sada.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica Jelena Vučković u emisiji "Demanti" ogolila je dušu o bivšem partneru sa kojim je bila 13 godina, a koji ju je izdao, povredio i prevario na gnusan način!
Dramatičan snimak iz španske enklave Seute prikazuje masu migranata koja probija granicu i ulazi na teritoriju Španije, dok se policija i prihvatni centri suočavaju sa situacijom koja je izmakla kontroli.
Lider "Srpskih suverenista" Vukša Dragović obelodanio je podatke koje je dobio iz Narodne banke Srbije (NBS), a po kojima su NVO za pet godina iz inostranstva dobile 1,3 milijarde evra!
Lider "Srpskih suverenista" Vukša Dragović objavio je podatke za koje navodi da ih je dobio od Narodne banke Srbije (NBS), prema kojima su nevladine organizacije u prethodnih pet godina iz inostranstva primile 1,3 milijarde evra. Na ove navode reagovala je predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić.
Novo lažno istraživanje NSPM i Đorđa Vukadinovića prikazuje lažirane podatke da „Studentsku listu“ podržava 39,6%, listu Srpske napredne stranke 37,5%, SPS 4,9%, koaliciju NPS, NLS, Ekološkog ustanka i Milićevog PZD - 5,6%, koaliciju SSP, SC i PSG - 4,2%, pokret Nestorovića 3,8%, dok koalicija Novog DSS i Monarhista ima samo 2,3%.
Građani Uba okupiće se 8. avgusta u 20 časova na Gradskom trgu, u Prvomajskoj ulici, kako bi obeležili sećanje na dan kada su, kako navode organizatori, prvi put javno ustali protiv blokada.
Svake godine na Ognjenu Mariju mnogi se pitaju da li je greh kupati se tog dana. Odgovor je jednostavan – nije greh, jer Pravoslavna crkva ne zabranjuje kupanje na ovaj praznik.
Stakleni vidikovac "Kablar" kod Čačka zvanično je danas otvoren. Prema dostupnim informacijama, od 1. avgusta moći će da ga obiđe 100 posetilaca na sat. Karta će koštati 500 dinara.
U Srbiji su devojke ili žene mafijaša uvek u centru pažnje, a njihov psihološki profil je različit s obzirom na karakter, motivacione karakteristike, inteligenciju ili temperamentalne stilove. Ipak, na fenomenološkom planu sigurno imaju neke zajedničke karakteristike kao što je volja za moć koja se stiče identifikacijom s partnerima, želja za finansijskom sigurnošću i luksuznim životom.
Prava drama odigrala se danas oko 14 časova u Paunovoj ulici na Banjici, kod kućnog broja 73, kada je autobus na liniji 503 pod nerazjašnjenim okolnostima sam krenuo sa stajališta dok su u njega ulazili putnici.
Na severozapadu Kraljevine Španije, gde se katastrofalna vatrena stihija danima nesmetano širi šumama regije Kastilja i Leon, u pomoć je stigla i "Super Puma" Helikopterske jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije.
Užasna tragedija dogodila se u nedelju oko 17 časova u samom centru Beograda, kada je mlađa ženska osoba pala sa šestog sprata stambene zgrade u blizini kompleksa "Knez Miloš Rezidens".
Američki Senat odobrio je u drugom proceduralnom glasanju predlog zakona kojim se uvode nove sankcije Rusiji i Iranu, čime je inicijativa prošla još jednu važnu fazu zakonodavnog procesa.
Poljski premijer Donald Tusk izjavio je nakon razgovora sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim da bi narednih 100 dana moglo da bude presudno za dalji tok rata.
Turska je završila prebacivanje pet borbenih aviona F-16 i 76 pripadnika vojske u Estoniju, čime se njeni lovci prvi put posle dve decenije ponovo raspoređuju direktno u baltičkom regionu, u neposrednoj blizini granica Rusije.
Gradska opština Savski venac i ovog leta organizuje tradicionalnu manifestaciju "Dečije letnje igre", koja će biti svečano otvorena u subotu, 1. avgusta, u 17 časova, na platou ispred Konaka kneza Miloša u Topčiderskom parku.
Studio Disney je u ranim fazama razvoja novog filma iz kultne franšize "Sam u kući" (Home Alone) i to sa legendarnim Makolijem Kalkinom ponovo u glavnoj ulozi.
Južnokorejska kompanija Samsung elektroniks saopštila je danas da je u drugom tromesečju ove godine ostvarila rekordan poslovni rezultat zahvaljujući velikoj globalnoj potražnji za memorijskim čipovima namenjenim sistemima veštačke inteligencije.
Sve više turista iz Srbije otkriva skrivene plaže bugarske obale. Među njima se posebno izdvaja Irakli, koja osvaja prirodnim lepotama i mirnom atmosferom.
Majkrosoft je predstavio novu AI platformu za bezbednost Project Perception koja koristi specijalizovane AI agente za kontinuirano identifikovanje, procenu i ublažavanje bezbednosnih rizika, objavila je danas kompanija.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.