• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

02.05.2020

10:05

SPASILA JE ŽIVOT ČOVEKU KOJI JE HTEO DA SE UBIJE SA BRANKOVOG MOSTA! Pokazala je GOLE GRUDI u rijalitiju, a sada uživa  OVDE (FOTO)

Estrada

SPASILA JE ŽIVOT ČOVEKU KOJI JE HTEO DA SE UBIJE SA BRANKOVOG MOSTA! Pokazala je GOLE GRUDI u rijalitiju, a sada uživa OVDE (FOTO)

Podeli vest

Katarina Vučetic dospela je u javnost u julu 2007. godine, nakon što je spasila život čoveku koji je želeo da skoči sa Brankovog mosta. Katarina ga je ubedila da to ne čini, a on joj je pružio ruku i sišao sa ograde. Tada su joj svi aplaudirali, kao i tokom učešća u Survajveru gde se pokazala kao vešt učesnik. Jedna od scena koja je zauvek ostala upmaćena, jeste kada su Katarini tokom igre u "Survajveru" ispale - grudi. Svojevremeno se oprobala i kao voditeljka, a zatim se potpuno povukla iz javnog života

Zgodna crnka, koja danas ima 37 godina, važila je za devojku za kojom muškarci gube glavu, a njeno srce pripalo je Darku Manojloviću, koji joj je deset godina pre toga bio najbolji prijatelj.

(VIDEO) GLEDALA MI U POLNI ORGAN, DAVALA MI SIGNALE! Miljković RASKRINKAO Anabelu - neviđeni SKANDAL!

Trenutno odmara u rodnom Milutovcu, mestu odakle je potekla i došla u veliki grad.

 

 

Prethodna dva meseca upravo je provela u rodnoj kući i dedovini, na čijem placu su snimljene scene iz čuvene Žikine dinastije. Naime scene kada Boba ide u vojsku pa se slavlje pravi u Milutovcu je zapravo dvorište Katarininih babe i dede. Ona je svojevremeno ispričala anegdotu kako su se njena baka i komšinica stalno svađale oko toga čije su guske bile u kadru kada Žika odvodi Daru u seno da vode ljubav. Danas, toliko godina kasnije, ona vanredno stanje provodi upravo na toj livadi uživajući u dražima netaknute prirode.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uranak...??❤️??

A post shared by Katarina Vucetic (@grofica_di_milutovac) on May 1, 2020 at 8:32am PDT

 

- Najteže mi je bilo nakon Survajvera da se naviknem na dušek i normalan krevet. Hrana ko hrana navalila sam na sve, sećam se da sam jela po sedam parčeta torte deset dana. Ali dušek, pa sigurno dobrih četrdset dana mi je trebalo. Često mi prija da odmorim na nekoj ravnoj prirodnoj površini, naravno nemaš uvek uslova za to. Ali kada se ukaže prilika još ako je ispod drveta gde ću zajedno s još nekim sanjati naše zajedničke snove onda je to za mene istinska i prava ljubav - napisala ja Katarina dok leži na travi na kojoj je svojevremeno Her Žika igrao kolo.

Foto: printscreen

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Flojd, Flojd, Flojd: Bez vozačke, mrtav pijan, za dva minuta šest preticanja preko pune linije (VIDEO)
Hronika

Flojd, Flojd, Flojd: Bez vozačke, mrtav pijan, za dva minuta šest preticanja preko pune linije (VIDEO)

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 15 časova, na državnom putu Beograd - Čačak, presretačem su zaustavili pedesetčetvorogodišnjeg R.M. koji je vozilom "pežo 206" za samo dva minuta u više navrata izvršio preticanje ukupno šest vozila preko uzdužne neisprekidane linije čineći prekršaj nasilničke vožnje, a zatim se kretao brzinom od 107 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 60 kilometara na čas.

26.12.2025

22:57

Planeta

Neraskidivo bratstvo - Kim poslao moćnu poruku Putinu
Planeta

Neraskidivo bratstvo - Kim poslao moćnu poruku Putinu

Severnokorejski lider Kim Džong Un uputio je čestitku ruskom predsedniku Vladimiru Putinu povodom Nove godine, u kojoj je poručio da su korejsko-ruski odnosi dodatno ojačani 2025. godine kao najiskreniji savez, prenela je Korejska centralna novinska agencija (KCNA).

27.12.2025

08:00

Nemačka skida rukavice! BND više ne špijunira - sada kreće u napad
Planeta

Nemačka skida rukavice! BND više ne špijunira - sada kreće u napad

Vlada kancelara Fridriha Merca pokreće duboku reformu nemačke bezbednosne politike, omogućavajući Federalnoj obaveštajnoj službi (BND) prelazak sa klasičnog prikupljanja podataka na aktivne ofanzivne operacije u inostranstvu. Time se prvi put formalno otvara prostor za delovanje BND protiv protivnika u tzv. "sivoj zoni" sukoba.

27.12.2025

07:00

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin