KOMŠIJE RASKRINKALE SLAVICU ĆUKTERAŠ! "To je jedna najobičnija..." ŠOK! Evo kakvo MIŠLJENJE imaju o pevačici!
Sve su rekli!
17.07.2020
18:01
Estrada
Pevačica Sandra Prodanović, poznatija pod umetničkim imnom Sandra Afrika, može da se pohvali sa dve velike nekretnine koje poseduje. Jedan luksuzni stan se nalazi u elitnom naselju u Beogradu, gde su joj komšije mnogi poznati, dok kuća u Šapcu ima 700 kvadrata.
Ona je zajedno sa bivšim partnerom Aleksandrom Moskovljevićem Mikišom uložila veliki novac u tu investiciju i sazidala omaleni dvorac. Afrika je priznala da je imala pomoć arhitekte prilikom radova na kući.
- Savetovala sam se sa stručnjakom za uređenje doma, ali sam isto tako ja imala početnu ideju kako bih volela da izgleda. Otprilike sam naglasila šta želim - rekla je ona.
U kući najveću pažnju privlači dnevni boravak koji je prostran i zauzima centralni deo kuće. Nameśtaj i detalji odišu luksuzom u kojem ona uživa kad god joj se za to pruži prilika.
Kuća je urađena u minimalističkom stilu. Dve ugaone garniture, ugradna svetla i visoke draperije su ono što su izabrali među prvim stvarima. Iako su se rastali, Sandra i Mikiša ovde žive zajedno jer su nastavili i poslovno da sarađuju.
U pevačicinoj kuhinji preovladavaju crna i bela boja. Elementi su urađeni u visokom sjaju, što dodatno daje efekat luksuza. Sandra otkriva da voli da kuva, ali ne po svaku cenu.
- Volim da kuvam, naravno, al sam onda kad imam vremena za to. Inače, tokom izolacije sam stalno bila u kuhinji jer nisam imala šta drugo da radim i samim tim sam popravila svoje veštine. Naučila sam da napravim razna jela i specijalitete. Iznenadila me je činjenica da su svi pohvalili moja jela i rekli mi da se dobro snalazim - rekla je Sandra i otkrila da najviše vremena provodi na terasi koja joj služi za odmor.
- Omiljeni kutak mi je terasa na kojoj najviše provodim vremena kada sam u Šapcu. Često i goste tu ugostim jer nam bude prijatno, pogotovo leti u večernjim satima, kada se malo opustimo i pirne hladan vetar - kaže pevačica.
Pored dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila, Sandru ogromnoj kući poseduje i teretanu kako ne bi morala svakodnevno da posećuje druge u kojima ima treninge sa personalnim trenerom.
U sklopu njenog doma u prizemlju se nalaze kafić i garaže.
- Često volim da provodim vreme u kafiću, naravno, kad god to mogu. Setnem sa društvom i uživam kada nemam obaveza. Spustim se samo dole i eto me, već sam tu među ekipom. Ne moram puno da se pešači ili se zavlačim automobilom na neke druge lokacije - kroz osmeh kaže ona.
Iako je kuća velika i impozantna, Afrika ne krije da joj je žao što nema dvorište, ali taman manje posla u uređivanju.
- Nemam dvorište, tako da ni ne mogu da ga uredujem. Możda mi je malo žao zbog toga, ali šta da radim. Imam dovoljno prostora u domu - zaključuje Sandra Afrika.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U pojedinim medijima najpoželjnije teme su one antisrpske, u svakom pogledu. Tako je čak i veštačka inteligencija iskorišćena za tekst o Srbiji, ali kao nedovoljno lepoj zemlji.
18.03.2026
11:16
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je pre dva dana poseto Sevojno gde se družio i sa najstarijim meštanima, a sada je to podelio i na svom instagram profilu.
18.03.2026
11:01
Paradoksalno, dok su se protivili "Jadru", iz Demostata sada ističu da je EU pokrenula više od 20 projekata litijuma i već otvorila prvi rudnik u Finskoj, sa ciljem jačanja sopstvene industrije i energetske sigurnosti.
18.03.2026
11:58
Savo Manojlović, koji je na čelu stranke "Kreni-promeni" potpuno se "oprao" od blokaderskih lista na lokalu.
18.03.2026
11:28
Lider SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević odgovorio je na pitanje "Gde je nestao rektor Đokić?" na svom Instagram profilu.
18.03.2026
13:30
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
03.03.2026
14:55
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
16.03.2026
15:49
Na Informer televiziji, od danas je počeo prvi rani jutarnji program u Srbiji - Budilnik.
16.03.2026
07:26
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
14.03.2026
14:19
Od početka godine šest porodica u Srbiji dalo je saglasnost za donaciju organa svojih najmilijih i time spasilo 28 života!
18.03.2026
10:00
Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je jedna hakerska grupa ukrala podatke sa Telekomovih servera i da su ih ucenjivali tražeći bitkoine, ali da su podaci korisnika Telekovog servisa potpuno bezbedni, a da funkcionisanje Telekomovih servisa nikada nije bilo dovedeno u pitanje.
18.03.2026
11:54
Na društvenim mrežama ovih dana osvanula je fotografija starog školskog pravilnika koja je brzo privukla pažnju korisnika i pokrenula brojne komentare.
18.03.2026
11:00
STADA grupa, u okviru koje posluje Hemofarm, ostvarila je u 2025. rast u sva tri segmenta – specijalitetima, zdravstvenim proizvodima široke potrošnje i generičkim lekovima. Korigovani prihodi STADA grupe povećani su za 6% i dostigli su vrednost od 4,3 milijarde evra, dok je korigovana EBITDA, posmatrano po konstantnim deviznim kursevima, poboljšana za 8% i iznosi 961 milion evra.
18.03.2026
10:41
Gaura je ukrasna cvetna biljka koja se koristi za baštenske gredice i saksije, a rasad se može prodavati po 200 do 350 dinara po biljci, što malim rasadnicima omogućava solidan profit od oko 150.000 do 250.000 dinara.
18.03.2026
09:00
Na teritoriji opštine Ivanjica došlo je do teške nesreće kada se u reci Moravici utopila starija žena.
18.03.2026
10:15
Beogradska policija i nadležno tužilaštvo tragaju za dvojicom napadača koji su u noći između nedelje i ponedeljka pokušali da izazovu požar u stanu direktora jedne od poznatijih beogradskih kompanija.
18.03.2026
10:06
Nikola Babić (26) ubijen je 19. marta 2016. godine na Vračaru. Njega je, hicem iz pištolja, ubio tada maloletni Bogoljub S. (16). Babić je ispred zgrade u koju je često dolazio.
18.03.2026
11:30
Policija u Subotici je uhapsila D.D (27), i po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Subotici podneće krivičnu prijavu protiv njega zbog razbojništva.
18.03.2026
13:19
N.K. (31) uhapšen je u Beogradu zbog neovlašćene proizvodnje i stavljanja u promet opojnih droga.
18.03.2026
12:52
Kremlj je osudio ono što je nazvao "ubistvom" iranskih lidera u američko-izraelskim vazdušnim napadima, dan nakon što je Iran potvrdio da je Ali Laridžani, viši savetnik pokojnog vrhovnog vođe Irana, ajatolaha Alija Hamneija, ubijen u Teheranu.
18.03.2026
13:20
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov komentarisao je razočarenje predsednika Donalda Trampa u evropske saveznike, konstatacijom da Kir Starmer nije Čerčil, a ni Emanuel Makon – De Gol.
18.03.2026
12:40
Iranska mornarica izvela je raketnu operaciju kako bi primorala američki nosač aviona "Abraham Linkoln" da se povuče iz regiona, saopštilo je Ministarstvo odbrane te zemlje.
18.03.2026
12:15
Mađarski premijer Viktor Orban oštro je odgovorio na optužbe opozicije, odbacujući tvrdnje da Rusija pokušava da utiče na predstojeće izbore u zemlji.
18.03.2026
11:00
Prošle su tačno 22 godine od stravičnog Martovskog pogroma na Kosovu i Metohiji, a tim povodom oglasio se proslavljeni srpski glumac Ivan Bosiljčić.
18.03.2026
13:22
Urednik rubrike Kultura na portalu Informer u svojoj kolumni piše o svojim utiscima filma "Žetva".
18.03.2026
10:25
Glumac Predrag Smiljković (56) poznatiji kao Tika Špic prisustvovao je sinoć premijeri filma "Žetva" u MTS dvorani u Beogradu.
18.03.2026
08:56
Sinoć je u MTS dvorani održana svečana premijera filma "Žetva", ostvarenja koje na veliko platno donosi potresnu priču o ilegalnoj trgovini organima i stradanju Srba na Kosovu i Metohiji.
18.03.2026
08:40
Večeras je na Informer TV od 21.00 sat emitovana 12. epizoda ruske serije "Katarina Velika", a u ovom tekstu vam donosimo rekapitulaciju radnje.
17.03.2026
22:00
Fanovi Boni Blu, zvezde Only Fans-a, sumnjaju u istinitost njene trudnoće nakon što su u njenom najnovijem videu primetili ono što oni opisuju kao "lažni trudnički stomak".
18.03.2026
13:00
Posne čokoladne kuglice, koje se lako i brzo prave su savršen izbor kada želite da se zasladite tokom Vaskršnjeg posta.
18.03.2026
11:40
Mnogi ljudi pate od polenske alergije, ne znajući da postoje prirodni lekovi koji mogu ublažiti tegobe.
18.03.2026
10:20
Više od 200.000 žena, vlasnica i ljubiteljki pasa je glasalo u anketi za svoje omiljene rase. Evo kojih oet rasa su omiljene damama.
18.03.2026
09:40
Ruže penjačice predstavljaju jedan od najlepših ukrasa svake bašte, jer prostoru daju poseban, romantičan šarm, a još jedna velika prednost je što sadnja nije zahtevna.
18.03.2026
09:00
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar