• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

07.11.2020

18:04

POTRESNE FOTOGRAFIJE! Elena Karić Karman izvela RITUAL povodom GODIŠNJICE SMRTI SINA Andreja - BACA RUŽE...

Estrada

POTRESNE FOTOGRAFIJE! Elena Karić Karman izvela RITUAL povodom GODIŠNJICE SMRTI SINA Andreja - BACA RUŽE...

Podeli vest

Da se naježiš.

Dizajnerka Elena Karaman Karić 2009. godine doživela je porodičnu tragediju kada je njen sin Andrej, kojeg je dobila u braku sa fudbalerom Predragom Mijatovićem, preminuo.

Danas bi Andrej napunio 26 godina, a tim povodom Elena je izvodila ritual i u vodu bacala crvene ruže.

Foto: printscreen instagram/elenakaraman.essenceofliving

- Poštujući dan rođenja mog drugog sina Andreja koji nam je došao kao najveća lekcija uvodeći me u carstvo Morgana. 26 godina od duboke intimnosti sa Boginjom Tame - napisala je ona i dodala:

Foto: printscreen instagram/elenakaraman.essenceofliving

- Ulazeći u bliskost sa smelim mojim unutrašnjim bojnim poljem. Pustite da je hladne vode severnih zemalja operu.

Podsetimo, dečak je bio rođen s cerebralnom paralizom, a bio je oboleo od hidrocefalitisa. 

Foto: printscreen instagram/elenakaraman.essenceofliving

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Nina

pre 5 godina

On je sada na boljem mestu, nemoj da patiš, ovo ovde gde smo mi vise lici na pakao. Jednog dana svi cemo otici tamo, patnja ce prestati i proziveces sa svojim andjelcicem sve sto ti ovde nije dozvoljeno. Neka te Bog dragi zastiti, i podari ti radostan duh kako bi uzivala sa ostalom decom. Sve je za nase dobro, tako se priblizavamo tvorcu, SLAVA MU!

sledeća vest

Politika

TV

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin