• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Kurir.rs

14.12.2020

15:45

Evo kada će biti SAHRANJEN OTAC DARKA LAZIĆA! Pevač NEUTEŠAN, ovo mu NAJTEŽE PADA!

Estrada

Evo kada će biti SAHRANJEN OTAC DARKA LAZIĆA! Pevač NEUTEŠAN, ovo mu NAJTEŽE PADA!

Podeli vest

Milan Lazić, otac pevača Darka Lazića preminuo je juče u bolnici „Sveti Sava“ nakon što mu se pogoršalo zdravstveno stanje posle operacije smanjenja želuca. Lazićeva sahrana će se održati sutra, 15. decembra u 13 časova na groblju u Brestaču.

Kako izvor navodi, Darko Lazić je neutešan zbog gubitka svog oca, a najteže mu pada to što je baš Darko Lazić posavetovao svog oca da ode na operaciju želuca, kako bi smršao.

Dalje se navodi da Lazić krivi sebe što mu je to predlagao. Svi su uz njega, trude se da mu objasne da su tu odluku svi podržali i da ne treba da misli tako. Svi znaju da mu je želeo sve najbolje. Jako mu je teško. Darko bio veoma vezan za oca. 

Foto: printscreen instagram/darkolazicofficial

Darko Lazić sa pokojnim ocem

Ovo je nedavno potvrdila i pevačeva verenica Marina Gagić.

- Milana je operisao isti doktor koji je operisao i Darka. Pošto je bio prezadovoljan, on je savetovao ocu da ode na operaciju. Svi smo bili za to jer smo videli odlične rezultate kod Darka. Zato se Milan nije plašio. Sve je bilo kako treba do same operacije - rekla je Marina.

Foto: Printscreen You Tube/Kurir Tv

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Tom Sojer

pre 4 godine

Pa koga uopste interesuje kad ce sahrana. Zar nema neki preci problem u ovoj drzavi nego ovaj a korona uzima danak svaki dan 50-60 necijih oceva, majki.... pa niko ne pravi dramu.

Stojan

pre 4 godine

Zasto ljudi idu na operacije kad mogu na dijetu i vezbanja pa da polako izgube kilazu i poboljsaju zdravlje. Cak i kad takve operacije uspeju mnogi imaju mnogo problema sa zdravljem kao rezultat te operacije. Neki ne mogu da kontrolisu mokracnu besiku neki debelo crevo, neki stalno povracaju, neki ne mogu da jedu da odrze zdravlje itd. Te opracije su mnogo opasne i treba ih uraditi jedino ako vam je zdravlje ugrozeno pa mora hitna iontervencija.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin