Gost večerašnje emisije Hit tvit na TV Pink je general Dragiša Simić, koji je poslednjih dana dospeo u žižu javnosti zbog ljubavne afere sa pevačicom Ljupkom Stević
General se u emisiji pojavio sa pocepanom usnom.
Foto: printscreen
Kako je pevačica sama otkrila, ona je udarila njega pesnicom u predelu usne, nakon što je saznala da ju je navodno prevario.
- Nije on prošao nekažnjeno, ja sam malo robusna žena, dobio je on jedan onako... Neka sve žene znaju, dobio je pesnicu posred brade - rekla je Stevićeva, koja je posle počela da demantuje te priče i da govori kako je on sam naleteo na pesnicu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Razlog zašto su blokaderi napravili brutalnu čistku na svojoj izbornoj listi i vetirali blokaderskog glumca Dragana Gagija Jovanovića konačno je izašao na videlo. Redakcija Informera došla je do ekskluzivnih fotografija koje razotkrivaju sve licemerje i dvojne aršine ove opozicione grupe.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević, ekskluzivno je otkrio šta se dešava kada neko sa blokaderske liste bude "vetiran", odnosno izbačen sa liste.
Nakon što je Informer raskrinkao tajne veze i fotografije glumaca sa ministrom za javna ulaganja Darkom Glišićem, u emisiji "Kolegijum" odigrala se neviđena drama u kojoj je blokaderski glumac Tihomir Tika Stanić uvaćen u direktnoj laži.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević, ekskluzivno je otkrio šta se dešava kada neko sa blokaderske liste bude "vetiran", odnosno izbačen sa liste.
Svaki uređeni park, svako sređeno igralište, a posebno očišćen javni prostor znači lepše i prijatnije okruženje za naše sugrađane, posebno one najmlađe, ali i najstarije, kojima naše malo može da bude izuzetno veliko.
Ono što je trebalo da bude najvažnija "politička snaga" blokadera, izgleda se raspada pre nego što je i sastavljeno. Od velikih najava i predstavljanja kandidata kao novih političkih heroja, stiglo se do međusobnog precrtavanja, veta i pravljenja spiskova za odstrel.
Raskrinkavanje plenumaške "liste za odstrel" nastavlja se punom parom! Na udaru našao se i Dušan Petrović, kome su plenumaši po hitnom postupku udarili veto i izbacili ga iz kruga odabranih!
Bivša ministarka energetike prof. dr. Zorana Mihajlović ocenila je da je Srbija, kada je reč o NIS-u, "na samom kraju" i da bi do kraja avgusta kompanija mogla da dobije novog vlasnika, dok bi u slučaju neuspeha pregovora postojali i planovi B i C.
Na Savi kod Šapca sutra se održava tradicionalni "Međunarodni plivački maraton" koji je duže od pola veka jedna od najznačajnijih sportskih manifestacija u ovom gradu.
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka privrede Adrijana Mesarović obišla je prostor "Expo 2027 Playground" na Beogradskom sajmu sa učesnicima kampa "Srbija te zove".
Požar u Deliblatskoj peščari progutao je više od 500 hektara šume i stvorio retki olujni oblak iznad Južnog Banata. Sunce se ne vidi od dima, a put je zatvoren.
Pripadnici saobraćajne policije u Prijepolju i ovog vikenda uz pomoć dronova kontrolišu saobraćaj na magistralnom putu od Borove glave ka crnogorskoj granici.
Funkcionerka PSS-a Nataša Miljanović Zubac na društvenim mrežama objavila je na društvenim mrežama snimak nadzornih kamera koji prikazuju pokušaj ubistva Davora Dabića, bliskog Darku Elezu, u Istočnom Sarajevu.
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je Zoran Ć. (57) zbog sumnje da je u stanu na teritoriji Novog Beograda na svirep način lišio života svoju majku M. Ć.
Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen pozdravila je usvajanje zakona o novim sankcijama protiv Rusije u Senatu Sjedinjenih Država i pozvala na dodatno ograničavanje prihoda Moskve.
Pentagon je prevremeno razrešio dužnosti komandanta 5. korpusa američke vojske, general-potpukovnika Čarlsa Kostancu, koji je bio zadužen za koordinaciju vojne pomoći Ukrajini i upravljanje trupama na istočnom krilu NATO-a, prenose američki mediji.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Ako vam je neprijatno da šetate samo u kupaćem kostimu i na bazenu i na moru, obucite maramu. Od jedne veće možete da napravite nekoliko haljina - bez leđa, s jednim otkrivenim ramenom, ali i suknje, mini, midi ili maksi.
Lagane desetominutne vežbe i ples izuzetno efikasno poboljšavaju varenje i otklanjaju nadutost, uz važnu napomenu da se s aktivnostima ne počinje odmah nakon obroka.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.