• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
author image
Informer.rs

Novinar

12.12.2020

09:30

(FOTO) GOCA TRŽAN SE SETILA LEPE USPOMENE SA RAŠOM! Tada je uživala, a evo šta JEDVA ČEKA

Estrada

(FOTO) GOCA TRŽAN SE SETILA LEPE USPOMENE SA RAŠOM! Tada je uživala, a evo šta JEDVA ČEKA

Podeli vest

Pevačica Goca Tržan prisetila se avanture u Indoneziji, na kojoj je pre godinu dana bila sa Rašom

Goca je na Instagramu podelila zajedničku fotografiju uz koju je dodala:

- Slikano prošle godine na današnji dan. Lokacija: nacionlni park Raja Ampat, Indonezija... Ekipa na ronilačkom putovanju bila spektakularno duhovita i zabavna. Za osam dana imali 22 zarona sa bocama. Ukratko, putovanje našeg života. I svi se nadamo da ćemo opet negde putovati bez straha.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan)

 

Podsetimo, pevačica je veoma aktivna na društvenim mrežama, pa je tako nedavno priznala da nije baš kako izgleda sve na fotografiji koje objavljuje.

 - Koliko god da smršam, ostane mi taj donji stomačić, pa ga uvlačim kad poziram, pa ga stežem, pa se nameštam, ali šta ću, imam ga, moj je, posle porođaja se još malo i uvećao, ali sam naučila da ga volim. Za sve stomačiće i stomačine ovog sveta - napisala je Goca uz sliku u uskoj haljini.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Umro je dok je sečen na delove, ni meni nije dobro! Skaj poruke otkrile kako su Veljini koljači likvidirali svoje žrtve
Hronika

Umro je dok je sečen na delove, ni meni nije dobro! Skaj poruke otkrile kako su Veljini koljači likvidirali svoje žrtve

Nikola Kačarević, muž starlete Tamare Đurić, koji je optužen da je pripadnik takozvanog vračarskog klana, prema optužnici Javnog tužilaštva za organizovani kriminal, napravio je čet-grupu na Skaju sa Nikolom Vušovićem, zvanim Džoni sa Vračara i Dariom Đorđevićem Deksterom, na kojoj su dogovarali u koji restoran u Beogradu da namami pokojnog Aleksandra Šarca, kog je kriminalna grupa planirala da ubije.

10.04.2025

18:51

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin