• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Blic

23.03.2020

21:54

UDAJE SE ANA SEVIĆ - po drugi put! Svadba će biti u Beogradu, kada prođe vanredno stanje?!

Estrada

UDAJE SE ANA SEVIĆ - po drugi put! Svadba će biti u Beogradu, kada prođe vanredno stanje?!

Podeli vest

Ponovo planira da stane na ludi kamen!

Nakon razvoda od Darka Lazića pevačica Ana Sević je uplovila u vezu sa Danijelom Nedeljkovićem, a par će ove godine stati na ludi kamen.

ŠOK SNIMAK KRUŽI INTERNETOM! Nakon priče da ju je Duško PRETUKAO - svi primetili OVO na Jeleninom TELU (VIDEO)

Ana i njen izabranik Danijel Nedeljković planiraju da prvo započnu zajednički život u njegovom stanu, a onda i da odu pred oltar. Folk pevač Darko Lazić najavio je da će u maju stati na ludi kamen sa verenicom Marinom Gagić, a ove godine će u drugi brak stupiti i njegova bivša žena Ana Sević.

Foto: printscreen instagram

- Ana i Danijel se zabavljaju već dve godine i shvatili su da je vreme da njihovu vezu podignu na viši nivo. Njima je plan da prvo započnu zajednički život, na čemu su već počeli da rade. Njih dvoje su proteklih dana opremali Danijelov stan, ali su morali da te poslove privremeno zaustave. Kada ga budu opremili u potpunosti, Ana i Lorena će se iz stana u Skojevskom naselju preseliti u Danijelov. Ana još uvek razmišlja da li će taj stan da proda ili da izda kada se isele ona i ćerka - navodi izvor blizak pevačici.

Odmah po preseljenju Ana i Danijel počinju sa spremanjem svadbe.

- Ana i Danijel će se venčati i organizovati svadbeno veselje u Beogradu. Njihova želja je da svadba bude velika i da tog dana budu sa njima svi njihovi prijatelji, saradnici i rodbina. Ana i Danijel već traže odgovarajući prostor za svadbu, prave polako spisak zvanica, a Ana gleda po katalozima venčanice. Lorena se posebno raduje da vidi mamu u venčanici. S obzirom na to da je Ana veliki perfekcionista, ne sumnjam da će svadba biti glamurozna, osmišljena do detalja i da će sve izgledati čarobno i nezaboravno - dodaje sagovornik koji je želeo da ostane anoniman.

Foto: facebook/Ana Sević

Ana još uvek nije htela da da komentar na to.

- Ne bih ništa da komentarišem. Svakako su sada svi naši planovi odloženi zbog vanredne situacije u kojoj se svi snalazimo. Hvala na razumevanju - poručila je kratko pevačica telefonskim putem.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Zvezda skupo platila deset minuta! Realu prva četvrtina donela pobedu!
Crvena zvezda

Zvezda skupo platila deset minuta! Realu prva četvrtina donela pobedu!

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od madridskog Reala sa 78:72 (22:9, 20:18, 13:18, 22:27) u 32. kolu Evrolige. Presudila je prva deonica, koju su gosti pobedili sa 22:9, a u jednom trenutku imali i 14:2. Crveno-beli su sada na učinku od 18 pobeda i 14 poraza i na deobi šestog mesta upravo sa popularnim "kraljevskim klubom" i Parizom.

28.03.2025

22:07

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin