• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Alo.rs

12.11.2020

10:25

SKANDAL KOJI TRESE SRBIJU! Pored Milice Kemez, ove tri zadrugarke su se bavile PROSTITUCIJOM U ALBANIJI?!

Estrada

SKANDAL KOJI TRESE SRBIJU! Pored Milice Kemez, ove tri zadrugarke su se bavile PROSTITUCIJOM U ALBANIJI?!

Podeli vest

Bez dlake na jeziku

Bvša cimerka Milice KemezKatica Sekovska oglasila za domaće medije i otkrila skandalozne detalje svoje bivše prijateljiice, ali i nije ostala imuna na aktuelne učesnice "Zadruge".

Foto: TV Pink printscreen

Katica nije imala dlake na jeziku pa je u intervjuu za "Alo" raskrinkala ove tri zadrugarke. 

Naime, pored Milice Kemez za koju tvrdi da se bavila najstarijim zanatom, ona je otkrila da su  se u Bujanovcu za novac prodavale Maja Marinković, Aleksandra NikolićSanja Stanković.

- One tvrde da su poštene, a kako mogu biti poštene kada prodaju svoje telo da bi došle do novca. Pored mene bilo je tu još dosta devojaka koje su videle isto što i ja. Ja ne mogu da izmislim nešto čemu sam prisustvovala - rekla je Katica za pomenuti list. 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
NEBOJŠA

pre 5 godina

KAKAV SKANDAL? BOLI SRBIJU K.... ZA VAŠE ZADRUGARKE.PA SVE SE BAVE PROSTITUCIJOM.SVEV KOJE SU UČESTVOVALE.MITROVIŠ ''MESO'' ZA SVOJE SMEĆE PRONALAZI ISKLJUŠIVO NA KOLODVORU ,MEĐU KAMENJARKAMA.MUŠKARCI NISU NIŠTA BOLJI.SVI ''SI DVOCEVKE ''

Politika

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

RHMZ - Vreme danas u Srbiji: Do -9, provejavaće sneg
Društvo

RHMZ - Vreme danas u Srbiji: Do -9, provejavaće sneg

Ujutru se očekuje slab i umeren mraz, a na pojedinim lokalitetima magla i niska oblačnost, uglavnom u Podrinju i u Timočkoj Krajini, navodi se u prognozi RHMZ-a. Temperatura će se kretati od -9 do -2 stepena, a najviša dnevna biće od -1 do 7.

21.01.2026

06:45

Hronika

Majka bacila dete u Savu: Sud izrekao presudu, pa dao obrazloženje
Region

Majka bacila dete u Savu: Sud izrekao presudu, pa dao obrazloženje

Viši sud u Zagrebu juče je izrekao nepravosnažnu presudu majci koja je u januaru prošle godine ubila svoju ćerku bacivši je u reku Savu. Sudija je u obrazloženju posebno naglasila težinu zločina, ističući da je optužena usmrtila dete koje joj je bezuslovno verovalo kao majci.

21.01.2026

06:00

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin