DIVNE VESTI! Veselo u domu Ražnatovića na Dedinju, SLAVLJE JE POČELO! (FOTO)
Podeli vest
Ovo je važan dan.
U domu Ražnatovića i Ocokoljića je tokom jučerašnjeg dana bilo veoma veselo i slavilo se. Naime, reč je o petnaestom rođendanu sestričine Cece Ražnatović, Heleni.
Jelena Đuričanin navodno je spakovala svoje stvari pa se sa naslednicima sklonila u drugi stan, zbog koronavirusa i vanrednog stanja koje vlada u Srbiji. Kako domaći mediji prenose pisanje Stara, pevačeva draga ne viđa se sa Radanovićem ni preko dana, što je njemu isprva bilo smetalo
Slavlje se naravno, održalo u krugu porodice. Vidi se da porodica Ražnatović, Ocokoljić poštuju pravila koja je propisala Vlada Srbije povodom pandemije kronavirusa.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jelena Đuričanin navodno je spakovala svoje stvari pa se sa naslednicima sklonila u drugi stan, zbog koronavirusa i vanrednog stanja koje vlada u Srbiji. Kako domaći mediji prenose pisanje Stara, pevačeva draga ne viđa se sa Radanovićem ni preko dana, što je njemu isprva bilo smetalo
Zapadne zemlje mogle bi da pokušaju da preko evropskog kontingenta od oko 10.000 ljudi uspostave vojno prisustvo u Ukrajini, počevši od Odese i crnomorskog pravca, ocenio je vojni stručnjak i penzionisani pukovnik Anatolij Matvijčuk.
Srđan Škoro, poznati blokader gostujući kod tajkunskog voditelja Vladimira Pavićevića, žestoko je opleo po opoziciji, poručujući da je jedina na svetu koja je udomljena.
Glumac i blokader Ammar Mešić objavio je snimak iz Brazila u kojem pruža podršku blokaderima, ni manje ni više nego uz reči koje se pripisuju knezu Lazaru Hrebeljanoviću uoči Kosovske bitke 1389. godine.
Jedna devojka pokušala je da prevari onlajn prodavnicu tako što im je poslala lažni dokaz o uplati za farmerke i majicu, ne sluteći kakvu će osvetu dobiti.
Tokom ove godine 251 grčka plaža proglašena je zatvorenim za bilo kakvu gradnju, uključujući iznajmljivanje ležaljki i suncobrana, pa sve do privremenih drvenih konstrukcija.
Više javno tužilaštvo u Beogradu obustavilo je postupak protiv Marka A. koji je bio osumnjičen da je učestvovao u bombaškom napadu na kuću pevača Zdravko Čolić na Dedinju.
Policija u Podgorici uhapsila je Sašu L. (36) i Nemanju M. (36) zbog sumnje da su učestvovali u organizaciji bekstva Miloša Medenice, za kojim crnogorska policija traga već mesecima.
Nemačka planira novo zaduživanje od skoro 200 milijardi evra u 2027. usled rasta vojnih troškova i kamata, navodi se u nacrtu budžeta koji priprema vlada u Berlinu.
Mobilizacija u Ukrajini odvija se loše, dobrovoljaca spremnih da služe u redovima ukrajinske vojske više nema, dok nema smisla očekivati povratak i uključivanje onih koji izbegavaju službu.
Ministarstvo kulture Republike Srbije otkupilo je umetničko delo, ulje na platnu (44,5 x 53,5 cm) "Stražar koji se odmara" autora Paje Jovanovića, putem javne aukcije, 28. aprila 2026. godine, u aukcijskoj kući Sotheby’s u Londonu.
Na svečanoj večeri u Beloj kući, gde su Donald i Melanija Tramp ugostili britanskog kralja Čarlsa III i kraljicu Kamilu, prva dama pojavila se u izdanju koje je odmah postalo glavna tema.
Pojavile su se informacije da OpenAI razmatra razvoj sopstvenog pametnog telefona, koji bi mogao ozbiljno da uzdrma tržište i dovede u pitanje dominaciju platformi kao što su "App Store" i "Google Play".
Drugog dana posete britanskog kralja Čarlsa III i njegove supruge Kamile u Vašingtonu, ispred Bele kuće održana je svečana ceremonija. Tim povodom, Melanija Tramp i kraljica Kamila su oduševile sve prisutne svojim stajlinzima i elegancijom.
Savremeni način života često nas tera da ujutru preskočimo obrok, a dodatni problem je i nedoumica šta zapravo izabrati za dobar početak dana. Evo šta bi, prema stručnjacima, trebalo izbegavati.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar