• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

09.02.2020

17:45

HVALA VAM NA... Seka Aleksič NAPUŠTA PEVANJE? Oglasila se pevačica - Fanovi U NEVERICI zbog njene IZJAVE!

Estrada

HVALA VAM NA... Seka Aleksič NAPUŠTA PEVANJE? Oglasila se pevačica - Fanovi U NEVERICI zbog njene IZJAVE!

Podeli vest

Novopečena mama je morala da kaže šta je istina!

U medijima se pojavila vest da folkerka Seka Aleksić napušta pevanje, kako bi se sa suprugom posvetila privatnom biznisu koji navodno zajedno pokreću. 

RASPLAKALA JAVNOST EMOTIVNOM PORUKOM! Seka objavila drugu fotku sina Jovana! Malog Jakova ni na vidiku - ZA TO POSTOJI RAZLOG!

Foto: Instagram printscreen/Seka_aleksic

Međtum, izgleda da to baš i nije tako. 

PRVA OBJAVA I SLIKA MALOG JOVANA! Seka okačila fotku tek rođenog sina - odmah nakon POROĐAJA! Imala je veoma jaku poruku (FOTO)

Seka se tim povodom oglasila na svom Instagram nalogu i razjasnila sve vezano za tu temu:

Foto: instagram printscreen/seka_aleksic

- Pročitala sam danas da napuštam pevanje i pokrećem biznis! Nisam znala, hvala na obaveštenju - napisala je Seka i na taj način demantovala spekulacije da se više neće baviti pevanjem.

(FOTO) EMOTIVNO! Seka Aleksić raznežila FANOVE FOTOGRAFIJOM: "Sa vašim rođenjem i ja se ponovo rađam!"

Evo kako je to izgledalo:

Foto: printscreen instagram



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Jela

pre 6 godina

Pa kako da prestane, od cega bi hranila dvoje dece, kad onaj trut Veljko nista ne radi.

sledeća vest

Politika

Ni ne krije podli plan: Kurti se hvali - ovo mu je glavni cilj!
Politika

Ni ne krije podli plan: Kurti se hvali - ovo mu je glavni cilj!

Premijer lažne države - Aljbin Kurti poručio je danas da je saradnja sa NATO paktom neophodna za jačanje odbrambenih kapaciteta tzv. Kosova i unapređenje strateškog partnerstva, kao i da članstvo u Alijansi ostaje strateški cilj "Kosova", prenela je Ekonomija onlajn.

08.04.2026

23:25

Nebojša Bakarec: Vučič razobličio Minhauzenovske laži NovaS i blokadera FTN!
Kolumne

Nebojša Bakarec: Vučič razobličio Minhauzenovske laži NovaS i blokadera FTN!

U pokušaju da prikriju svoj poraz u svih 10 opština gde su 29.3.2026. bili lokalni izbori, blokaderi FTN i NovaS, su u tekstu NovaS, od 6.4.2026. godine, u 6 opština morali da prikažu drastične laži, upoređujući rezultate SNS 2022. i 2026. godine, gde su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate opozicionih stranaka Dveri, SDS (Tadić), Zavetnika, Zdrave Srbije i Vlaškog Mosta. U tri opštine su posegli za manjim obmanama, kada su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate SPS, JS, SRS itd. Konačno, potpuno su prevarantski prikrili rezultate izbora u opštini Kladovo, gde su doživeli najveći brodolom.

08.04.2026

20:31

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin